dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 961 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 961 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna Gawin

Gawin,kujawsko-pomorskie

87 000 zł719 m² 121 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy działek na sprzedaż, położonych w malowniczej i spokojnej okolicy w miejscowości Gawin (uklejnica), w gminie Chodecz, niedaleko jeziora, co stanowi świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiska

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł56 m² 13 144 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Doradca Klienta Nr Licencji pfrn 29417 Nr tel. Na sprzedaż gustownie urządzone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,3 m2. Położone na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku w zacisznym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Białystok,podlaskie

819 915 zł70 m² 11 630 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowoczesny segment w zabudowie szeregowej - gotowy do zamieszkania Bez podatku pcc i bez prowizji Zamiast planować remonty, umawiać ekipy i spędzać weekendy w marketach budowlanych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Wspólna

Terespol,lubelskie

2 000 000 zł42 489 m² 47,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka nr 885/6, na działce jest transformator średniego napięcia, waga samochodowa 50t, teren utwardzony 10,000m2 płyty drogowe i yombo. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

Kraków,małopolskie

869 000 zł44 m² 19 585,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zdjęcia są autentyczne (nie wizualizacje) Sprzedam bezpośrednio, bez prowizji i podatku pcc dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Bonarka Living. Nigdy niezamieszkany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Żarki

Żarki,śląskie

69 900 zł524 m² 133,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

378 281 zł40 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gdańska

Krynica Morska,pomorskie

700 000 zł49 m² 14 332,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta inwestycyjna komfortowy apartament W budynku Z 2023 r. Cena: 700 000 zł brutto 3 pokoje powierzchnia: 48,84 m2 parter, taras wszystkie media Z miasta apartament Z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

3 400 000 zł300 m² 11 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:951 m²

Nowoczesny dom przy południowej granicy Wrocławia - prestiżowe, zamknięte osiedle Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 300 m (powierzchnia użytkowa 283,13 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

463 300 zł39 m² 11 864,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w niskim budynku z windą, o powierzchni 39,05 m2 z tarasem, zlokalizowane w Krakowie na granicy ze Skawiną- okolice Pętli Wrony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

730 000 zł58 m² 12 586,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje | 58 m2 | ul. Sikorskiego | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 58 m2. Znajduje się na drugim piętrze w 2-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania w 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

738 000 zł55 m² 13 340,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe, nowoczesne mieszkanie trzypokojowe o powierzchnij 55 m2, zlokalizowane w sercu jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Krakowa - Ruczaju, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komorowska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2025 roku, położone w kameralnej części Nowego Dworu. Sprzedawane z pełnym umeblowaniem. Wyjątkowa oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pszenickiego

Warszawa,mazowieckie

2 650 000 zł276 m² 10 108,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:207 m²

- remax maraton Dom położony blisko Centrum Warszawy w kameralnym osiedlu stanowiącym enklawę ciszy i spokoju przy ul. Pszenickiego. Osiedle z trzech stron otoczone zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Kodeń

Kodeń,lubelskie

159 000 zł26 321 m² 6,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży działek rolnych o łącznej powierzchni 26 321m2, położonych w urokliwym Kodniu oraz Dobromyślu w regionie Równiny Kodeńskiej. Działki te.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

109 900 zł816 m² 134,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych w sercu Kotliny Kłodzkiej - 5 min od Kłodzka i 10 min od Polanicy-Zdroju, z prywatnym terenem rekreacyjnym. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szkolna

Starcza,śląskie

97 750 zł850 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 20 minut od Częstochowy Na sprzedaż 9 działek budowlanych o powierzchni od 850 do 1150 m2 z lokalizacją w miejscowości starcza przy ul. Szkolnej ( zaledwie 20 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

700 000 zł3 175 m² 220,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż działka budowlano-usługowa Gościcino, ul. Cezarego Klimka Powierzchnia: 3175 m | Nr ewidencyjny: 241/13 | Cena: 700 000 zł Lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 211 280 zł82 m² 15 587,20 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Brak pcc dla każdego kupującego || Możliwość wykończenia pod klucz || Dostępne różne apartamenty 4 Pokoje || Balkon || 3 piętro z 17 tel. Doradca ds. Nieruchomości Numer licencji zawodowej:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

719 000 zł41 m² 17 388,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament 2 pokojowy o powierzchni 41,35m2 znajdujące się na parterze, wykończony w bardo dobrym standardzie. Salon w pełni umeblowany z wyjściem na duży taras z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

899 000 zł124 m² 7 279,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne, wykończone, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 123,5 m2 w Grodzisku Mazowieckim. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

839 000 zł47 m² 17 958,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dostepna Tylko w Naszym Biurze! Na sprzedaż apartament w prestiżowej inwestycji Żurawie, zlokalizowanej w śródmieściu Gdańska, tuż obok Europejskiego Centrum Solidarności (ecs).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

989 000 zł42 m² 23 774 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament znajduje się w inwestycji Kwartał Kamienic położony jest w samym sercu Starego Miasta w Gdańsku. Obejmuje on kwartał ulic Szerokiej, świętojańskiej i Tandety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

315 000 zł44 m² 7 206,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Bez prowizji dla klienta kupującego Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na os Pyrzyckim przy ul. Jana Lechonia w Stargardzie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Wzgórzu

Leźno,pomorskie

1 290 000 zł132 m² 9 757,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:735 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Szukasz domu do zamieszkania na obrzeżach Trójmiasta, ale nie czujesz klimatu, bo nawet kiedy dom jest przyjemny to działce brakuje uroku? Koniecznie sprawdź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łubinowa

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł39 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dziś od 18-tej możliwa prezentacja mieszkania- zapraszam do kontaktu. Uwaga! sprzedaż mieszkania bez pośredników,A zatem bez prowizji rzędu kilkanaście- kilkadziesiąt tysięcy! zyskujesz na wstępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polanki

Gdańsk,pomorskie

4 790 000 zł317 m² 15 110,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wytworna willa o powierzchni 317 m2 w centrum miasta, posadowiona na 1000 metrowej działce. Okalający dom ogród jest zagospodarowany i obsadzony wieloletni krzewami i bylinami -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Rafałówka

Rafałówka,podlaskie

129 000 zł3 000 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działki o powierzchni 3000-4000 mkw położone w miejscowości Rafałówka gm. Zabłudów w cenie 43 zł/mkw. Nieruchomość zlokalizowana wśród nowo powstających domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wielącza Poduchowna

Wielącza Poduchowna,lubelskie

89 000 zł900 m² 98,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną Wielącza Poduchowna, tylko 12 minut od Zamościa Jeżeli marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie chcesz mieć szybki dojazd do miasta ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Złotoryja

Złotoryja,dolnośląskie

420 000 zł64 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m , położone na parterze w 3-piętrowym, ocieplonym bloku. Na powierzchnię 65 m2, składają się: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

730 000 zł50 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

***rezerwacja*** 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Bł. Albina Małysiaka 24C, kraków (kliny) Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł32 m² 13 815,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! idealne pod inwestycje jak I na potrzeby własne! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Braniborskiej. Mieszkanie składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Stawna

Cerekwica,wielkopolskie

595 000 zł2 564 m² 232,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 2564 m2 w Cerekwicy - dojazd od ul. Szamotulskiej - narożnik ulic Stawna i Nad Łowiskiem. Działka o numerze geodezyjnym 123/10, narożnikowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lgota Gawronna

Lgota Gawronna,śląskie

550 000 zł103 m² 5 334,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 370 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Lgota Gawronna w gminie Lelów. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 103,10 m oraz użytkowej 147,70 m usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Białego Dębu

Warszawa,mazowieckie

3 880 000 zł144 m² 27 032,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

143,53m2 / 5 pokoi/ 2 łazienki, toaleta, pralnia, garderoba/ 3.380.000 PLN 2 x Balkon 14,46m2, 10,22m2 Na dachu taras 7,68m2 + powierzchnia 24,09m2 (do zagospodarowania) Bez PCC, Bez prowizji, ZAKUP.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chwalęcice

Chwalęcice,lubuskie

1 190 000 zł174 m² 6 844,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni 173 m , położony na przestronnej działce o powierzchni 1195 m w zielonej, prestiżowej części Chwalęcic. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabieniec

Łódź,łódzkie

1 295 000 zł125 m² 10 352,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowa oferta luksusowego mieszkania z prywatnym tarasem na osiedlu Kaczeńcowym w Łodzi! Mieszkanie o powierzchni 115,48 m2 + pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 9,61 m2 Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domagały

Kraków,małopolskie

504 942 zł36 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w novej Inwestycji w Krakowie. Podstawowe informacje: - przestronne trzy pokoje o metrażu 36,07m zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

2 699 999 zł107 m² 25 233,60 zł/m²

 

Piętro:15/48

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż Apartament o powierzchni 107,3m2 w budynku Skytower z południową oraz północną ekspozycją. Wykończony z wysokiej jakości materiałów, gotowy do zamieszkania. Do.