dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

350 000 zł129 m² 2 713,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 767 m²

Dom jednorodzinny, położony w urokliwej okolicy,zaledwie kilkadziesiąt minut od miasta Iława. Przestrzeń i prywatność: ta nieruchomość oferuje wyjątkową przestrzeń, zarówno wewnątrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

833 128 zł55,44 m² 15 027,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie idealne dla rodziny - 3 pokoje z 2 balkonami, kraków, piaski Nowe Bez prowizji i podatku pcc Przestrzeń, która daje swobodę i wygodę codziennego życia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł60 m² 10 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zapraszam do zapoznania się ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł33,98 m² 6 474,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia 33,98 m na drugim piętrze w bloku. Na rozkład mieszkania składają się: salon z aneksem kuchennym, drugi mniejszy pokój (np. sypialnia), otwarty przedpokój, łazienka Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł70,90 m² 4 936,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Uwaga! promocja W maju nowa cena. Mieszkanie 61,90 m2 2 pokoje kuchnia łazienka i przedpokój oraz piwnica 9m2. Również 2 strychy dla mieszkańców. Okna pcv ogrzewanie miejskie, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 475 zł60,75 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna -200zł/m2 czerwiec 2026 kraków - podgórze ok. ul. Lipska/zalew Bagry 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł210 m² 7 476,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Dom - hotel pracowniczy! Obiekt bardzo dobrze prosperujący. Dom - Kwatery Pracownicze obecnie przygotowany dla 14 osób z możliwością zaadoptowania mniejszego budynku na dodatkowe 6-8 osób.

Szczegóły ogłoszenia

6 450 000 zł2 200 m² 2 931,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość z kompleksem hal - Gierłachowo, gmina Krzywiń Nieruchomość zlokalizowana jest 60 km od Poznania i 30 od Leszna, w miejscowości Gierłachowo , w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł35,14 m² 25 583,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Stylowa kamienica Z windą - 700M do rynku - duże okna na zieleń N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie położone w fantastycznej lokalizacji zaledwie 700m od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł25,55 m² 35 225,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 25,55 m położony na 1 piętrze w nowej kameralnej inwestycji przy ulicy Emilii Plater 15. Inwestycja Emilii Plater 15 to kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł910 m² 1 647,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:910 m²

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki z domem w urokliwym Kościelisku, położoną w spokojnej okolicy przy ulicy Karpielówka, z widokiem na Giewont.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 000 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Żary, kamienica, 1000 m2, cena 3 500 000zł, sprzedam. Do sprzedania okazała kamienica usytuowana w samym centrum miasta. Kamienica wybudowana została w 1980 r. w strefie zabytkowej. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Redaki

Redaki,warmińsko-mazurskie

320 000 zł126 m² 2 539,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 262 m²

Redaki to urocza miejscowość, w której znajduje się oferowana nieruchomość. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju, ciszy i kontaktu z naturą. Bliskość stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Szarłata,pomorskie

150 000 zł1 111 m² 135,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 1111 m w otoczeniu lasów - Brzeziny gm. Przodkowo woj. pomorskie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1111m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 057 200 zł148 m² 13 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:139 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego przy kameralnej ul. Wodzirejów na warszawskim Ursynowie. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Grodziec Mały,dolnośląskie

3 650 000 zł197,90 m² 18 443,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grodziec Mały, działka gruntu usługowo-mieszkalnego o powierzchni 1,0382ha , zabudowany dwoma budynkami mieszkalnymi wolnostojącymi, budynkiem usługowo-magazynowym z garażami oraz projekt na.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł9 190 m² 30,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana W dzielnicy dźbów W częstochowie. Oferujemy do sprzedaży działkę niezabudowaną o powierzchni 9190 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 174 181 zł97,93 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

| na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 97,93 m2 , zlokalizowane na wysokim parterze, przy ul. Apenińskiej w dzielnicy Bemowo. Dogodna lokalizacja: centrum handlowe Wola Park (3 km), wokół.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł32,50 m² 12 769,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie, na 7 piętrze wieżowca w os. Sienkiewicza. Stan prawny - pełna własność. Na powierzchni 32,5m2 jest przestronny pokój dzienny z którego wchodzimy.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł67,50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Urok i przestrzeń, 3 pokoje z tarasem Położone przy klimatycznej ulicy Jana Husa 14, w bezpośrednim sąsiedztwie Olivia Business Centre, to mieszkanie stanowi idealne połączenie miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

130 130 zł1 001 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1001 m z wydanymi warunkami zabudowy Sawino Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1001 m , położoną w miejscowości Sawino, zaledwie 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rybno

Rybno,warmińsko-mazurskie

1 190 000 zł246 m² 6 056,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 946 m²

Na sprzedaż trzypoziomowy dom z podpiwniczeniem, położony w malowniczej okolicy, blisko lasu i jeziora. Dom znajduje się na przestronnej działce, która oferuje wiele udogodnień dla.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł34 m² 14 558,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mint Property prezentuje na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 położone w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, na Złocieniu, przy ul. Mariana Domagały. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł48,87 m² 24 350,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w nowoczesnym kompleksie w Szklarskiej Porębie, w otoczeniu gór, lasów i licznych atrakcji turystycznych. Idealny jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł63,49 m² 5 512,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3 pokoje w Mysłowicach ul. Armii Krajowej Szukasz komfortowego mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł3 059 m² 80,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona bardzo blisko lasu! Dla wszystkich którzy uwielbiają spokój obcowanie Z ciszą I przyrodą - - Idealne miejsce do życia i odpoczynku. Media w drodze. Tleń - ok 10.

Szczegóły ogłoszenia

247 500 zł1 500 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Żaby (gmina Baranów) blisko drogi krajowej dk 92. Kształt prostokąta o wymiarach 30 metrów szerokości i 50 metrów długości. Teren płaski oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł98,22 m² 5 589,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 200m2 w doskonałej lokalizacji w Gronowie. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 240 m² 96,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1240 m , położona w malowniczej miejscowości Zbiczno, w pobliżu Brodnicy. To idealna propozycja dla osób szukających spokoju, natury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł106 m² 6 311,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesne domy w stanie deweloperskim mystków tylko 6 km od Nowego Sącza 106 m2 + ogródek + miejsce parkingowe osiedle ogrodzone z bramą wjazdową oraz wideodomofonami idealne.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł41 m² 7 317,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41 m , położone w centrum Iławy przy ul. Jagiellończyka. To idealna propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnego stylu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

876 277 zł49,16 m² 17 825 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

3 780 000 zł23 900 m² 158,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Inwestycyjna w Stegnie na Sprzedaż Lokalizacja i Wielkość Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni około 2,4 ha (24 000 m ) zlokalizowaną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 000 zł4 500 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:8 921 m²

- u nas bez prowizji - - polecamy - nowoczesny /2005 rok budowy/ obiekt - hotel, dom opieki społecznej - dla ok. 250 pensjonariuszy - pensjonat, usługi gastronomiczne - powierzchnia użytkowa budynku.

Szczegóły ogłoszenia

203 040 zł864 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane | 5 km od białegostoku | wz | media Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży czterech działek budowlanych położonych w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł69 m² 6 811,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dom oferuje mieszkanie znajdujące się w centrum miasta. Na 69 mkw rozmieszono przedpokój , 3 duże pokoje , kuchnię i łazienkę wraz z wc. Na podłogach znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 864 m² 122,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o numerze 270/32, położona w spokojnej, zielonej miejscowości Biedaszków Wielki w gminie Trzebnica. Nieruchomość z wydanymi warunkami zabudowy, co umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

3 787 500 zł15 150 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Trzy działki budowlane z możliwością podziału po 1000m2 (jest wstępny podział), położone w Szczakach koło Złotokłosu. Wszystkie media (prąd, gaz, woda) dostępne w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł11 400 m² 26,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/aw28/2016 oferta dla osób lubiących spokój I sporty wodne. Jeżeli marzy się Państwu cicha przystań wśród zieleni położona w pobliżu wody, to możemy.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 800 m² 444,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w kameralnej, leśnej okolicy w Łazach k. Magdalenki. Okolice ul. Wąskiej. Sąsiedztwo nowych domow jednorodzinnych. Przy drodze utwardzonej. Działka o szer. 25 m. Media: gaz, prad,.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 000 zł120 414 m² 622,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealne miejsce, jeśli cenisz spokój i kontakt z naturą. Dobre miejsce dla wypraw rowerowych, spacerów i uprawiania aktywności w otoczeniu przyrody. Zapraszam do zapoznania się.