dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 981 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 981 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 1961 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Górczewskiej. NA powierzchnię mieszkania składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Warszawska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł26 m² 6 525,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w Śródmieściu - idealna inwestycja pod wynajem Lokalizacja: ul. Warszawska, śródmieście Powierzchnia: 26 m Piętro: parter Opis mieszkania: przytulna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

470 599 zł33 m² 14 448,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w spokojnej części Złocienia! Zamieszkaj w kameralnym, nowoczesnym osiedlu położonym w zielonej i spokojnej części Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nalewki

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł37 m² 19 432,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , usytuowane w sercu Warszawy przy ul. Nalewki 5. Lokal znajduje się na 3. piętrze 4-piętrowego budynku z 1959 roku, wykonanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Zabraniecka

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł841 m² 831,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Umowa rezerwacji! skrót: działka aktualnie zabudowana domem z wiatą i pomieszczeniem gospodarczym - w odległości 85 m od ul. Zabranieckiej. Opis: obszar na którym położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Styrska

Łódź,łódzkie

375 000 zł52 m² 7 211,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w Łodzi przy ul. Styrskiej 1. Lokal znajduje się na osiedlu otoczonym zielenią, w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czersk

Czersk,mazowieckie

999 000 zł127 m² 7 877,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedaż | dom wolnostojący | 126,82 m2 | działka 1200 m2 | czersk | góra kalwaria | 999 000 pln Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 127 m2, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

650 000 zł74 m² 8 843,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,5m2, usytułowane na 1 piętrze w zadbanym budynku na osiedlu Śląskim - jednej z najbardziej cenionych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerwieńskiego

Kraków,małopolskie

590 000 zł55 m² 10 698,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje Z osobną kuchnią do własnej aranżacji! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Czerwieńskiego - dzielnica Azory. Świetnie rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

670 000 zł52 m² 12 641,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu , ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania premium znajdującego się na jednym z najbardziej porządanych osiedli jakim jest Jar. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

389 700 zł24 m² 16 237,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz mniejszego mieszkania blisko centrum i jednocześnie parków? Jeśli tak, koniecznie przeczytaj to ogłoszenie! Na sprzedaż przytulna kawalerka zlokalizowana w bloku przy ul. Stefana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 290 000 zł100 m² 12 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Dom po remoncie do wprowadzenia. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący, parterowy na wysokim podpiwniczeniu o powierzchni ok.100 m2 , posadowiony na działce 425.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie oddane do użytkowania o powierzchni 58m2 + ogród 22,47m2 w spokojnej okolicy w budynku o niskiej zabudowie i wysokim standardzie wykonania. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Wołczyn,opolskie

265 000 zł75 m² 3 533,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie w centrum Wołczyna , na parterze , w pełni rozkładowe z 3 pokojami , osobną kuchnią , łazienką i osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł75 m² 9 986,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m , zlokalizowane na parterze w bloku przy ul. Siennej w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akacjowa

Gryfice,zachodniopomorskie

289 000 zł38 m² 7 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Akacjowej w Gryficach. Za tą nieruchomość zapłacisz mniej o 8 670 zł - to 3% prowizji dla Biura Nieruchomości jaką trzeba zapłacić. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

445 653 zł38 m² 11 727,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, kompaktowe mieszkanie o powierzchni 38,09 m , położone w rozwijającej się części Poznania na Starołęce. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 999 000 zł157 m² 25 510,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Jedyne takie mieszkanie W toruniu! oferta apartamentu klasy premium - widok na wisłę - bulwar filadelfijski - wykończony najwyższej klasy materiałami - jedyny taki W toruniu - tylko U nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

799 000 zł67 m² 11 897 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Elekanckie 4 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem na jarze - niepowtarzalne! Mieszkanie o powierzchni 67,16 m2 znajduje się na parterze w budynku oddanym w 2023 roku na Jarze ul. Strobanda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

379 000 zł48 m² 7 895,83 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzy pokoje - blisko centrum - pierwsze piętro Miło mi zaprezentować mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w wieżowcu przy ul. Głowackiego. Lokal ma powierzchnię 48 m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Januszowice

Januszowice,małopolskie

185 000 zł3 923 m² 47,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 39.23 a z czego ok. 16 a stanowi teren budowlany oznaczony w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Łódź

Łódź,łódzkie

2 650 000 zł5 000 m² 530 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży teren inwestycyjny położony we zachodniej części Łodzi na terenie Teofilowa Przemysłowego w rejonie jednej z bardziej znanych i uczęszczanych ulic. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

1 539 925 zł99 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

I pcc W ofercie mieszkania O innym metrażu W tej inwestycji - zadzwoń I poznaj pełną ofertę Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 99,35 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

1 199 999 zł115 m² 10 434,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Na sprzedaż Luksusowy dom w zabudowie szeregowej, wrocławia - ok ul Kutrzeby Powierzchnia domu: 115 m | Powierzchnia działki: 375 m | Cena: 1199999 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, skrajny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łozina

Łozina,dolnośląskie

1 180 000 zł149 m² 7 934,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:615 m²

Nowe osiedle domów wolnostojących usytuowane w objęciach Parku - już w sprzedaży! Piękne domy z dużymi działkami - 10 km od Wrocławia. Kameralne osiedle 8 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Hektarowa

Częstochowa,śląskie

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt! Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący, piętrowy, podpiwniczony, położony w dzielnicy Mirów, przy ul. Hektarowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

325 500 zł153 m² 2 132,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne, klimatyzowane mieszkanie 3-pokojowe z dużą piwnicą, garażem i budynkiem gospodarczym | 152,62 m Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

494 058 zł37 m² 13 414,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na centrum miasta i dostępu do pełnej infrastruktury ? Potrzebujesz bezpieczeństwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

699 900 zł63 m² 11 109,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowoczesny styl. Salon Z aneksem kuchennym Z wyjściem na 20-sto metrowy taras! trzy sypialnie. Gotowe do wprowadzenia. Polecam za sprzedaż wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sierakowice

Sierakowice,pomorskie

168 000 zł1 173 m² 143,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Sierakowice centrum Oferuję do sprzedaży tanią działkę budowlaną położoną w centrum Sierakowic. Bardzo dobry Dojazd do działki drogą asfaltową. Woda i prąd przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Józefów

Józefów,mazowieckie

11 299 200 zł9 416 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Józefowie Parametry nieruchomości: łączna powierzchnia: 9 416 m Podział: 9 działek budowlanych Wymiary całego terenu: ok. 160 m x 60 m Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

659 000 zł69 m² 9 599,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Spokój, przestrzeń i wygoda - wszystko w jednym miejscu Wyobraź sobie poranek na tarasie z filiżanką kawy, gdzie jedynym dźwiękiem jest śpiew ptaków. Położone w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Kasztelańska

Wałbrzych,dolnośląskie

315 000 zł52 m² 6 057,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal znajdujący się w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze przy ul. Kasztelańskiej Nieruchomość posadowiona na parterze posiadająca duże witryny. Składająca się z głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bieszczadzka

Gdynia,pomorskie

680 904 zł69 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w inwestycji w Gdyni. Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 69.48 m , położone na 1. piętrze Inwestycja w Gdyni w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

749 000 zł44 m² 16 964,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

- kraków, kazimierza Wielkiego - powierzchnia: 44,15m2 - liczba pokoi: 2 - wysoki standard wykończenia - klimatyzacja Mieszkanie usytuowane jest w prestiżowej części Krakowa, zapewniając szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł27 m² 19 272,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Okazja. Lokal wykończony pod klucz. Widok na rzekę. Przedstawiamy Państwu inwestycję znajdującą się w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Śródmieście. W czteropiętrowym budynku znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

249 000 zł23 m² 10 826,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 23m2 na parterze w budynku 2 kondygnacyjnym. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym , przedpokoju z miejscem na szafę, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

1 249 000 zł151 m² 8 271,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:246 m²

Bliźniaki zlokalizowane w Iwinach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się zakochać od pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

999 000 zł174 m² 5 728,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Rezerwacja! Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowo-biurowy o powierzchni 141,22 m2, położony na ogrodzonej działce 517 m2 przy ul. Jagiellońskiej 85 w Olsztynie. Budynek po kapitalnej.