dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł49 m² 18 235,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Cudowne mieszkanie, które czeka na ciebie okazja! na rynku prawie nie ma takich mieszkań! jedyne W swoim rodzaju I może być twoje! Wyobraź sobie poranek, w którym budzisz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

624 000 zł52 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2-pokojowe, jasne, mieszkanie o powierzchni 51,95 m . Układ pomieszczeń: duży, przestronny salon z balkonemosobna, jasna kuchniasypialniaprzedpokójłazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

370 000 zł35 m² 10 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| 2 pokojowe mieszkanie | cicha okolica | osiedle fenikowskiego | parter | ogródek | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej części Wejherowa, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobyłka,mazowieckie

928 000 zł136 m² 6 824 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na piętrze budynku o powierzchni całkowitej 112m2 i pow. użytkowej 108,60 m2 położone w Kobyłce przy ul. Rataja. (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 990 000 zł280 m² 7 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:330 m²

MB Estates prezentuje przestronny dom w sercu zielonej oazy Łagiewniki Borek Fałęcki Marzysz o domu, który łączy komfort życia rodzinnego z potencjałem inwestycyjnym? Oto propozycja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rataja

Kobyłka,mazowieckie

919 000 zł137 m² 6 728 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

642 165 zł68 m² 9 398 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie kupuj byle czego. Wybierz przestrzeń, która daje Ci więcej. Mieszkanie przy ul. Dąbrowskiego 65 to nie jest kolejny lokal do obejrzenia. To miejsce, które otwiera przed Tobą konkretne możliwości -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarna Droga

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł53 m² 6 886,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biała Posesja Nieruchomości prezentuje Trzypokojowe mieszkanie do remontu, w funkcjonalnym układzie szczecińskim, 53 m , balkon typu logia, piwnica, na 2 piętrze bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Iglasta

Dobra,zachodniopomorskie

339 900 zł1 545 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy przepięknie położoną, niezabudowaną działkę o powierzchni 1556 m2 w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji, na bliskich obrzeżach Szczecina - w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

564 876 zł55 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budowie odbywają się od poniedziałku do soboty od godziny 8:30 - 15:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jadwigi

Ruda Śląska,śląskie

499 000 zł82 m² 6 072,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowany 4-pak inwestycyjny o powierzchni 82,17 mkw położony w Rudzie Śląskiej- królowej Jadwigi. Lokal znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kurpiowska

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł68 m² 7 760,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 68,17 m , zlokalizowane w dzielnicy Pobitno w Rzeszowie. Nieruchomość położona jest na 1. piętrze bloku z lat 90. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Półwiejska

Poznań,wielkopolskie

520 000 zł27 m² 19 570,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Dzień dobry, nazywam się i zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą eleganckiego apartamentu przy ulicy Półwiejskiej 47! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu luksusowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rędziny

Rędziny,śląskie

59 900 zł552 m² 108,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

849 555 zł45 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:17/20

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz na wyciągnięcie ręki dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł87 m² 13 197,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz apartamentu, który jest nie tylko piękny i stylowy, ale również komfortowy i funkcjonalny? *** na sprzedaż luksusowy dwupoziomowy apartament przy ul. Granicznej o powierzchni 87,14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stokowskiego

Gdynia,pomorskie

379 000 zł33 m² 11 551,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,81 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdyni - Cisowa, przy ul. Stokowskiego. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

213 000 zł20 m² 10 513,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Makler Nieruchomości poleca: w pełni wyposażoną mini kawalerkę usytuowaną na 4 piętrze czteropiętrowego bloku na osiedlu Bielawy! Znakomita lokalizacja. Niedaleko: -Uniwersytet Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

920 000 zł49 m² 18 733,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, jasne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Krakowa w rejonie Zalewu Bagry, przy ul. Bagrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

920 000 zł57 m² 16 055,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji To miejsce, w którym styl, wygoda i funkcjonalność spotykają się, by stworzyć przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Działkowa

Tenczynek,małopolskie

82 000 zł400 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobra inwestycja na niespokojne czasy. Działka rod położona w otoczeniu lasów, 32 km od Krakowa, 2 km od stacji pkp w Krzeszowicach. Wspaniała, 4 arowa widokowa działka rod w Tenczynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kosynierów

Lublin,lubelskie

1 699 000 zł167 m² 10 177,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:655 m²

Komfortowy bliźniak przy ul. Kosynierów - nowoczesny dom z duszą, ogrodem i dodatkowymi możliwościami! Na sprzedaż przestronny, świetnie zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Kłosowo,pomorskie

150 000 zł975 m² 153,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 975 m kw znajduje się w Kłosowie przy ulicy Strażackiej, w niewielkiej miejscowości na Kaszubach, gmina Przodkowo. Można tu zbudować dom całoroczny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

245 000 zł32 m² 7 765,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Niektóre mieszkania są jak gotowe mapy ktoś już wszystko zbudował, pomalował, wstawił meble i zamknął drzwi. Ale nie to. To 31,5 m czystego potencjału, idealne miejsce, żeby włączyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sochaczewska

Warszawa,mazowieckie

1 799 000 zł93 m² 19 344,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Oferta bez prowizji! Niedaleko Szkoły Podstawowe m.in przy ul. Rozłogi lub Szobera. W pobliżu wiele żłobków i przedszkoli państwowych i prywatnych. Twoje nowe życie zaczyna się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Poznańska

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł59 m² 20 236,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji, dzielnica Krowodrza, ul. Poznańska w Krakowie. Okolica: okolica jest doskonale skomunikowana, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 199 000 zł122 m² 9 813,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 122,18m2 z działką o powierzchni 182,87m2. Dom ma klasyczny układ, dwupoziomowy ze strefa dzienną (61,77m2) na parterze oraz strefą nocną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przełęcz

Łódź,łódzkie

275 000 zł38 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe, 37,5 m Łódź, ul. Przełęcz 14 (widzew) Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 37,5 m , zlokalizowanego na parterze niskiego bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

360 000 zł1 092 m² 329,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dla kilienta gotówkowego Na sprzedaż działka o pow 1092 m2 z pięknym widokiem na góry, położona w bezpośrednim sąsiedztwie Karpacza, w miejscowości Sciągny Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

909 000 zł68 m² 13 361,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w Krakowie wykończenie premium | 68,03 m | balkon | garaż | Strefa Cegielnia II Marzysz o eleganckim, nowoczesnym mieszkaniu w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 390 000 zł180 m² 7 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dla zdecydowanych klientów cena do rozsądnej negocjacji. Ogłoszenie prywatne, więc zero niepotrzebnych opłat dla pośredników czy biura. Dzielimy się wszystkimi kosztami notarialnymi po połowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Szczecin,zachodniopomorskie

742 665 zł71 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta na prawobrzeżu Szczecina Spełnij marzenie o mieszkaniu w inwestycji, która łączy ekskluzywny charakter, historyczną architekturę i bliskość natury. Jest to unikatowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Planetarna

Gdańsk,pomorskie

539 344 zł52 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

|| Mieszkanie w idealnej lokalizacji || blisko natury i miasta || Szukasz miejsca, które łączy komfort życia z bliskością natury? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania. Lokalizacja:.