dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 700 000 zł1 843 m² 922,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 189 m²

Branża Obróbka metali Lokalizacja Debno-Polska, ok. 50 km od Frankfurtu nad Odrą, ok. 100 km od Berlin i ok. 20 km do granicy w Kostrzynie nad Odrą. Usługi Na sprzedaż jest 29-letnia średniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 022 zł54,51 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, 2 sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w 3 etapie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 149 zł38,77 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 534 zł56,96 m² 12 193,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł45,60 m² 9 429,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Centrum legionowa a jednoczenie z dala od miejskiego zgiełku. Kameralne osiedle " Batorego" - 3 pokoje do remontu, z dużym potencjałem aranżacyjnym! Lokalizacja idealna dla rodziny jak.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł310 m² 6 935,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 603 m²

Na sprzedaż nieruchomość obejmująca dwa budynki mieszkalne jednorodzinne - dom wolnostojący oraz budynek dwulokalowy z dwoma niezależnymi mieszkaniami (łącznie 3 lokale mieszkaniowe).

Szczegóły ogłoszenia

1 598 000 zł247 m² 6 469,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:545 m²

Zapraszam na Prezentację której przedmiotem jest Przestronny dom z dużym ogrodem, tarasem i dwoma garażami cisza, zieleń, szybki dojazd do centrum Są domy, które się ogląda. I są.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł92,11 m² 10 737,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

homfi ma przyjemność zaprezentować komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie w zielonej części Lublin idealne dla osób ceniących spokój, przestrzeń i wygodę życia blisko natury. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł85,17 m² 7 620,05 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Ten 85-metrowy dom z układem północ-południe to świetna opcja dla rodzin z dziećmi. Na parterze znajduje się funkcjonalne wc, hall z miejscem na małą garderobę oraz przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł85,17 m² 7 620,05 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Ten 85-metrowy dom to idealna propozycja dla miłośników słońca i ogrodowych pasji - ogród od strony południowej zapewni doskonałe warunki do relaksu i uprawy roślin. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł85,17 m² 7 620,05 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Ten 85-metrowy dom, położony w przedniej części osiedla, to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie przyjemny chłód w ogrodzie, dający wytchnienie nawet w najbardziej upalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł2 814 m² 550,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 2814m2 w całości usługowa wszystkie media w drodze dojazd do działki z dwóch stron plus dodatkowo wzdłuż boku 95m możliwośc zrobienia drogi obowiązujący miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł65 m² 7 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł49 m² 15 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

(English Version Below) Apartament w Mielnie - luksus, który zarabia dla Ciebie. Zapraszam na dzień otwarty w najbliższą sobotę 2 maja. Zadzwoń i umów się na konkretną godzinę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 122 zł60,24 m² 10 925 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku dwukondygnacyjnym składający się z jedenastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł60 m² 12 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. ok 60 m2 na parterze bloku z 2002 roku na ul. Prof. Bartla na Dębnikach (os. Pod Fortem). Rozkład: salon (balkon) z aneksem z oknem, oddzielna sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł180 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:935 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w podpoznańskiej miejscowości Wiry. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

825 588 zł80,94 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem Leśnica, wrocław Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z przestronnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 646 zł58,52 m² 11 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Leśnica, wrocław Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z przestronnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 880 zł72,64 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Nowoczesne 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie z tarasem i balkonem Leśnica, wrocław Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 730 000 zł190,85 m² 14 304,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:690 m²

Lokalizacja, komunikacja, okolica Orłowo - kameralna dzielnica Gdyni, położona w południowej części miasta - na granicy Gdyni i Sopotu. Doskonale skomunikowana z całym Trójmiastem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 190 zł66,29 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 110 000 zł132 m² 8 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

I etap inwestycji domy W zabudowie bliźniaczej kajetany, ul. Kormoranów Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy II etap inwestycji nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł102,34 m² 8 393,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości przedstawia 5 pokojowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 102,34 m2, wchodzący w skład wyjątkowej inwestycji w standardzie premium. Koncepcja zakłada.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł80,11 m² 11 971,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania położonego na I piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku w gdyńskiej Cisowej. To miejsce stworzone dla rodzin, które.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 000 zł1 076 m² 6 691,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 615 m²

Oferta doskonale dopasowana dla firm produkcyjnych, potrzebujących lakierni, montowni, spawalni. Zapraszamy również serwisy samochodowe, zakłady metalowe, blacharskie, stolarnie Jeśli potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł76,47 m² 15 561,66 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Unikatowy Apartament z Gigantycznym Tarasem (70 m ) Standard Premium! Szukasz przestrzeni, która zapiera dech w piersiach? Marzysz o prywatnej oazie spokoju na wysokościach? To.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł43,99 m² 14 753,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W zamkniętej inwestycji z 2021r, przy ul. Wilanowskiej w Józefosławiu znajduje się komfortowe, funkcjonalne mieszkanie, które łączy w sobie wygodę codziennego życia z przyjemną,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł240 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Dom wolnostojący 240 m Młyniec Drugi Na sprzedaż prezentujemy przestronny i nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 240 m , położony na imponującej działce o powierzchni 3600.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł74,53 m² 13 404 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 75 m2 z jednym balkonem znajdującego się na strzeżonym oraz zamkniętym osiedlu mieszkaniowym "fajny Dom" położonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł2 392 m² 522,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przepięknie położona działka pod zabudowę domu jednorodzinnego w malowniczej części Puszczykowa - Puszczykówku - przy ulicy Czarnej. Ulica Czarna to krótka, utwardzona droga, a prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 210 m² 818,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Lusowo koło Poznania. Działka jest objęta mpzp jako obszar intensywnej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 659 000 zł250 m² 6 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mam przyjemność zaoferować do zakupu dom wolnostojący posadowiony na 7 arowej działce w Skawinie, przy ulicy Mikołaja Kopernika 38D, tuż obok Krakowa. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł18,90 m² 21 111,11 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Kawalerka 18,9 m z potencjałem | 9 piętro | Świetna komunikacja Szukasz wygodnej przestrzeni dla dziecka studiującego w Warszawie lub myślisz o lokacie kapitału na przyszłość? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł10 021 m² 497,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1,0021 ha położonej w pierwszej linii zabudowy od Zbiornika Kuźnica Warężyńska Pogoria IV (ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 215 000 zł81 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy Państwu pięknie wykończone, dwupoziomowe mieszkanie w segmencie, w Modlniczce. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to dwupoziomowy, 4 pokojowy apartament w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 000 zł99,80 m² 6 152,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bielsko-biała, os. Złote łany/lipnik Nowe mieszkania w stanie deweloperskim w Bielsku-Białej w przyjaznym sąsiedztwie na sprzedaż! Kupujący nie płaci podatku pcc-2 Proponuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 105 zł34,69 m² 13 984 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Mieszkanie jest wykończone, bez zabudowy kuchennej , bez mebli Prezentacja możliwa od.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

**woj.lubuskie , miasto Gorzów Wlkp.** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo ATRAKCYJNEGO DOMU o pow. 150 m2 ,zlokalizowany w Gorzowie Wlkp. obręb Karnin. Słoneczny dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 158 200 zł3 924 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja inwestycyjna | katowice kostuchna | ul. Adamczyka Z przyjemnością prezentujemy unikatową ofertę sprzedaży gruntu inwestycyjnego o powierzchni 3 924 m jak i również projektu.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł105,61 m² 27 459,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:garaż

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w sercu Miasteczka Wilanów. Na sprzedaż lokal usługowy klasy premium o powierzchni 105,61 m , który stanowi w pełni przygotowaną przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

1 429 000 zł94 m² 15 202,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego apartamentu o powierzchni 94,10 m , położonego w prestiżowej części Gdyni - dzielnicy Wielki Kack. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

874 000 zł35,39 m² 24 696,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Aura Mokotów: twoje gotowe 2 pokoje z wielką loggią | Bluszczańska 17 Wyobraź sobie poranek: pijesz kawę na przestronnej loggii, otoczony zielenią patio, a w powietrzu czuć spokój Dolnego.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł45,60 m² 9 429,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł57 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Powiat bielski, kozy nowe mieszkania W kozach kilka minut od bielska-białej! Proponuję Państwu do sprzedaży mieszkania położone w Kozach, nieopodal Bielska-Białej o powierzchni 57 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł500 m² 1 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:19 200 m²

Oferujemy do sprzedaży zabudowaną nieruchomość położoną w miejscowości Dzierlin, (dz. nr 294/2), 5 km od Sieradza. Na działce o powierzchni 19.200 m2 położony jest budynek pochodzący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 659 zł57,20 m² 9 522,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! zapytaj O rabat! Budynek.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij