dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Biedaszków Mały

Biedaszków Mały,dolnośląskie

260 000 zł4 361 m² 59,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 4361 m w miejscowości Biedaszków Mały. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, malowniczej okolicy z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

490 000 zł84 m² 5 798,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Nietuzinkowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 84,50m2 z widokiem na rynek świdnicki :) Atrakcyjna cena! Nieruchomość składa się z: - salonu o powierzchni 30m2 - kuchni 12m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wyszyńskiego

Ropczyce,podkarpackie

349 000 zł180 m² 1 939 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 259 m²

Dom na sprzedaż w miejscowości Ropczyce ul. Wyszyńskiego - dom w cenie mieszkania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmska

Kraków,małopolskie

2 176 475 zł125 m² 17 411,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe osiedle w malowniczej okolicy - Woli Justowskiej. Kraków w otoczeniu zieleni. Brak podatku pcc. 0% prowizji. W pełnej ofercie jest 16 domów bliźniaczych oraz 16 apartamentów. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Śmiałowice,dolnośląskie

459 000 zł110 m² 4 172,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta sprzedaży domu - 110 m na działce 1000 m Lokalizacja: obrzeża wsi, 10 km od Świdnicy Opis nieruchomości: na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolnobrzeska

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł48 m² 7 660 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Tylko w Po Prostu Nieruchomości. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią przy bocznej uliczce w samym Centrum Leśnicy. W promieniu 500m tramwaj, supermarkety, apteka, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zambrowska

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł28 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa - Wawer - Ul. Zambrowska Cena: 380 000pln Oferta na zasadach wyłączności Mieszkanie posiada powierzchnię 28m2, a w tym: 2 pokoje, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strachocina

Strachocina,podkarpackie

490 000 zł90 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Dom ze zjawiskowym ogrodem w Strachocinie > krótki opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość. drewniany dom z 1963 roku o powierzchni około 90m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Pisz,warmińsko-mazurskie

160 000 zł29 m² 5 517,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż | pisz, ul. Warszawska 13 Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 29 m , położone na 1. piętrze w budynku przy ul. Warszawskiej 13 w Piszu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kinowa

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł45 m² 12 984,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż dwustronne dwupokojowe jasne mieszkanie 44,67m przy ulicy Kinowej, usytuowane na trzecim piętrze z trzech, w zadbanym budynku po termoizolacji z 1962 roku. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

9 999 000 zł18 125 m² 551,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki komercyjnej kołobrzeg, bezpraw Oferujemy na sprzedaż działkę komercyjną o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położoną w strategicznej lokalizacji bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rogowo

Rogowo,zachodniopomorskie

114 800 zł1 435 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana 1435m2 / rolna z wydana decyzją o warunkach zabudowy/ przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe wolnostoające jednorodzinne jednokondygnacyjne z poddaszem użytkowym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

938 718 zł47 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Gotowe do odbioru mieszkania na grzegórzkach Mieszkanie z balkonem 4,5m2 * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Plac Neptuna

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

690 000 zł59 m² 11 635,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Atrakcyjny, przestronny apartament położony w centrum Międzyzdrojów przy wyjątkowo urokliwym placu Neptuna na iiip. piętrze niskiego budynku z 2000r. Do Promenady Gwiazd i molo ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Warszawa,mazowieckie

1 325 000 zł50 m² 26 341,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie, położone w przedwojennej, secesyjnej kamienicy przy ul. Poznańskiej w samym sercu Warszawy. Atuty: kamienica z 1910 roku po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

308 000 zł35 m² 8 907 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie w centrum przy ulicy Robotniczej- blok z zasobów Sielanki. Piętro III- w bloku będzie instalowana winda. W dużym pokoju balkon na stronę zachodnią. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mechowo

Mechowo,zachodniopomorskie

2 800 000 zł1 130 m² 2 477,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:22 920 m²

Zabytkowy zespół dworsko - parkowy z XVIII - XIX w. Obiekt posiada 20 pokoi, 2 kuchnie + jadalnie, łazienki,2 duże salony , 2 tarasy (od strony północnej i południowej) oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł43 m² 9 069,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Super oferta Home Expert! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy(własnościowe). Ogrzewanie miejskie. Do mieszkania przynależny piwnica. Mieszkanie jest do odświeżenia, w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zdrojowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

750 000 zł29 m² 25 597,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Apartament o pow.29,30m2 z dużym balkonem (4,87m2) położony na strzeżonym osiedlu w Świnoujściu przy ul.Zdrojowej. Świetna lokalizacja blisko promenady, hotelu Radisson Blu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

885 000 zł70 m² 12 642,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszknaie z tarasem na ul. Przyjaźni. Mieszkanie jest jasne, ciche oraz funkcjonalnie i komfortowo urządzone. Lokalizacja na Klecinie, z dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

610 000 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | dobrze skomunikowane | gdynia cisowa | blisko skm lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej rozwiniętych części Gdyni jaką jest Cisowa. Dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł37 m² 14 189,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 2-pokojowe- usytuowane na 10 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z końca lat 60-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Szegedyńskiej. W budynku wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Białystok,podlaskie

1 200 000 zł111 m² 10 810,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Polecam Państwu ofertę wyjątkowego mieszkania tuż obok centrum Białegostoku, zlokalizowanego na 5 piętrze nowoczesnego apartamentowca z widokiem na panoramę miasta. Cały budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Księżyno,podlaskie

785 000 zł141 m² 5 585,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Przedstawiam ofertę nieruchomości znajdującej się pod miastem, bliźniak stan deweloperski w poszukiwanej okolicy o powierzchni całkowitej użytkowej 140,55m2.Doskonała lokalizacja blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 250 000 zł199 m² 6 281,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:702 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z 2014r. położony na Warszewie w miejscu dobrze skomunikowanym. Działka pow.702m2. Powierzchnia użytkowa domu 163.9 m2; całkowita 198.7 m2. Garaż pow.16,12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł44 m² 12 841,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 43,6 m , usytuowane na 3. piętrze czteropiętrowego budynku z lat 70. Nieruchomość położona jest w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Parole

Parole,mazowieckie

342 500 zł1 370 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w Parolach (gm. Nadarzyn). Działka objęta jest mpzp, oznaczona jako 1mn - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Działka w trakcie wydzielania. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chałupy

Chałupy,zachodniopomorskie

1 495 000 zł230 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 444 m²

Dom z duszą i ogrodem jak prywatny park - dla ludzi ceniących przestrzeń, sztukę i naturę To nie jest zwykły dom. Powstał jako miejsce związane z twórczością i artystami -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

350 000 zł53 m² 6 628,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego, jasnego mieszkania o powierzchni 52,8 m , położonego na ostatnim, czwartym piętrze bloku w Czechowicach-Dziedzicach. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gajcego

Wałbrzych,dolnośląskie

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż oferuję nieruchomość o powierzchni 56m2 zlokalizowaną w Wałbrzychu - Piaskowa Góra przy ulicy Gajcego. Usytuowana w bloku na III piętrze Składającą się z: - salonu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Mielec,podkarpackie

440 000 zł60 m² 7 290,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Piękne mieszkanie przy lesie ul. Partyzantów Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego 60-metrowego mieszkania położonego przy ulicy Partyzantów w Mielcu. To unikatowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

467 261 zł44 m² 10 622 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Poznań,wielkopolskie

775 000 zł70 m² 11 071,40 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Wyjątkowy apartament położony w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Wierzbno

Wierzbno,zachodniopomorskie

499 000 zł14 176 m² 35,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Wierzbno z linią brzegową nad jeziorem Miedwie. Działka z przeznaczeniem rekreacyjnym. Teren został objęty projektem "natura 2000", posiada Miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Grzechynia

Grzechynia,małopolskie

860 000 zł3 077 m² 279,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni ok. 30 arów, położona w malowniczej miejscowości Grzechynia, niedaleko Makowa Podhalańskiego. To wyjątkowe miejsce łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Poznań,wielkopolskie

428 115 zł30 m² 14 227,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji - idealne dla studenta, singla lub pod wynajem. 0% prowizji brak podatku pcc klucze już W maju 2026 Udogodnienia: -Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

1 100 000 zł1 380 m² 797,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Nowoczesna 2-kondygnacyjna hala, o pow. każdej z kondygnacji po ok 750 m2, w części socjalnej ogrzewana. Wysokość każdej kondygnacji 3,5m. Duże okna pcv, drzwi pcv, posadzka wyłożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Milewskiego

Turek,wielkopolskie

1 500 000 zł1 370 m² 1 094,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Na sprzedaż obiekt/hala produkcyjno-magazynowa w samym Centrum turku. Fantastyczna lokalizacja, bardzo dobra cena oraz szerokie możliwości wykorzystania tego budynku to tylko niektóre atuty tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sułków

Sułków,małopolskie

1 690 000 zł220 m² 7 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 715 m²

Dom z duszą, ogrodem pełnym zieleni i miejscem na rodzinne życie - Sułków Wyobraź sobie poranki z kawą w ogrodzie, gdzie śpiew ptaków zastępuje miejski zgiełk. Wieczory przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne