dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł88 m² 13 685,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże o pow. 87,61m2, 4 pokoje, 2 łazienki + 6m2 balkonu! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

469 240 zł50 m² 9 353 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i ukrytych kosztów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

505 100 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Warszawa,mazowieckie

656 560 zł28 m² 23 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Idealne studio-gotowe do zamieszkania-Z miejscem postojowym-ciche lokalizacja; okolica Placu Bankowego, ulica Senatorska przy Bielańskiej. Bardzo blisko Ogrodu Saskiego i Ogrodu Krasińskich, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipinki Królewskie

Lipinki Królewskie,pomorskie

390 000 zł124 m² 3 155,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Ze względu na pogodę termin z 12/07 jest przeniesiony na 19/07 Nowoczesny dom wolnostojący w stanie surowym otwartym 123,6 m Przedstawiamy Państwu wyjątkowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

505 665 zł53 m² 9 517,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kowanówko

Kowanówko,wielkopolskie

765 000 zł170 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa oferta na wyłączność w naszym biurze! Przedstawiamy Państwu funkcjonalny dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji blisko Obornik. Cisza i spokój, a zarazem dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Andersa

Karczew,mazowieckie

380 000 zł33 m² 11 515,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na spokojnym i dobrze skomunikowanym Osiedlu Ługi w Karczewie. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

1 141 513 zł63 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji I podatku pcc. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Rydlówka w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

846 766 zł72 m² 11 692,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00! Skontaktuj się. Najwazniejsze informacje o inwestycji : Wygodna komunikacja - przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł43 m² 11 604,70 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Świetna inwestycja 2 pokoje 43 m , Krzyki / Gajowicka Idealna oferta dla inwestora: mieszkanie z ogromnym potencjałem najmu zarówno długoterminowego, jak i pod wynajem pracowniczy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł44 m² 17 955,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

We speak pl, eng, ua, ru Nowoczesne i stylowe 2-pokojowe mieszkanie 44,5 m | ul. Dywizjonu 303, bemowo Na sprzedaż eleganckie, jasne i wyjątkowo zadbane mieszkanie o powierzchni 44,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczynowa

Gdańsk,pomorskie

1 380 000 zł144 m² 9 563,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Mam Państwu do zaoferowania przestronne i klimatyczne mieszkanie dwupoziomowe znajdujące się w kameralnym bloku osiedlowym wybudowanym w 2012 roku w dzielnicy Gdańsk Jasień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Adamowizna,mazowieckie

520 000 zł1 500 m² 346,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1500 m Adamowizna | Spokojna okolica blisko Grodziska Mazowieckiego Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m, położona w spokojnej części Adamowizny. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

555 000 zł143 m² 3 883,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

Mamy przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjną nieruchomość w dobrze skomunikowanym miejscu Zielonej Góry z dala od miejskiego zgiełku. Nieruchomość z możliwością podziału na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł40 m² 15 093 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 40,66mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ponikwoda

Lublin,lubelskie

520 000 zł51 m² 10 256,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 50,7 m2, ul. Bazylianówka, lublin Klient kupujący zwolniony jest z opłaty dla biura. Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe mieszkanie o powierzchni 50,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Filmowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

266 016 zł26 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nie płacisz prowizji I podatku pcc 2% - kup mieszkanie w stanie deweloperskim Zachęcamy do zapoznania się z propozycją zakupu mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

799 900 zł138 m² 5 788 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, dostępny w promocji do końca roku! To doskonała okazja wymarzonego domu, oszczędzając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

318 096 zł28 m² 11 280 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

679 657 zł57 m² 12 001,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł46 m² 13 021,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się w bloku na osiedlu Górzyskowo, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 46 m 2 - salon, - sypialnia, - oddzielna kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

843 928 zł71 m² 11 866,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00! Skontaktuj się. Najwazniejsze informacje o inwestycji : Doskonała komunikacja - przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Głogów Małopolski,podkarpackie

720 000 zł123 m² 5 845,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przezentuje Nowoczesny dom | Głogów Małopolski | 123 m | Garaż + 1 miejsca postojowe | Ogrzewanie pompą ciepła | Tylko 20 minut od Rzeszowa oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

741 402 zł58 m² 12 736,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

833 429 zł71 m² 11 723,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

846 434 zł72 m² 11 699,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

861 766 zł71 m² 12 122,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

1 102 212 zł79 m² 13 902,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

993 709 zł101 m² 9 828 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00! Skontaktuj się. Lokalizacja i atuty inwestycji: mieszkania na parterze oraz na piętrze w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

652 815 zł54 m² 12 035,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Białystok,podlaskie

1 250 000 zł78 m² 16 774,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wysoki stoczek | nowe budownictwo | 3 pokoje | taras 80M2 Bardzo przestronne i słoneczne 3- pokojowe mieszkanie położone na Al. Jana Pawła II 72 - kilka minut drogi zarówno do centrum jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

815 546 zł43 m² 18 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji I podatku pcc. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Rydlówka w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

422 087 zł41 m² 10 222,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

419 000 zł47 m² 8 914,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Komfort, spokój i przestrzeń 2-pokojowe mieszkanie z balkonem typu L Oferta na wyłączność tylko w Angel Estate! Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 000 zł63 m² 7 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie W kamienicy - dolina, bydgoszcz Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m , położone na 2 piętrze odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

2 184 000 zł168 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak o bardzo wysokim standardzie! Jest to nieruchomość dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego bliźniaka, który posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Siodłkowice

Siodłkowice,dolnośląskie

119 000 zł2 640 m² 45,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt