dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 982 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 982 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstań Narodowych

Poznań,wielkopolskie

359 000 zł38 m² 9 565,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku na os. Powstań Narodowych na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 37,53m2 składają się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Teligi

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

625 000 zł56 m² 11 206,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania bardzo ładne i widne 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Teligi w Grodzisku Mazowieckim. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, kuchni, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trakt św. Wojciecha

Gdańsk,pomorskie

379 000 zł36 m² 10 440,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Jeśli szukasz mieszkania z duszą, w świetnej lokalizacji i po generalnym remoncie ta oferta jest właśnie dla Ciebie! To wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie to ciekawa propozycja inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

403 614 zł40 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Białystok,podlaskie

720 000 zł77 m² 9 342,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

To mieszkanie to połączenie nowoczesnego designu, komfortu i funkcjonalności. Zostało zaprojektowane tak, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Na 77 m2 znajdziesz wszystko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł805 m² 3 105,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka w najładniejszej , klimatycznej, zalesionej części Bemowa. Historyczne osiedle Boernerowo. Sąsiedztwo lasu. Cisza, spokój, świeże powietrze, znakomite warunki do odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zachodnia

Białystok,podlaskie

635 000 zł52 m² 12 164,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowe budownictwo - komfortowe 3-pokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze apartamentowca z 2014 roku, gotowe do zamieszkania o powierzchni 52.2 m2 na Nowym Mieście ul. Zachodnia. Przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

856 402 zł60 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Północy Krakowa Oddana do użytku Kameralne 3 pokoje z tarasem * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tymiankowa

Wrocław,dolnośląskie

947 019 zł97 m² 9 747 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00! Skontaktuj się. Lokalizacja i atuty inwestycji: mieszkania na parterze oraz na piętrze w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

537 300 zł54 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: jasne i przestronne mieszkanie 54 m2, w centrum po remoncie, w klimatycznej kamienicy! Lokal położony w samym sercu miasta, tuż przy Placu Litewskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Stargard,zachodniopomorskie

299 000 zł56 m² 5 303,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Świetna okazja! super cena! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56,38 m2, położone na parterze zadbanej kamienicy w centrum Stargardu. Nieruchomość w stanie do niewielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Na Jamno

Koszalin,zachodniopomorskie

159 000 zł1 032 m² 154,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntową, usytuowaną w prestiżowej lokalizacji pasa nadmorskiego. W pobliżu nowo powstające osiedla domków jednorodzinnych w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Pietrowice Małe,dolnośląskie

139 000 zł1 080 m² 128,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję działkę budowlano-usługową o powierzchni 1080m2 położoną w miejscowości Pietrowice Małe gm. Prusice. Na działce znajduję się skrzynka prądowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

518 000 zł74 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 74m2 usytuowane na II piętrze w kamienicy z widokiem na katedrę. Nieruchomość składa się z: salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojtyły

Rzeszów,podkarpackie

759 000 zł108 m² 6 996,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 108,48 m , położony na dużej, 6-arowej działce w Rzeszowie obok ul. Wojtyły (biała). To kameralne osiedle łączy zieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztelańska

Wałbrzych,dolnośląskie

305 000 zł46 m² 6 630,43 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w Wałbrzychu - dzielnica Podzamcze, ul. Kasztelańska. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Rzeszów,podkarpackie

1 050 000 zł72 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości ekskluzywne, przestronne, 3-pokojkowe mieszkanie premium o powierzchni 72 m z panoramicznym widokiem, zlokalizowane na 16 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Małkowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

360 000 zł70 m² 5 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal mieszkalny pełniący funkcję lokalu użytkowego, położony w samym sercu Szczecina, przy ul. Krzywoustego ( pl. Kościuszki ), z dodatkowym wejściem od ul. Małkowskiego. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

429 000 zł57 m² 7 527,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe całkowicie bezczynszowe mieszkanie W okolicy osiedla leśnego Potężnym atutem jest super-lokalizacja - zamieszkaj w wygodnym miejscu! -.blisko pełnej infrastruktury Osiedla Leśnego ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Famułki Brochowskie

Famułki Brochowskie,mazowieckie

3 600 000 zł500 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 m²

Wyjątkowa rezydencja położona na skraju Kampinoskiego Parku Narodowego - idealna dla osób poszukujących komfortu, przestrzeni i prywatności w otoczeniu natury. Dom - Powierzchnia całkowita:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

649 000 zł57 m² 11 352,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

2pak inwestycyjny! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Gustawa Morcinka, dzielnica Wzgórza Krzesławickie. Cicha i spokojna dzielnica. Doskonale rozwięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ściegiennego

Katowice,śląskie

502 817 zł46 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji, - bez podatku od czynności cywilnoprawnych, - bez ukrytych kosztów. Dzień dobry, na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

565 000 zł155 m² 3 642,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Rezerwacja Jeśli chcesz zamieszkać w topowej dzielnicy Legnicy tuż przy parku i kilka minut spacerkiem do centrum miasta - ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż prezentujemy piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krosno

Krosno,podkarpackie

720 000 zł200 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:608 m²

Krosno- zawodzie- dom gotowy do zamieszkania Z pięknie zagospodarowanym ogrodem! prestiżowa dzielnica krosna! W sąsiedztwie parku miejskiego. Cicha I spokojna dzielnica krosna. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

379 989 zł43 m² 8 834,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem ul. Nowowiejska, wrocław Śródmieście. Dojazd do rynku / placu grunwaldzkiego możliwy W 5 minut pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Golesze Duże

Golesze Duże,łódzkie

999 000 zł61 000 m² 16,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 6,1 ha z funkcjonującą farmą fotowoltaiczną 6 mw w Goleszach Dużych (gmina Wolbórz, woj. łódzkie). To stabilna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kownaciska

Kownaciska,mazowieckie

599 000 zł126 m² 4 768,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom szkieletowy 101,9 m , Kownaciska, blisko Siedlec - novohome - wybudowany przez firmę "domy i Dachy" Opis nieruchomości: na sprzedaż nowoczesny dom parterowy o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Borkowizna

Borkowizna,lubelskie

199 000 zł13 628 m² 14,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę budowlano rolną wraz z łąką, bezpośrednio przylegającą do rzeki Bystrzyca. Nieruchomość o powierzchni 13 628 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

2 200 000 zł88 m² 24 971,60 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Słoneczny Apartament w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Prezentujemy niepowtarzalną ofertę mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Krakowa - Wiślanych Tarasach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 290 000 zł98 m² 13 163 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom wykończony w wysokim standardzie. Włoskie płytki na podłodze dodają charakteru eleganckiego wnętrza. Stylowy kominek umili zimowe wieczory. Ogród z licznymi nasadzeniami. Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

425 000 zł54 m² 7 870,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wszystkie mieszkania w budynkach wielorodzinnych posiadać będą balkony, mieszkania na pierwszym piętrze od strony wewnętrznego dziedzińca posiadać będą taras. Każdy budynek wyposażony będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Agrestowa

Zabrze,śląskie

335 000 zł51 m² 6 568,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Agrestowa (zabrze, zaborze). Jest to idealna nieruchomość dla pary lub rodziny. Głównymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Natać Wielka

Natać Wielka,warmińsko-mazurskie

695 000 zł26 818 m² 25,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Falujące zielone pola poprzecinane rzędami drzew, liczne samosiewy będące zaledwie akcentami na trawiastej tafli i przede wszystkim szeroka perspektywa, która jest jak powiew świeżego powietrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

939 000 zł65 m² 14 546,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

690 000 zł50 m² 13 936,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe, nowoczesne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 50 m2, zlokalizowane w sercu jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Krakowa - Ruczaju, przy ul. Federowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kozielska

Katowice,śląskie

562 794 zł48 m² 11 720 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zdzwoń i umów się na prezentację, zapraszam do kontaktu również w weekend. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w Katowicach. To idealny wybór dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

448 125 zł38 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bonarka

Kraków,małopolskie

1 098 640 zł71 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego czteropokojowego mieszkania o metrażu 70,88m zlokalizowanego na II piętrze w budynku z windą od dewelopera. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

659 000 zł29 m² 22 376,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Niepowtarzalna oferta zakupu wyjątkowego apartamentu z widokiem na morze w Arka Medical spa 4-gwiazdkowym hotelu oddalonym od plaży jedynie 50 metrów! Największe atuty nieruchomości: -.