dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 975 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

1 000 000 zł710 m² 1 408,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

|R| Property przedstawia Państwu działkę na sprzedaż znajdującą się w Podgórzu w pobliżu ulicy Wielickiej w Krakowie. Lokalizacja: działka zlokalizowana w pobliżu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bieszczadzka

Gdynia,pomorskie

428 610 zł41 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w inwestycji w Gdyni. Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 40.82 m , położone na 2. piętrze Inwestycja w Gdyni w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwiatowa

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

599 000 zł153 m² 3 915,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Proponuję na sprzedaż zadbany, wolnostojący dom z 1980 roku, usytuowany na ogrodzonej działce w atrakcyjnej lokalizacji w Aleksandrowie Kujawskim. Budynek jest cały podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miła

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł44 m² 15 886,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker mieszkanie zarezerwowane Mieszkanie na bliskiej Woli ul. Miła o metrażu 43.2m2 składa się z 3 niezależnych, nie przechodnich pokoi, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

210 000 zł62 m² 3 387,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży słoneczne , rozkładowe mieszkanie w Śródmieściu. - powierzchnia użytkowa 62 m2 - powierzchnia całkowita 70,02 m2 - 2 pokoje - 1 piętro Mieszkanie umeblowane. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olgierda

Gdynia,pomorskie

1 990 000 zł153 m² 13 006,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:185 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdyni. Ten przestronny dom o powierzchni ok.160m to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

225 000 zł1 070 m² 210,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1070m2, działka w kształcie prostokąta o wymiarach 26m x 41m, co daje wiele możliwości. W okolicy znajdują się nowe domy, szkoła, przedszkole, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rybnik

Rybnik,śląskie

300 000 zł1 220 m² 245,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w dzielnicy Maroko - Nowiny, przy cichej drodze dojazdowej. Działka w kształcie prostokątnym, płaska. Szerokość ok. 25 m, długość 48m Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Krzykawka

Krzykawka,małopolskie

195 360 zł1 776 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż dwie działki rolno-budowlane o powierzchni 1776 m (ok 19m x ok 88m) i o powierzchni 1935 m (ok 20m x ok. 96m) o kształtach zbliżonych do trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piastowska

Brzeg,opolskie

459 754 zł49 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie w centrum Brzegu - 48,91 m - ul. Piastowska 54 Klient nie płaci prowizji! bez pcc Na sprzedaż - nowoczesne, przytulne mieszkanie w samym sercu Brzegu Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kelles-Krauza

Radom,mazowieckie

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Dwupokojowe 38m, położone w ścisłym centrum miasta. Wolne od zaraz, wyposażone, z możliwością zamieszkania w obecnym stanie, ewentualnie do odnowienia. Cechuje się pokaźnym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Blizne

Blizne,podkarpackie

820 000 zł102 m² 8 031 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 496 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży pięknego domu jednorodzinnego, wybudowanego i wykończonego w 2015 r. Nieruchomość znajduje się w Bliznem, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 440 000 zł240 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Z powodu wyjazdu okazyjna sprzedaż domu W świnoujściu zachód. Zabudowa szeregowa 240 m W | 5 pokoi atut + samodzielne mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdynia,pomorskie

325 000 zł30 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka | 10 minut do skm | do własnej aranżacji | gdynia lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych oraz morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tomickiego

Kraków,małopolskie

490 000 zł29 m² 16 780,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Polecamy! mieszkanie 1 pokojowe 29,2 m2 ul.Tomickiego (os.Botanika) CZYŻYNY. Nieruchomość jest położona na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku z 2019 roku. Metraż nieruchomości 29,2 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

477 000 zł45 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Przecław

Przecław,zachodniopomorskie

449 000 zł57 m² 7 877,19 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta sprzedaży: duże mieszkanie na Przecławiu Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Lokalizacja: przecław Typ: spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Tomaszówka

Tomaszówka,mazowieckie

991 600 zł14 800 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka siedliskowa w miejscowości Tomaszówka położona w połowie drogi między Grójcem a Pniewami, w Gminie Pniewy. Posesja znajduje się w spokojnej zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Andersena

Szczecin,zachodniopomorskie

945 000 zł738 m² 1 280,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Uzbrojona Działka w zagospodarowanej części Osowa ul. Hansa Christiana Andersena 53 oferuje dużą elastyczność, umożliwiając prędkie rozpoczęcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stacyjna

Wałbrzych,dolnośląskie

149 000 zł40 m² 3 772,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję nieruchomość o powierzchni 39.50m2 zlokalizowaną w Wałbrzychu - Szczawienko przy ulicy Stacyjnej. Usytuowana w kamienicy na I piętrze Składającą się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

335 530 zł30 m² 11 184,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

883 265 zł79 m² 11 180,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

oraz podatku pcc! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 78,87 m i znajduje się na parterze. Składa się z salonu z aneksem, trzech sypialni, łazienki i dodatkowej toalety. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

532 000 zł44 m² 12 187,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Rumi przy ul. Kosynierów, usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z 2021 roku. Budynek znajduje się w nowej części Rumi, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Mysłowice,śląskie

518 000 zł2 001 m² 258,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: dwie przylegające działki budowlane - Mysłowice, krasowy, ul. Plebiscytowa. Powierzchnia łączna: 2001 m (2 x 1000 m ) Cena za całość: 518 000 zł (259 zł/m ) Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Towarowa

Rumia,pomorskie

489 900 zł45 m² 10 920,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zadbane 2 pokojowe, funkcjonalne mieszkanie w niskim budynku z 2007 roku, zlokalizowane na cichym i spokojnym osiedlu w Rumii, jednak z pełną infrastrukturą, komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żniwna

Poznań,wielkopolskie

799 000 zł82 m² 9 755,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Wspaniałe mieszkanie przy samym parku Cytadela! Zamieszkaj w tej świetnej lokalizacji jeszcze w tym roku! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 81,90 m2 składające się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szwed-Śniadowskiej

Kraków,małopolskie

849 000 zł62 m² 13 693,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4 pokoje Z balkonem! spokojna okolica! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Anny Szwed-Śniadowskiej, dzielnica Kliny. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 430 000 zł117 m² 12 258 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Oferujemy na sprzedaż Nowoczesny Dom parterowy o pow. ok. 117m2, z możliwością zagospodarowania poddasza, usytuowany w cichej i zielonej okolicy. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leyka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

459 000 zł72 m² 6 349 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro gethouse Estate oferuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72,3 m , zlokalizowane na 4. piętrze w zadbanym budynku na popularnym osiedlu Jaroty, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

575 000 zł47 m² 12 234 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 47 m | Zielone Winogrady, os. Wichrowe Wzgórze Biuro nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży w pełni umeblowanego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dębnowola

Dębnowola,mazowieckie

250 000 zł80 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wyłączna sprzedaż - nie szukaj dalej. Oferuję Państwu wyjątkową nieruchomość z ogromnym potencjałem - działkę o powierzchni 1 800 m , zabudowaną domem mieszkalnym oraz budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

370 000 zł49 m² 7 551,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy - warto zobaczyć na żywo! Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Otwock

Otwock,mazowieckie

963 000 zł81 m² 11 891,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie czteropokojowe w stanie deweloperskim z ogródkiem. Pokój dzienny z aneksem kuchennym (23,07 m2) , trzy sypialnie (17,13m2 , 13,49m2 i 8,81m2). Korytarz 9,47m2 i dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł63 m² 10 317,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż oferowane jest przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , usytuowane na pierwszym piętrze w zadbanym budynku znajdującym się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sękocin-Las

Sękocin-Las,mazowieckie

1 200 000 zł2 100 m² 571,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana leśna o pow. 2100 m2, w bezpośrednim sąsiedztwie Magdalenki. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania może być przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Szkolna

Goczałkowice-Zdrój,śląskie

145 000 zł39 m² 3 749,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zamieszkaj blisko Ogrodów Kapias - 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem i balkonem! Lokalizacja: goczałkowice-Zdrój, ul. Szkolna Cena: 145 000 zł Powierzchnia: 38,67 m Typ nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa

Łódź,łódzkie

860 000 zł108 m² 7 962,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Na sprzedaż oferuję niepowtarzalne mieszkanie o powierzchni 108 m , zlokalizowane w sercu miasta - Stare Polesie, zaledwie 10 minut spacerem od Manufaktury, ulicy Piotrkowskiej czy dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sasanek

Kraków,małopolskie

560 500 zł45 m² 12 494,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w spokojnej części Krakowa! Zamieszkaj w funkcjonalnym mieszkaniu w nowoczesnym budynku, otoczonym zielenią i położonym w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilotów

Gdańsk,pomorskie

609 000 zł43 m² 14 162,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe | 43 m | Gdańsk Zaspa Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

460 000 zł72 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie na spokojnym, zielonym Osiedlu Piastów Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w 5-piętrowym, nowoczesnym bloku z dużą windą. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia