dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

829 000 zł58,80 m² 14 098,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

58,8 M / 3 pokoje / balkon / klimatyzacja / winda / 2017 / osiedle DI trevi Do sprzedaży bardzo ładne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie, położone na czwartym piętrze 4-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł43,68 m² 17 399,27 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup mieszkania bez podatku pcc i prowizji, inwestycja jest oddana do użytkowania, zapraszam na prezentację. Oferuję do sprzedaży jasne mieszkanie 2-pokojowe w stanie deweloperskim*.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 097 m² 191,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Widokowa w Karkonoszach Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej w miejscowości Łomnica, koło Jeleniej Góry. Oferta znajduje się z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł51,40 m² 6 206,23 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 51,4 m2. Mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł230 m² 2 304,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta sprzedaży lokalu użytkowego z możliwością przeznaczenia pod działalność handlową, usługową, biurową, magazynową. Nieruchomość posiada powierzchnię 230m2 i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 435 m² 492,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cenisz sobie ciszę i spokój? Szukasz wyjątkowego miejsca dla swojej rodziny? Marzysz, aby zaszyć się w zaciszu pięknego, przytulnego domu, a w wolnej chwili zrelaksować się we własnym.

Szczegóły ogłoszenia

828 000 zł71,93 m² 11 511,19 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie w Piasecznie, zlokalizowane w sąsiedztwie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Odległość od stacji pkp 1.7 km. Budynek z roku 1984 z windą, nieruchomość zadbana, po.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł1 768 m² 819,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1768 m w Grodzisku Mazowieckim idealna propozycja dla inwestora lub osób szukających miejsca pod nowoczesną zabudowę w świetnej lokalizacji. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł109,40 m² 9 689,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł12 733 m² 314,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka do sprzedaży Lokalizacja: mysłowice ul. Brzezińska, okolica węzła autostrady A4 i obwodnicy gop S1, w pobliżu centra logistyczne ( hale magazynowe i produkcyjne). Do sprzedaży :.

Szczegóły ogłoszenia

196 350 zł714 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę nr 812/7 o powierzchni 714m2 w Opalenicy. Wymiary działki podane na jednym ze zdjęć, powierzchnia płaska. Działka w świetnej lokalizacji, przy skrzyżowaniu ul.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł84,61 m² 4 952,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 84,61 m | Legnica, tarninów | Jedyny lokal na piętrze Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie położone w jednej z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł120 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom wolnostojący o powierzchni ok.120m2 usytuowany na działce 2500m2 we wsi w okolicach miejscowości Narew. Przestrzeń mieszkalną stanowią trzy pokoje, kuchnia z jadalnią. Ponadto.

Szczegóły ogłoszenia

1 455 000 zł69,08 m² 21 062,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Sopot Dolny | Kamienica po rewitalizacji | 69 m z potencjałem mieszkalnym lub usługowym Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 69 m , położona na wysokim parterze odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł6 700 m² 86,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej działki w miejscowości Wierzbanowa (gmina Wiśniowa) o powierzchni 67 arów. Nieruchomość położona na wzniesieniu skąd.

Szczegóły ogłoszenia

194 000 zł1 019 m² 190,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 8 działek 10 z dojazdem utwardzonym. Do sprzedania działki budowlane w malowniczej dzielnicy Orzesza Zgoń przy ul. Czereśniowej. Orzesze Zgoń spokojna dzielnica Orzesza, usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 182 m² 122,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną (pod zabudowę jednorodzinną) o powierzchni 1182 m2 położoną w Domaniowie. Działka nr 332/3 , położona bezpośrednio przy wewnętrznej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł289 m² 2 387,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:441 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w samym centrum Siewierz, z wejściem zarówno od ul. Ludowej, jak i ul. Krakowskiej. To idealna propozycja dla osób szukających domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

788 000 zł54,91 m² 14 350,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup mieszkania bez prowizji i podatku pcc. Inwestycja jest gotowa, zapraszam na prezentację. Oferuję do sprzedaży gotowe mieszkanie 3-pokojowe w 4-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł72,59 m² 5 785,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży kompletnie wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, o pow. 72,59 m2, położone na I piętrze w dwurodzinnej kamienicy w okolicy centrum Lwówka Śląskiego.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł48,24 m² 6 115,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Choszczno, ul. Grunwaldzka, na sprzedaż gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 48,24 m2 - cena 295.000 zł. Możliwość zamiany na mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze lub 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł967 m² 1 031,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Narożna działka o powierzchni 967 m , położoną bezpośrednio przy ścianie lasu. Zaledwie kilka minut do węzła Kobyłka na trasie S8. Media: prąd, woda, gaz i kanalizacja znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 875 zł44,57 m² 19 360 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do końca Listopada 2025 roku 10 % zniżki na wybrane apartamenty. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy apartament inwestycyjny zlokalizowanego w kameralnej inwestycji "rezydencja rysy".

Szczegóły ogłoszenia

291 000 zł32 m² 9 093,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentuje Państwu rewelacyjną ofertę Ładne, przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m po generalnym remoncie Rozkład pomieszczeń: kuchnia, łazienka, sypialnia, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 080 m² 91,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dziialka sklada sie z dwóch wydzielonych działek Dzialka o nr 12309/4, 12310/2 Calosc 20,8 ara

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł900 m² 143,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

W bardzo dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Błędowie. Powierzchnia działki wynosi 900 mkw. Działka w kształcie trapezu prostokątnego o wymiarach: 25,50x38,70 metra.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł77,27 m² 10 340,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne i zadbane mieszkanie trzypokojowe z dwoma balkonami położone w budynku wielorodzinnym w niskiej zabudowie z 2019 roku. Osiedle położone jest w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł72,29 m² 26 283,03 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza budynek Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 72,29m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł216 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 066 m²

Na sprzedaż dom z działką siedliskową oraz budynki gospodarcze w Olszycu Włościańskim gm. Domanice. Na sprzedaż dom mieszkalny z działką oraz budynkami gospodarczymi zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 050 m² 123,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam prywatnie działkę budowlaną z widokiem na góry. Powierzchnia 1050 m Spokojna, zielona okolica, 5 km od centrum Skoczowa, z pięknym widokiem na góry, zabudowa luźna.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł36,27 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1907

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 36,27 m , położone na parterze kamienicy przy ul. Legnickiej w Strzegomiu. Lokal z pełną własnością i księgą wieczystą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 704 zł38,79 m² 11 747,98 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł215 m² 3 483,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:948 m²

Doskonała okazja dla rodziny chcącej zamieszkać w nowym domu, bez konieczności zabawy w pozwolenia na budowę, zdobywanie dokumentów czy szukania odpowiedniej ekipy. Nieruchomość będąca.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł36 340 m² 22,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka inwestycyjna 3,63 ha | Aleksandria I | gm. Konopiska Na sprzedaż duża działka o położona w miejscowości Aleksandria I, gmina Konopiska, przy ul. Modrzewiowej. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Krupy

Krupy,zachodniopomorskie

649 000 zł140 m² 4 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:12 700 m²

Dom na sprzedaż! Blisko Morza, darłowo! Wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Krupy koło Darłowa, idealna dla osób poszukujących przestrzeni, spokoju oraz domu z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł177 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Tułowicach przy ul. Dworcowej. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 177 m usytuowany jest na przestronnej działce o powierzchni 20.

Szczegóły ogłoszenia

148 700 zł1 957 m² 75,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci tylko Sprzedający! dane ogólne: s przedaż działki budowlanej o pow. 1957mkw. w Tkaczewskiej Górze, niedaleko planowanego zbiornika.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 309 m² 359,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w podwarszawskiej miejscowości Kąty, około 15 km na południe od granic Warszawy, około 400 m od ulicy Puławskiej. Zgodnie z planem (uchwała Rady Gminy Góra.

Szczegóły ogłoszenia

54 756 zł702 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 702 m2, położony w miejscowości Wierzchucin Królewski działka 89 (oferta wyłącznie u nas. Spotkania w celu obejrzenia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł359 m² 8 328,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 855 m²

Marzysz o tym, by po całym dniu zrelaksować się w wannie z kieliszkiem wina i nad sobą mieć już tylko gwiazdy? Szukasz ciszy, spokoju i świeżego powietrza a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł62,44 m² 14 573,99 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe, trzypokojowe 62,44m za 910 tys. zł. Kwadrans spacerem do stacji metra Bródno Lokal z balkonem w kameralnym, 6-piętrowym budynku z ogrodem i strefą rekreacyjną na dachu.