dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy

Szczecin,zachodniopomorskie

405 000 zł50 m² 8 181,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy lokal w super lokalizacji w samym centrum Dąbia! Nieruchomość składa się z jednego dużego pomieszczenia, przedsionka, oraz łazienki. Wygodny i praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

704 340 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja Mieszkanie położone przy ul. Grzegórzeckiej 25, w samym sercu Krakowa dzielnica Grzegórzki. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki dostęp do centrum miasta, kazimierza i Bulwarów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Oława,dolnośląskie

179 000 zł790 m² 227 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu W rozliczeniu przyjmę inną nieruchomość z możliwą dopłatą z każdej strony. $$$ - kupujemy nieruchomości W tym udziały za gotówkę również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Suwałki

Suwałki,podlaskie

220 000 zł51 m² 4 305,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Suwałkach, ul. Osiedle II Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 51,10 m , usytuowanego na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

2 850 000 zł2 589 m² 1 100,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja - Podkowa Leśna Działka w otoczeniu natury, zadrzewiona. Spokojne, bezpieczne i ciche miejsce. Wokół zabudowa jednorodzinna. Dojazd na działkę drogą utwardzoną. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

799 653 zł49 m² 16 440,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokoje | Wysoka jakość wykończenia | Komfortowa przestrzeń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego i jasnego mieszkania o podwyższonym standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

5 106 000 zł25 530 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

W ofercie biura Stoprocent- nieruchomości wyjątkowa okazja inwestycyjna działki o łącznej powierzchni 2,5530 ha położone w dynamicznie rozwijającej się części Boguchwały. Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Kraków,małopolskie

712 530 zł616 m² 1 156,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 6,16 ar + udział W drodze kraków, podgórze, ul. Księcia józefa trockiego Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6,16 ar wraz z udziałem 30/100 w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kraków,małopolskie

2 350 000 zł272 m² 8 648,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:43 m²

Dom premium 271 m garaż dwustanowiskowy, ogród, spokojna okolica, kraków blisko lasu I tynca lokalizacja W południowej części Krakowa, w prestiżowych Skotnikach należących do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rechniewskiego

Warszawa,mazowieckie

832 500 zł67 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży narożnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 66,60 m , położonego na IV piętrze w zadbanym budynku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budowlana

Zielona Góra,lubuskie

910 000 zł125 m² 7 289,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

* rezerwacja * Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego dwupoziomowego mieszkania położonego na 1 piętrze budynku z 2016r. przy ul. Budowlanej 2f.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tłuszcz,mazowieckie

799 000 zł62 m² 12 792,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnym, czterolokalowym budynku z 2023 roku. Jest to niemal nowa nieruchomość, co gwarantuje wysoki standard wykończenia i nowoczesne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł64 m² 12 344,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w niskim budynku z 2008 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Kameralny budynek (tylko 2 lokale na piętrze), nowoczesna winda. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdyńska

Świnoujście,zachodniopomorskie

700 000 zł53 m² 13 252,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedaję mieszkanie o powierzchni 52,82 m . Znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z 2019 roku. W bloku jest również duża winda. Mieszkanie ma 3 pokoje (przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niewodnica Kościelna

Niewodnica Kościelna,podlaskie

1 280 000 zł214 m² 5 985,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Z radością prezentuję nowy, wykończony w stanie deweloperskim dom położony w spokojnej oraz cichej okolicy, z dogodnym dostępem do wszystkich niezbędnych udogodnień. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Studzienice

Studzienice,mazowieckie

749 000 zł150 m² 4 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:72 600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Studzienicach zaledwie 20km od Radomia. Nieruchomość zachwyca ogromną 72 600 m2 działką, która w połowie jest budowlana. Najważniejsze informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 478 000 zł69 m² 21 370,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na Wyspie Spichrzów. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krzeptów,dolnośląskie

750 000 zł74 m² 10 135,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m z dodatkowym poddaszem użytkowym ok. 56 m , położone w spokojnej i zielonej części Krzeptowa. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Lipowa

Pruszków,mazowieckie

3 232 800 zł886 m² 3 648,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

1. Zarządca wyznaczony w postępowaniu sanacyjnym Re Development S.A. w restrukturyzacji ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, na zasadach określonych w "regulaminie konkursu ofert oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

766 309 zł52 m² 14 607,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Klasyczne, 3 pokojowe mieszkanie z loggią i tarasem, dwustronne, narożne o powierzchni 52,46m2 w świetnej południowej lokalizacji - na wrocławskich krzyki/partynice tuż przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krzywice

Krzywice,zachodniopomorskie

80 000 zł1 001 m² 79,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana , Krzywice, położona ok. 10 km. od Goleniowa. Działka o pow. 1001 m2 położona na uboczu miejscowości Krzywice w sąsiedztwie lasów Puszczy Goleniowskiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

628 000 zł38 m² 16 600,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowy apartament pod klucz - z pełnym wyposażeniem Apartament z odliczeniem vat - idealny pod inwestycję! Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

31 141 139 zł45 858 m² 679,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny 4,59 ha | Kąty Wrocławskie | mpzp i media Na sprzedaż kompleks czterech działek inwestycyjnych o łącznej powierzchni 4,5859 ha. Nieruchomość znajduje się w szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Krzyszkowice,małopolskie

860 000 zł147 m² 5 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Więcej informacji Jeśli szukasz taniego w utrzymaniu domu w cichej okolicy niedaleko od Krakowa, to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Koniecznie zobacz prezentację wideo! Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tuwima

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

399 000 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Warmia Brokers prezentuje na sprzedaż nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym przy ul. Tuwima 15a w Olsztynie. Budynek mieszkalny o pow. użytkowej około 57m2 (zabudowy 68m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Gdynia,pomorskie

1 099 000 zł65 m² 17 004,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

! nowa Oferta w Mio Casa! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu w stylu loftowym o autentycznym charakterze, znajdującego się w samym centrum Gdyni. Styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionu AK Włochy

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł42 m² 14 588,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,5 m , zlokalizowane w jednej z cenionych części Warszawy na Włochach - Batalionu ak Włochy - 2 pokoje: - salon - na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł47 m² 12 128 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Twoje nowe miejsce na Bródnie! 3 pokoje przy ul. Suwalskiej 40 - stwórz je według własnego pomysłu! Marzysz o mieszkaniu, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

460 000 zł43 m² 10 670,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: piękne, dwupokojowe mieszkanie w centrum Świdnicy! wombat nieruchomości o feruje Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,11 m , usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł38 m² 13 028,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dwupokojowe mieszkanie z potencjałem | Idealne do własnej aranżacji lub pod inwestycję! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 38,3 m , położone na 4. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podchorążych

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł38 m² 8 131,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry ;) Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne 2 pokojowe (38m2) mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone na 1. piętrze w zadbanym budynku na cenionym Osiedlu Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Rumia,pomorskie

360 000 zł33 m² 10 909,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przytulne, słoneczne mieszkanie z pięknym widokiem - Rumia Janowo, ostatnie piętro! Na sprzedaż ustawne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Bytom,śląskie

549 000 zł155 m² 3 541,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Bez prowizji Szukasz mieszkania w ścisłym centrum? Jednocześnie pragniesz czegoś wyjątkowego, unikalnego i luksusowego? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania 5-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

462 726 zł38 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Żnin,kujawsko-pomorskie

227 000 zł35 m² 6 430,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Oferta na wyłączność! Oferta sprzedaży, bardzo ładnego, słonecznego mieszkania znajdującego się na drugim piętrze, czteropiętrowego bloku przy ul. Żytniej w Żninie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagodowa

Krzeptów,dolnośląskie

760 600 zł76 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc | bez prowizji Na sprzedaż wyposażone mieszkanie o powierzchni 76,06m2 zlokalizowane w zielonej okolicy w miejscowości Krzeptów pod Wrocławiem. Mieszkanie idealne do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stare Faszczyce

Stare Faszczyce,mazowieckie

1 800 000 zł198 m² 9 091 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 168 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom Wolnostojący z wysokim poddaszem do samodzielnej aranżacji, usytuowany na przestronnej, kształtnej działce o powierzchni ok.2168 m2. Łączna powierzchnia domu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sikorskiego

Czaplinek,zachodniopomorskie

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam lokal użytkowy na parterze w centrum miasta. Lokal o powierzchni 40 m2, składający się z dwóch pomieszczeń oraz toalety. Lokal po generalnym remoncie. Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Smolec

Smolec,dolnośląskie

616 308 zł61 m² 10 153,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 120 000 zł109 m² 10 275,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom Glamour Lux / 4 pokoje /okazja! Polecamy wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej skrajny segment z 2018 roku, położony na zadbanej działce 170 m z bezpośrednim, niezakłóconym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wałbrzych,dolnośląskie

210 000 zł39 m² 5 320,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie na Białym Kamieniu na ul. Obrońców Pokoju o powierzchni użytkowej 35,57m2 położone na 1 piętrze w kameralnej 4 rodzinnej kamienicy. Do.