dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł48 m² 14 532,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Bardzo ładne po kapitalnym remoncie remoncie wszystko nowe do zamieszkania od zaraz bez nakładów w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie; 3 samodzielne pokoje osobna kuchnia wójcikserdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jesionowa

Żerniki Małe,dolnośląskie

473 916 zł1 082 m² 438 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Marzysz o własnym domu blisko Wrocławia? Szukasz ciszy, zieleni i przestrzeni dla siebie i rodziny? Ta działka spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

259 000 zł1 050 m² 246,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

5Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną, o powierzchni około 10,5 ar Położona w Woli Batorskiej, kilka minut jazdy od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Częstochowa,śląskie

270 000 zł51 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na parterze zlokalizowane przy ulicy Michałowskiego, dzielnica Północ w Częstochowie. Mieszkanie dwu-pokojowe o powierzchni użytkowej ok 51m2, mieści się na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miechów

Miechów,wielkopolskie

550 000 zł207 m² 2 657 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu z potencjałem na dużej zagospodarowanej działce wraz ze stodołą i stawem. Lokalizacja; miejscowość Miechów - 5 km od Perzowa, 18km od Kępna, 13 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Wrocław,dolnośląskie

375 453 zł25 m² 15 000,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 25,03 m usytuowane na 3 piętrze. Opis mieszkania: - ustawna sypialnia - 14 m 2 - z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prądzyńskiego

Warszawa,mazowieckie

682 400 zł36 m² 19 195,50 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja! gotowe do odbioru! Cena promocyjna - 682 400 zł, cena przed promocją - 853 000 zł Możliwość podpisania umowy dzierżawy na 3 lata na stały procent - 8,33%. Czyli 25% pewnego zwrotu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł230 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 142 m²

Wyjątkowy dom z duszą Choszczówka, białołęka gotowy do zamieszkania! Marzysz o przestrzeni, ciszy i zieleni a jednocześnie chcesz pozostać blisko centrum Warszawy? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł1 007 m² 1 340,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży zabudowanej działki Ursus, warszawa Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1007 m , zlokalizowanej w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

699 000 zł87 m² 8 073,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta tylko w biurze prospace Osiedle nowa ochla już w sprzedaży! Oferujemy na sprzedaż świetnie zaprojektowane domy w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Ochla. Na 86,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

717 000 zł42 m² 16 990,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni usytuowane na 4. piętrze estetycznego budynku z 2003 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul.Obrońców Tobruku. Osiedle zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kolonia

Maszków,małopolskie

599 000 zł108 m² 5 546,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, cały czas zamieszkiwany. Dom składa się z 3 pokoi nieprzechodnich, jednego pokoju przechodniego, korytarza, kuchni oraz toalety. Dom jest częściowo podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sudoł

Sudoł,lubuskie

1 790 000 zł200 m² 8 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Wyjątkowy dom przy lesie Sudół, gm. Czerwieńsk, tylko 13 km od Zielonej Góry Oferta bezpośrednia bez pośredników Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 200 m z garażem dwustanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Aleja Wojska Polskiego

Kamienna Góra,dolnośląskie

1 000 000 zł1 100 m² 909,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Idealna nieruchomość do adaptacji na mieszkania. Możliwość uzyskania 16 mieszkań w tym 5 szeregowych dwupoziomowych. Możliwość rozbudowy strychu. Poza parkingiem, miejsce na 5 garaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

494 000 zł42 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup bezpośrednio od dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

969 000 zł53 m² 18 283 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Jasne i ciepłe mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 8-piętrowym bloku z windą z 2015 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza. Lokal od wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł75 m² 7 302,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich, 4 pokojowe mieszkanie w VI etapie inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowanej przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Łomianki,mazowieckie

850 000 zł89 m² 9 563,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Przedstawiam Państwu 2-poziomowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,88 m2, znajdujące się w budynku z 2003 roku budowy przy ul. Staszica na zamkniętym osiedlu Tęcza w Łomiankach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

655 936 zł65 m² 10 025 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

311 357 zł28 m² 11 021,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i ukrytych kosztów! Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł52 m² 12 213,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Opiekun oferty: tylko w sdp! Gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie z garderobą i dużym balkonem. Otoczenie nieruchomości: - blisko do centrum miasta, do Rynku 20 min - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

374 880 zł43 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

12 500 000 zł400 m² 31 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:853 m²

Nowoczesny dom blisko parku arkadia Nowoczesny | Energooszczędny | Funkcjonalny | Basen | Cicha okolica | Nieopodal park Królikarnia i Arkadia ***** rozkład pomieszczeń: funkcjonalny rozkład jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 169 883 zł72 m² 16 362 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Południu Krakowa - Ruczaj Termin zakończenia: IV kw 2025 Funkcjonalne 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Białystok,podlaskie

575 000 zł48 m² 12 095,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej rozwijających się części Białegostoku - przy ul. Nowowarszawskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

3 250 000 zł212 m² 15 330,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż W sercu lasu sosnowego - magdalenka zakup bez formalności mswia! Dane techniczne: nowoczesny dom z 2011 roku o powierzchni 212 m2 z przylegającym 30-metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

736 422 zł67 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67,1m2 z balkonem 9 m2. - zakup bezpośrednio od developera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

487 888 zł53 m² 9 282,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł41 m² 13 260,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Ładne funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią i dwoma oddzielnymi pokojami dwustronne wójciklicencja 16128 Super propozycja dla studenta, młodych par, inwestorów-12 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górników

Kraków,małopolskie

495 000 zł33 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie w inwestycji Apartamenty Wielicka Słoneczne, w pełni umeblowane mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na 3. piętrze w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Zamkowa

Człuchów,pomorskie

1 612 000 zł1 412 m² 1 141,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr II/2025 na sprzedaż praw do.