dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 267 ogłoszeń

Rynek pierwotny

330 615 zł41,85 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł74,20 m² 5 929,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Częstochowa ul. Lechonia, duże mieszkanie M4 na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży duże, rozkładowe mieszkanie typu M-4 o powierzchni 74,20 m2, położone na 3 piętrze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 410 zł46,07 m² 11 817,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania dwupoziomowego w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 172 zł41,68 m² 11 880,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł35 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

@@@mieszkanie 2 pokoje Skoczów powiat Cieszyński Centrum@@@ Prezentacja 2-pokojowego funkcjonalnego mieszkania 34m2 w Skoczowie Centrum! Świetna Lokalizacja: lokal znajduje się w Centrum przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom w zabudowie szeregowej w Warszów Wybudowany z cegły częściowo ocieplony, składający się z III kondygnacji: i piętro: składa się z kuchni z pokojem, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 550 zł56,90 m² 9 570,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Leśny Dwór II Zielona Góra | 3 pokoje | 56,90 m | Piętro 1 | Bez pcc Dostępność Klatka 3 Leśnego Dworu II: wyprzedana w 100%. Klatka 1: 17 z 18 lokali sprzedanych. Klatka 7: 16.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł82,72 m² 9 489,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy wyjątkowy apartament na sprzedaż zlokalizowany na ostatnim piętrze nowego, kameralnego budynku przy ul. Trznadla w Czeladzi. To unikalna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

112 800 zł1 200 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Krupocin, gmina Bukowiec, powiat świecki, województwo kujawsko-pomorskie. Nieruchomość o powierzchni 1200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 111 111 zł227,50 m² 4 884 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:658 m²

Są domy, które mają potencjał i są takie, które mają potencjał, klimatyzację i las za płotem. Ten należy do tej drugiej kategorii - czyli tej lepszej Charakterystyka domu: dom przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł260 m² 7 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 259 m²

Marzysz o własnym miejscu na ziemi, gdzie komfort spotyka się z prywatnością, a codzienność staje się przyjemnością? Mamy coś dla Ciebie! Na sprzedaż klimatyczny i przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł63 m² 39 523,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Luksusowy penthouse z bezpośrednim wjazdem windą do apartamentu! niepowtarzalna I wyjątkowa nieruchomość nad polskim morzem! Adres: pobierowo ul.Grunwaldzka Metraż: 62 m2 + tarasy około 170m2.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł1 200 m² 248,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dla zainteresowanych możliwość negocjacji ceny. Sprzedam działkę o przeznaczeniu budowlanym w miejscowości Kunice woj. Dolnośląskie o powierzchni 1200m2. Do miasta Legnica z terenu.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł1 220 m² 475,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna leśna działka objęta mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową. Jeśli szukasz ciszy i zieleni ta oferta jest dla Ciebie. Powierzchnia biologicznie czynna 70%.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł7 764 m² 238 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko w ofercie naszego biura. Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnych działek w niedalekiej odległości obwodnicy Opola dzielnica Krzanowice. Na areał 0,7764 ha składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 640 000 zł28 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dokładną lokalizację podajemy po podpisaniu umowy pośrednictwa nabycia nieruchomości. Grzędy, gm. Tarczyn Media Prąd, woda i gaz - przy granicy działki Wymiary 33m x 840m x 33m.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż przytulne czteropokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, znajdujące się w dogodnej lokalizacji Torunia, przy ulicy Kochanowskiego. Cena ofertowa wynosi 480 000 pln, co.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł55 m² 4 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 421 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej i zielonej części Lubaczowa. Lokalizacja zapewnia ciszę, prywatność oraz komfort codziennego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Rodzinne 4 pokoje z dużym ogródkiem na nowoczesnym osiedlu o pow. 72,52 m | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł8 742 m² 400,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro mint property ma przyjemność przedstawić atrakcyjną nieruchmość składającą się z kilku działek tworzących całość o łącznej powierzchni 0.8742 ha.Działki w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m Dobra Wola gm. Lipowiec Kościelny, powiat mławski, woj. mazowieckie Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 3000.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł39,28 m² 14 994,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu Quercus w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice. To propozycja dla osób, które chcą się wprowadzić bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł40,14 m² 26 158,45 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Dwupokojowe mieszkanie przy Browarach Warszawskich | Oxygen Residence | ul. Wronia Nowoczesne, ciche i w pełni wyposażone mieszkanie, idealne dla osób ceniących miejską energię oraz prestiż jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 785 000 zł200 m² 8 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

Solidnie zbudowany, przestronny, wygodny 6-cio pokojowy dom Z ogromnym potencjałem W cichej, skomunikowanej I spokojnej okolicy! nieruchomość: dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

161 000 zł1 238 m² 130,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane o powierzchni : 1428 m , 1237 m ,1238 m , 1237m ,1487 m , 2093m , położone przy ul. Kalinowej w Bagnie, w sąsiedztwie Obornik Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł29,70 m² 19 158,25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

NA sprzedaż świetny temat inwestycyjny - apartament W samym centrum! idealne pod wynajem krótkoterminowy! lokalizacja: apartament mieści się przy ul. Krawieckiej 1, w Just in Center we.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Łążyn

Łążyn,kujawsko-pomorskie

499 000 zł85,10 m² 5 863,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Prohouse Nieruchomości Anna Suchowiecka zaprasza na prezentację nowych piętrowych domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 85 m każdy. Ta nowa inwestycja - Zacisze Łążyn zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł51 m² 12 156,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opis: mieszkanie do odświeżenia lub remontu z możliwą przebudową na 3 pokojowe. Powierzchnia: 50,7 m Lokalizacja: balzaka 2 , obok Stawów Brustmana i metra Wawrzyszew. Dla: rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł22 800 m² 74,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 22 800 m2 - duża, ustawna nieruchomość z możliwością podziału Opis nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest działka numer 149 o powierzchni 22 800 m2, stanowiąca interesującą.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł200 m² 3 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 200m2, w Mikluszowicach, gmina Drwinia Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży. 2 kondygnacyjnego domu położonego na 8 arowej działce w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

3 480 000 zł220 m² 15 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Tylko U nas English version below! Przedstawiamy Państwu elegancki dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż usytuowany na bardzo ładnym zamkniętym osiedlu w miejscowości Stara Wieś.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 584 m² 315,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Położenie w centrum miasta, dogodny dojazd do nieruchomości a przede wszystkim możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 200 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność biura. Emix Biuro Nieruchomości posiada, w ofercie sprzedaży działkę budowlaną, o pow. 1200 m2 (12 ar), położoną w miejscowości Jerzmanowice, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:475 m²

Opis Dom wolnostojący w stanie do zamieszkania, z b. ładnie zagospodarowanym ogrodem, blisko centrum Piastowa. Lokalizacja w osiedlu mieszkaniowym zapewnia bezpieczeństwo, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

221 000 zł1 659 m² 133,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

- - proszę o kontaktowanie się tylko przez whatsapp - - Myśliwiec Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Dobra w rejonie Górki.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł230 m² 9 560,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Nowoczesna rezydencja parterowa/ Radom, godów/ gotowa do zamieszkania Są miejsca, które od pierwszego momentu dają poczucie spokoju i naturalnej równowagi. Ta nieruchomość została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł808 m² 159,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną położoną przy ul. Leśnej w Rogoźnie. Oferowana nieruchomość stanowi grunt o powierzchni 808m2, pod zabudowę jednorodzinną. Media: gaz i woda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 840 zł64,60 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego w zieleni. To miejsce stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł5 073 m² 236,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 5 073 mkw. w świetnej lokalizacji i cenie: tylko 1 200 000 pln netto. Działka znajduje się w goleniowskim parku przemysłowym blisko węzła.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł26,10 m² 12 068,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | 26,1 m | ul. Grunwaldzka Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 26,1 m , położone przy ul. Grunwaldzkiej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł3 002 m² 183,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki usługowo-przemysłowe położone w miejscowości Szewce, w gminie Wisznia Mała, bezpośrednio przy granicy Wrocławia. Nieruchomość stanowi.