dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 847 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 847 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna z linią brzegową Przyrowa

Przyrowa,kujawsko-pomorskie

520 000 zł2 826 m² 184,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki o numerze ewidencyjnym 52/2, położone w miejscowości Przyrowa, gmina Brzuze, woj. kujawsko-pomorskie. Bezpośredni dostęp do jeziora Czarownica jeziora rynnowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł72 m² 27 727,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż stylowe mieszkanie z dwoma balkonami, zlokalizowane w centrum miasta, w kamienicy z windą, w prestiżowej części stolicy. Nieruchomość Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Gdynia,pomorskie

459 000 zł36 m² 12 575,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz jasnego dwupokojowego mieszkania w Gdyni? atuty: - 5 minut do stacji skm Leszczynki - balkon - mieszkanie po remoncie - w bliskiej okolicy lasu chylońskiego - łatwy dojazd do centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

561 146 zł54 m² 10 475 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Libertów

Libertów,małopolskie

1 450 000 zł270 m² 21,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Emmerson prezentuje: dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym. Działka 14 arowa. Lokalizacja Doskonała lokalizacja: miłe otoczenie, dużo zieleni, na pograniczu Krakowa i Libertowa ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nakielno

Nakielno,zachodniopomorskie

130 000 zł1 091 m² 119,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż działka w miejscowości Nakielno gm. Wałcz w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Łódź

Łódź,łódzkie

4 946 040 zł22 482 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja. Działka z wz dla inwestora/dewelopera. Łódź Górna Tylko w naszym biurze. Powierzchnia: ok 22 482m2 (2ha 2482m2) Wyodrębnione klasy gruntu/teren działki: lsiv 5352m2 psiv 1353m2 rivb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Miłoszyce,dolnośląskie

720 000 zł120 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ostatni skrajny szereg w ostatnim etapie tej inwestycji! Gotowy budynek oddany do użytku. Działka 330 m2! Szukasz domu z dużym ogrodem w dobrej cenie w okolicach Wrocławia? Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dębowiec

Dębowiec,śląskie

598 000 zł73 m² 8 191,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

!Tylko do końca 2025 roku cena obniżona o 80.000 złotych! Nie zwlekaj, na rynku nie ma takich propozycji! Ten stylowy dom wraz z pięknie zagospodarowaną i utrzymaną działką może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Oleśniczka

Oleśniczka,dolnośląskie

165 000 zł900 m² 183,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 900 mkw., objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego-tereny zabudowy jednorodzinnej i zagrodowej. Za zgodne z planem uznaje się zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

330 000 zł78 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 3- pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 78m 2 , usytuowane na 2 piętrze kamienicy w Świdnicy. Nowa atrakcyjna cena! Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Szewska

Kraśnik,lubelskie

29 000 zł160 m² 181,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę nieruchomości z budynkiem w bardzo atrakcyjnej cenie, oddalonej zaledwie ok. 400m od centrum Kraśnika! Działka mieści się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jaworowa

Ostrzeszów,wielkopolskie

650 000 zł103 m² 6 310,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Kameralne osiedle domów w Ostrzeszowie - zamieszkaj pod samym lasem! Wyobraź sobie poranki z widokiem na drzewa, zapach świeżego powietrza i śpiew ptaków zamiast ulicznego hałasu. Tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

449 000 zł38 m² 11 973,30 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja w Sercu Miasta. Brak podatku pcc. 0% prowizji. Przedstawiam projekt współczesnego budynku mieszkaniowego, który zabiera nas w podróż do czasów minionych, kiedy prawdziwy, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

1 060 333 zł72 m² 14 792,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie na Bemowie w cichej okolicy lokalizacja Osiedle zlokalizowane jest na warszawskim Bemowie. To nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się część miasta, doskonale skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Imielin,śląskie

850 000 zł147 m² 5 770,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny i funkcjonalny dom o powierzchni 147m2 wraz z garażem w bryle budynku, położony na działce 500m2. Na parterze znajduje się przestronny salon z otwartą kuchnia. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

879 000 zł77 m² 11 415,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

AM Przestronne mieszkanie w centrum Wrocławia idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Jeśli szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji, ta oferta jest dla Ciebie! Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł37 m² 15 994,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Są mieszkania, które łączą w sobie wygodę codziennego życia i pełną funkcjonalność miejskiej przestrzeni 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli - zaledwie kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Zederman

Zederman,małopolskie

1 190 000 zł160 m² 7 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Sprzedam dom z 2013r. w Zedermanie, powiat Olkuski, pow. 160m2, działka 30 a. Dom wolnostojący jednorodzinny w miejscowości Zederman, powiat Olkuski, rok budowy 2013, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sosnowa

Górki Wielkie,śląskie

247 000 zł1 338 m² 184,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 13,4 ar, położona w Górkach Wielkich ul. Sosnowa na granicy z Grodźcem. Działka z pięknym widokiem, położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Dąbrowa

Luszowice,małopolskie

410 000 zł2 500 m² 164 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego Działka nr 2361/2, położona w miejscowości Luszowice, w spokojnej i zielonej okolicy bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gamerskiego

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł47 m² 22 388,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Doskonałe położenie mieszkania w niskim budynku, w sercu miasta, wśród ciszy i zieleni. Lokal w dobrym stanie technicznym. Bardzo dobry rozkład. Do każdego pomieszczenia wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Schweitzera

Kraków,małopolskie

1 095 000 zł87 m² 12 586 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Uwaga! mieszkanie również na wynajem! możliwość zamiany na mieszkanie 1 lub 2-pokojowe W krakowie! Na sprzedaż bardzo ładne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 87 mkw., po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górnicza

Pawłowice,śląskie

349 000 zł72 m² 4 847,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 72 m2 w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Lokal mieszkalny znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marynin

Warszawa,mazowieckie

730 458 zł39 m² 18 870 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią i miejscem postojowym - Bemowo / Wola Opis nieruchomości: oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 38,71 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Piekary Śląskie,śląskie

594 000 zł60 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz urządzonego mieszkania w nowym budownictwie na spokojnym osiedlu z ogrodem, tarasem, balkonem i dużym parkingiem - ta alternatywa może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! M3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

409 000 zł32 m² 12 869,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Dobry Adres przedstawia widokowe mieszkanie położone w samym centrum Rzeszów - na Ul. Króla Kazimierza przy płycie rynku. Mieszkanie : Odrębna własność powierzchnia 31,78.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

625 960 zł43 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,51m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

587 385 zł51 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

561 388 zł38 m² 14 650 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru oferta specjalna ograniczona czasowo kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hallera

Wejherowo,pomorskie

623 300 zł93 m² 6 726,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Zapraszam do odkrycia tego wyjątkowego 4 pokojowego mieszkania w Modernistycznej Willi o powierzchni 92,66 m , położonego w sercu Wejherowa przy ul. Hallera w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smyczyna

Smyczyna,wielkopolskie

2 988 888 zł210 m² 14 232,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 116 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam do odkrycia wyjątkowej nieruchomości położonej w prestiżowej, zielonej części miejscowości Smyczyna, zaledwie kilka minut od Leszna i 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym, ul. Biwakowa

Szczecin,zachodniopomorskie

220 000 zł750 m² 293,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka (dz. nr 22/3) z pięknym widokiem o powierzchni 750 m 2 zlokalizowana w Szczecinie - Skolwin (obręb Nad Odrą 45) przy ul. Biwakowej. Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 149 000 zł112 m² 10 242 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom parterowy o powierzchni ok 113m2 usytułowany na działce 1003m2 w spokojnej okolicy. Powierzchnia ok. 1030m2 czyni ten dom wprost idealnym dla 4 osobowej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

491 589 zł40 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świerkowa

Lublin,lubelskie

600 000 zł77 m² 7 780,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestrzenne 3-pokojowe (z wnęką wielkości kolejnego pokoju) mieszkanie znajdujące się przy ulicy Świerkowej o powierzchni użytkowej 77m2. Lokalizacja: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Łódź,łódzkie

279 000 zł37 m² 7 618,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu do sprzedaży mieszkanie w Łodzi, przy ulicy Kasprzaka - gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Idealne jako inwestycja pod wynajem lub jako mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

799 000 zł140 m² 5 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatni segment w doskonałej cenie! Gotowy do odbioru - zamieszkaj od zaraz! Osiedle "margareth" - wyjątkowa lokalizacja i wysoki standard Zapraszamy do zakupu nowoczesnych domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Sosnowiec,śląskie

249 000 zł1 843 m² 135,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zadzwoń: współpracując z Homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz żadnych umów. Bez dodatkowych opłat: kupując tą działkę z naszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Garbów,lubelskie

129 000 zł1 300 m² 99,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż, 13 ar, garbów! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 13 ar, położoną w Garbowie przy ul. Lipowej. Ta idealna pod budowę domu.