dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 308 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 308 ogłoszeń

Działka Tumlin

Tumlin,świętokrzyskie

150 000 zł820 m² 182,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Tumlin-Dąbrówka , w gminie Miedziana Góra , zaledwie kilka kilometrów od centrum Kielce. Powierzchnia: 820 m Cena: 150.

Szczegóły ogłoszenia

997 150 zł65 m² 15 340,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3-pokoje z dużym balkonem. Gotowe do zamieszkania! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju w sąsiedztwie Centrum Sportowego Cascada. Najdynamiczniej rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 095 000 zł66,22 m² 16 535,79 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,22 m z aż trzema balkonami, usytuowane w prestiżowej inwestycji Reve przy ul. Jutrzenki Warszawa, włochy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 084 737 zł88,19 m² 12 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowo - handlowy na sprzedaż o powierzchni 88,19m2, zlokalizowany w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej, inwestycja Kobi House by Imperial. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł900 m² 165,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenie biura! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 900 m , położonej w miejscowości Konikowo,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł150 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Nowa Sól, dom wolnostojący 150 m2, działka 75 ar, sprzedam, 690 000 zł. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego na dużej 75 arowej działce. W skład sprzedawanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł273 m² 8 608,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Klimatyczny, funkcjonalny, przestronny i dobrze zaprojektowany dom z 2001 roku położony na pięknie zagospodarowanej posesji. Rozkład pomieszczeń umożliwia nieskrępowane funkcjonowanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł451,30 m² 4 431,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż parterowy budynek handlowo-usługowy znajdujący się przy ulicy Sienkiewicza w Grodkowie, 12 km od autostrady A4, woj. opolskie. Obiekt położony jest przy głównej ulicy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 706 380 zł65,63 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

English below Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny pakiet 3 kompaktowych mieszkań, zlokalizowanych na 2 piętrze w pięknie odrestaurowanej kamienicy przy ul. Starowiślnej w samym sercu krakowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł145 m² 2 544,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 465 m²

Na sprzedaż siedlisko w sielankowym przysiółku Tuchorzyniec (nowa Tuchorza, gm. Siedlec, pow. wolsztyński) idealne miejsce dla tych, którzy marzą o spokojnym życiu na wsi lub klimatycznym.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł490 m² 793,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowy domek nad jeziorem | cisza, natura I prywatność Second home | 20 metrów od jeziora | 30 min od Poznania | Pełna własność ***** rozkład / zabudowa: przytulny i nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

429 000 zł1 430 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę budowlaną położoną w kompleksie 11 działek w Śliwinie przy ul Spacerowej, gmina Rewal. Działka o powierzchni 1430 m2 rodzaj użytku Bp-R stanowiąca użytki.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 225 m² 86,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa lokalizacja- zamknięte osiedle przy lesie I stawie Na sprzedaż działki budowlane położone na zamkniętym osiedlu kilku domków jednorodzinnych w Różankach w gminie Kłodawa.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł6 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 6000 m2 (0,6 ha) w miejscowości Czersk, gmina Góra Kalwaria, powiat piaseczyński. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł70 m² 1 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:823 m²

Stary dom w Kutnie na sprzedaż idealna okazja, by spełnić marzenie o własnym miejscu na ziemi. Na sprzedaż oferowany jest stary dom położony w Kutnie, usytuowany na wąskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł70,78 m² 5 354,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży duże, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 70,78m2 w Rudzie Śląskiej przy ulicy Edmunda Kokota. Do mieszkania przynależy garaż, duży ogródek, komórka oraz duża piwnica. Korzystna.

Szczegóły ogłoszenia

114 192 zł14,64 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę w Dylągówce, o powierzchni 14,64 ara. Działka posiada Warunki Zabudowy na dom jednorodzinny. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł67,38 m² 20 926,09 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku. Rok budowy: 2008 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł82,92 m² 7 947,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

W sprzedaży nowa inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej w Zaczerniu. Bez pcc! opis nieruchomości: - powierzchnia: 82,92m2 - powierzchnia działki: 248m2- ogrodzona Z 3 stron- możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł220 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu nietuzinkowy bardzo przestronny Dom położony w Szczyrku na polanie Hondraski na wysokości ponad 700 m.n.p.m. Dom ma powierzchnię około 220m2 jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł909 m² 1 265,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 909 mkw. objętą planem miejscowy położoną w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Agrestowej. Działka narożna zlokalizowana wśród.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 000 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 047 m²

Obiekt biurowy położony w Łambinowicach. Posadowiony jest na działce, o nieregularnym kształcie o powierzchni 2047m2, która w miejscowym planie zagospodarowania jest przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 543 zł70 m² 7 764,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Najlepsze rabaty, najniższe ceny. Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc bez ukrytych kosztów. Specjalna okazja na zakup 4 pokojowego mieszkania z duzym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł83 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:145 m²

Kameralne, energooszczędne lokale z ogrodami w nowej inwestycji Preludium w Nowych Mostkach, koło Sochaczewa. To propozycja dla osób, które szukają komfortu domu, własnej zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 468 zł58,03 m² 10 898,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł900 m² 1 332,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kompleks handlowo-mieszkalny z częścią produkcyjną Raciąż, pl. Adama Mickiewicza 11 Powierzchnia działki: ok. 900 m | Powierzchnia użytkowa lokali: ponad 900 m Opis nieruchomości: tu.

Szczegóły ogłoszenia

438 800 zł4 388 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka leśna W korzystnie k/kołobrzegu! Przedstawiamy Państwu działkę leśną położoną w Korzystnie w gminie Kołobrzeg, w odległości 3 km od morza, około 1 km od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł39 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

***idealne pod wynajem | do remontu | świetna lokalizacja | doskonałe na start*** Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położone przy ul. Pana Tadeusza 4. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż sucha górna Lokalizacja: sucha Górna, gm. Polkowice Powierzchnia użytkowa: 99,57 m Powierzchnia działki: 700 m Rok budowy: 2012 Cena: 590 000 zł brutto Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł113,60 m² 11 443,66 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania mieszkanie o pow. 113,6 m2 przy ulicy Obrońców Westerplatte 19 w Kołobrzegu. Składa się z 3 pokoi, 2 pomieszczeń gospodarczych, 1 łazienki i aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł47 m² 5 297,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Do sprzedania! Na Nowym Mieście, w plombie z lat 90 tych, 2 pokojowe, wyremontowane mieszkanie z balkonem. Na powierzchnię 47 m2 składają się : przedpokój, jasna, przestronna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł64,91 m² 9 998,46 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż eleganckie i nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe położone na wysokim parterze nowoczesnego bloku z windą z 2020 roku, zlokalizowanego na cenionym Osiedlu Górczyn. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł10 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 10 000 m2 usytuowana w miejscowości Dąbrowa na terenie Gminy Zabór. Działka w kształcie prostokąta zlokalizowana bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 000 zł1 283 m² 8 183,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:35

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Agencja Centrum oferuje do sprzedaży nieruchomość po kompleksowym remoncie i rewitalizacji w 2014r. z użyciem wysokiej jakości materiałów, z dbałością o najmniejsze detale.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł59,10 m² 5 752,96 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie położone przy al. Wyzwolenia (dz.Północ). Powierzchnia mieszkania to 59,10mkw. Mieszkanie rozkładowe, z dużym balkonem. WC i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

116 220 zł1 788 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż cztery działki budowlane położone w malowniczej i spokojnej okolicy w miejscowości Kierlikówka (gmina Trzciana). Media (prąd, woda, gaz) w drodze Dojazd drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

619 500 zł54,10 m² 11 451,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ulica Białowieska 76 we Wrocław znajduje się w dzielnicy Fabryczna, a dokładniej na osiedlu Popowice. To zachodnia część miasta okolica dobrze skomunikowana z centrum, blisko Odry,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł2 365 m² 253,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w zielonym sercu Tarnowskich Gór - Repty! Marzysz o domu w spokojnej okolicy, blisko natury, a jednocześnie z dobrym dostępem do miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł48 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Sprzedam słoneczne, przytulne 2 pokojowe mieszkanie na Czechowie Północnym. Pomieszczenia są przestronne i ustawne. Większy pokój ma wyjście na balkon od strony zielonego skweru co stanowi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 539 zł31,51 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu pięknych mieszkań z ogrzewaniem miejskim w doskonałej lokalizacji. Nowe mieszkanie wykończone pod klucz! Idealnie nadaje się pod wynajem, czy dla dzieci studiujących we.