dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 010 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 010 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

796 000 zł46 m² 17 304,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Klinach (ul. Borkowska). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

485 046 zł52 m² 9 376,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

749 000 zł121 m² 6 190,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Makler poleca Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, z garażem i użytkowym poddaszem w nowoczesnej bryle o powierzchni 120 m2. -Na parterze przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gołańcz

Gołańcz,wielkopolskie

685 000 zł700 m² 978,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:7 586 m²

Sprzedamy ustronnie położoną nieruchomość z możliwością wykorzystania do prowadzenia działalności gospodarczej z wykorzystaniem budynków magazynowo - produkcyjnych , wiat oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

373 975 zł30 m² 12 596 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup bezpośrednio od dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Lublin,lubelskie

345 000 zł37 m² 9 324,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 2-pokojowe na trzecim piętrze niskiego bloku na Kalinowszczyźnie, w rejonie ul. Lwowskiej. Powierzchnia 37m2 składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Pliszczyn

Pliszczyn,lubelskie

209 000 zł2 000 m² 104,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy atrakcyjnej działki na sprzedaż położonej w miejscowości Pliszczyn (gmina Wólka). Nieruchomość usytuowana jest w pierwszej linii zabudowy, bezpośrednio przy gminnej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Tarnowska

Piechanin,wielkopolskie

144 000 zł670 m² 214,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Poszukujesz spokojnego miejsca gdzie mógłbyś spełnić marzenie o budowie wymarzonego domu ? lub szukasz gruntu pod inwestycję ? Z szybkim dogodnym dojazdem do Poznania ? Jeśli przynajmniej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

448 738 zł42 m² 10 669 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i ukrytych kosztów! Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

818 855 zł43 m² 19 141,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wrocław, centrum między Dworcem Głównym a Rynkiem idealne na inwestycje! Mieszkanie na 3 piętrze w 5 piętrowym Apartamentowcu z windą z poziomu garażu. Mieszkanie ma klasyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

334 540 zł30 m² 11 162,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

455 909 zł48 m² 9 423,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

519 781 zł44 m² 11 938 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

689 440 zł86 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu kolejny etap inwestycji realizowanej na osiedlu Słocina Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł60 m² 6 642,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Nowa oferta W naszym biurze! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,07m2, położone na pierwszym piętrze dwupiętrowej, przedwojennej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

366 504 zł36 m² 10 175 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lewickie-Kolonia

Lewickie-Kolonia,podlaskie

169 000 zł1 080 m² 156,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja cenowa! Działki budowlane pod Białymstokiem z warunkami zabudowy. Nowa cena! Ostatnie 2 działki budowlane na sprzedaż bez prowizji! Okazja cenowa! Działki budowlane pod Białymstokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Piękna

Szczecin,zachodniopomorskie

65 000 zł17 m² 3 823,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:17 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży garażu murowanego 17mkw po generalnym remoncie w rewelacyjnej lokalizacji przy ulicy Santockiej w okolicy 2 bramy cmentarnej. Garaż jest wynajmowany od miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 070 zł85 m² 9 376,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00! Skontaktuj się. Lokalizacja i atuty inwestycji: mieszkania na parterze oraz na piętrze w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sewastopolska

Wrocław,dolnośląskie

1 890 000 zł260 m² 7 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:299 m²

Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w cichej uliczce na Zakrzowie. Skrajny szereg, zadbany, utrzymany w dobrej kondycji, położony na działce o powierzchni 299.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Krajobrazowa

Masłów Drugi,świętokrzyskie

99 000 zł1 053 m² 94,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Homelia Nieruchomości: na sprzedaż działka budowlana w Masłowie Drugim Działka o pow. 1053 m2, wymiary: 27m x 39m. Budowlana, objęta Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bełchatów,łódzkie

360 000 zł59 m² 6 138,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,65 m2 , składające się z 3 pokoi na oś. Dolnośląskim Nieruchomość znajdująca się na 1 piętrze czteropiętrowego bloku bez windy. Przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

159 000 zł49 m² 3 274,97 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Grudziądzu przy ulicy Chopina w wolnostojącej, zadbanej kamienicy. Lokal o powierzchni 48,55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

299 000 zł39 m² 7 667 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży mieszkanie przy ulicy Dworcowej 57 w Olsztynie. Bardzo dobra lokalizacja i doskonała komunikacja z centrum, obok szpital dziecięcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podskarbińska

Warszawa,mazowieckie

834 000 zł67 m² 12 447,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

OD dewelopera 0% prowizji bez pcc W ofercie posiadamy także inne mieszkania od 31,61 m do 94,36 m , wszystkie z balkonem, tarasem lub ogródkiem w tej inwestycji - zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

975 533 zł82 m² 11 857,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00! Skontaktuj się. Najwazniejsze informacje o inwestycji : Doskonała komunikacja - przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

528 700 zł41 m² 12 895,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stwosza

Gliwice,śląskie

219 000 zł32 m² 6 904,16 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 31,72 m , zlokalizowane w Gliwicach, w dzielnicy Szobiszowice , przy ul. Wita Stwosza. Lokal znajduje się na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

458 000 zł132 m² 3 469,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 132 mkw. położony w miejscowości Chocianów przy ulicy Parkowej. Dom bardzo funkcjonalny o korzystnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 450 000 zł120 m² 12 062,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości:-) Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Biuro Nieruchomości team4home ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

368 000 zł55 m² 6 642,60 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Nowa oferta W naszym biurze! trzy pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania w układzie szczecińskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

481 140 zł40 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Reda,pomorskie

900 000 zł1 767 m² 509 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 1767 m położone przy ulicy Drogowców w centralnym punkcie w Redzie. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marynarska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

507 000 zł33 m² 15 239 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż oferujemy bardzo słoneczny i atrakcyjny apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Grzybowie k/kołobrzegu- przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

199 000 zł41 m² 4 853,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję gustownie wyremontowana nieruchomość o powierzchni 41 m2 zlokalizowaną w Boguszowie Gorcach - Kuźnice I przy ulicy Wysokiej, usytuowana w kamienicy na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Józefów

Józefów,mazowieckie

450 000 zł1 594 m² 294,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta zarezerwowana Działka w Józefowie z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Przeznaczenie podstawowe dla jednostki terenowej wynikające z mpzp: "dla jednostki terenowej mne 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł69 m² 15 942 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Jedno mieszkanie podzielone na dwa niezależne! lokalizacja: nieruchomość położona przy Al. Pokoju, dzielnica Czyżyny. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

736 000 zł51 m² 14 539,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta deweloperska 0% prowizji! Nowoczesne 3 pokoje 50,62mkw z loggią w prestiżowej lokalizacji nad Odrą! Standard Premium! Inwestycja łącząca historię i nowoczesność Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł57 m² 11 842,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia - ul. Skarbowców, wrocław Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,61 m (powierzchnia użytkowa 42,12 m ),.