dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

448 204 zł47 m² 9 613,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nie pobieram prowizji! podatek pcc = 0 zł Lokalizacja : Bielsko-Biała 3 lipki Prestiżowa lokalizacja na wzgórzu. To miejsce zachwyca nie tylko doskonałym połączeniem z centrum miasta (zaledwie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Szumiących Traw

Poznań,wielkopolskie

429 000 zł715 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki o powierzchni 702 m2, 715 m2 i 763 m2 położone w Poznaniu na Morasku przy ulicy Szumiących Traw. Działki mają dostęp do wody i prądu. Działki umiejscowione są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zamienie

Zamienie,mazowieckie

765 000 zł53 m² 14 434 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Marzysz o komfortowym mieszkaniu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy wyjątkową okazję - zakup przestronnego, funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Katowicka

Poznań,wielkopolskie

1 029 000 zł69 m² 14 978,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa

Łuszczów Drugi,lubelskie

150 000 zł2 605 m² 57,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na Twój dom lub inwestycję? Sprawdź tę wyjątkową działkę rolno-budowlaną (rm) o powierzchni 26 arów w Łuszczowie Drugim! Doskonała lokalizacja i idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kraków

Kraków,małopolskie

1 750 000 zł210 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom 140m2 + 70m2 poddasza, duża zielona działka Na sprzedaż wolnostojący dom z dużą, zieloną działką o powierzchni 15 arów. Nieruchomość położona jest na terenie zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Witosa

Łęg Tarnowski,małopolskie

579 000 zł95 m² 60,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w drugim etapie inwestycji, położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Witosa w Łęgu Tarnowskim. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łuków Śląski

Łuków Śląski,śląskie

395 000 zł120 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 259 m²

Uwaga, rezerwacja oferty do 15-12-2025 Twój wymarzony dom z dużą działką! Marzysz o przestronnym domu z pięknym ogrodem w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Królewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł36 m² 9 493,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 35,71 m2 zlokalizowanego przy ul. Królewicza Kazimierza w Szczecinie. Usytuowane jest ono na parterze niskiego, czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

15 000 zł20 m² 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Okazja! punkt handlowo-usługowy! 3 pawilony handlowe połączone z sobą lub oddzielnie! Super lokalizacja na Bazarku W centrum Piaseczna! Pawilon o wymiarach 4 na 5 łącznie 4m na 15 mb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bagienna

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł56 m² 12 054 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jasne, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dużymi oknami w inwestycji "zaciszny Wojnów"! Zakończenie budowy już na jesień 2025! / Możliwość rabatu i negocjacji ceny / Złóż swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł61 m² 13 979,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne mieszkanie idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Blisko uczelni, terenów zielonych. Włochy, ul. 1 sierpnia 30. W skrócie: ul. 1 sierpnia 30 3 pokoje (możliwość aranżacji na 4 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 499 000 zł142 m² 10 556,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:502 m²

Zamieszkaj w miejscu, które łączy komfort życia z bliskością natury! Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 142 m2, wybudowany na początku lat dwutysięcznych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 800 000 zł1 284 m² 1 401,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka polożona w atrakcyjej części Karpacza. Blisko ścisłego centrum a jednocześnie w poblizu szlaków turystycznych oraz wyciągu Teren płaski o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Krapkowice,opolskie

386 777 zł59 m² 6 549,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupujący zwolniony Z podatku pcc (2%), prowizję biura pokrywa deweloper. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję Odrzańskie Tarasy realizowaną na ulicy Ks. Duszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Zamienie

Zamienie,mazowieckie

901 822 zł78 m² 11 527,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kameralna architektura, nowoczesne windy i wygodne garaże oraz co najbardziej istotne: funkcjonalne, słoneczne mieszkania z dużymi balkonami lub tarasami, wszystko zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zachariasza

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł27 m² 15 348 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Praga Północ, zabytkowa część Szmulowizny. W 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie