dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

690 000 zł160 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni ok. 160m2 w Sosnowcu Zagórzu. W skład domu wchodzi: - 4 lokale które nie są wyodrębnione - 2x lokal ( 40 m2)+ 2 x lokal (20 m2) - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Białystok,podlaskie

729 000 zł90 m² 8 082,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

*** Z ogródkiem *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam mieszkanie bezczynszowe w zabudowie szeregowej - segment środkowy - w stanie deweloperskim zlokalizowany na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kajetany

Kajetany,mazowieckie

1 698 900 zł211 m² 8 044 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy do sprzedaży Dom wolnostojący w Kajetanach. Jest to przestronna, nowoczesna nieruchomość o powierzchni użytkowej ok.210 m, posadowiona na działce o powierzchni ok. 1200 m. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

451 354 zł52 m² 8 640 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Adamów-Parcel,mazowieckie

189 000 zł1 500 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1500 m położona w Adamów Parcel gmina Radziejowice. Teren objęty mpzp- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Doskonałe wymiary 38 x 40 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

489 000 zł45 m² 10 964,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

*** 2 pokoje *** 2001 *** *** parter *** *** zielone wzgorza *** Oferujemy atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze w niskim bloku z cegły z 2001 roku zlokalizowane na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sosnowiec,śląskie

489 999 zł43 m² 11 303,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2 pokoje z balkonem! Nova Środula | Sosnowiec ul. Konopnickiej zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Golkowice,małopolskie

279 000 zł1 200 m² 232,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu słoneczną działkę budowlaną o powierzchni 1200m2 położoną w Golkowicach w gm. Wieliczka Działka o nieznacznym nachyleniu, prawie płaska z ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Opole

Opole,lubelskie

55 000 zł5 000 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania 3 działki budowlane o łącznej powierzchni 6000 M2 , działki o numerach 292/1, 292/2 ( każda 2000 M2) i trzecia o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tur

Tur,kujawsko-pomorskie

949 000 zł136 m² 6 977,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:926 m²

Przedstawimy przestronny pięciopokojowy dom piętrowy, o powierzchni użytkowej ponad 136 m2, wybudowany na działce o powierzchni 926 m2. Działka Nieruchomość została umiejscowiona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

505 000 zł82 m² 6 157,03 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości z dumą prezentuje komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 82,03 m , położone na pierwszym piętrze eleganckiego szeregowca przy ul. dr. Sujkowskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

895 000 zł105 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 980 000 zł732 m² 2 703,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:1 876 m²

Zaproponuj swoją cenę. Kamienica na sprzedaż idealna dla osoby czy firmy poszukującej gotowego biznesu. Przedmiotem sprzedaży jest duża kamienica, w dobrym stanie, położona przy ul. Dworcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pułaskiego

Kraków,małopolskie

1 874 500 zł113 m² 16 588,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Dwupack W świetnej lokalizacji! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul.Pułaskiego, dzielnica Stare Dębniki. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Brzesko,małopolskie

390 000 zł260 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:364 m²

Oferta skierowana do osób chcących zamieszkać w domu z dużym potencjałem ceniących sobie dużą przestrzeń, z możliwością dowolnej adaptacji. Na sprzedaż dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rokitki

Rokitki,dolnośląskie

129 000 zł1 602 m² 80,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Uwaga obniżka ceny! Polecamy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o pow. łącznej 0,1602 ha usytuowane w centralnej części Rokitek. Dogodna lokalizacja nieruchomości, tereny rekreacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pszczyńska

Poznań,wielkopolskie

1 450 000 zł93 m² 15 591,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Noble Estate gorąco zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowo malowniczo położonego mieszkania w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pożaryskiego

Warszawa,mazowieckie

6 350 000 zł508 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wawer - ul. Pożaryskiego 35 Metraż: 508 m Piętro: parter z witrynami Stan prawny: pełna własność Stan: deweloperski Oprócz prezentowanego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pożaryskiego

Warszawa,mazowieckie

4 250 000 zł340 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wawer - ul. Pożaryskiego 35 Metraż: 340 m Piętro: parter z witrynami Stan prawny: pełna własność Stan: deweloperski Oprócz prezentowanego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konin,wielkopolskie

560 000 zł98 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:770 m²

Oferuję Państwu wyjątkowy, wolnostojący dom położony w miejscowości Stary Konin na osiedlu Przydziałki Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia użytkowa 98 m2 - Powierzchnia działki 7,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł30 m² 12 633,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Sprzedam kawalerkę po generalnym remoncie, który obejmował każdy poziom mieszkania instalacje hydrauliczną i elektryczną. W pełni wyposażoną nowoczesnym sprzętem i nowymi meblami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pułku Ułanów

Sławno,zachodniopomorskie

97 350 zł42 m² 2 303,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości Ireny Kowalewskiej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki: nieruchomość lokalową, stanowiącą lokal mieszkalny numer 6, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

518 900 zł36 m² 14 374 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 3. piętrze w nowoczesnym bloku z 2022 roku , zlokalizowanym na popularnym i dynamicznie rozwijającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

409 000 zł54 m² 7 551,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

*** do własnej aranżacji *** *** 3 pokoje *** *** antoniuk *** Polecam dwustronne mieszkanie 3-pokojowe położone na trzecim piętrze w niskim bloku na os.Antoniuk w Białymstoku. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

347 000 zł57 m² 6 078,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż: 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie w sercu Starego Miasta Głogów, ul. Słodowa Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania, które łączy funkcjonalność, estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wola Rzędzińska

Wola Rzędzińska,małopolskie

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów zlokalizowana w spokojnej i zielonej okolicy Woli Rzędzińskiej, z szybkim dojazdem do Tarnowa. Działka 10 ar ( w tym droga 2 ary ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Gdynia,pomorskie

600 000 zł43 m² 13 953,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w samym sercu Gdyni, co zapewnia niezwykłą wygodę i dostęp do wielu atrakcji miasta. W pobliżu znajduje się Skwer Kościuszki, idealny na spacery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żeromskiego

Piastów,mazowieckie

1 670 000 zł160 m² 10 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam do obejrzenia domu dwulokalowego zlokalizowanego w Piastowie. Inwestycja jest bliska ukończenia. Dom znajduje się w cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

480 000 zł37 m² 13 039,90 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe w wysokim standardzie w kompleksie mieszkaniowym skyres przy ul.Lubelskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o łącznej pow. 36,81m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł31 m² 12 379,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż przestronna kawalerka z przynależną piwnicą, nieopodal Uniwersytetu Ekonomicznego. Dzięki lokalizacji blisko uczelni, dworca pkp, centrum miasta nieruchomość idealnie sprawdzi się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kozerki

Kozerki,mazowieckie

523 000 zł1 500 m² 348,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja - Kozerki Cicha, spokojna okolica w otoczeniu domów jednorodzinnych. Parametry działki: powierzchnia: 1500m2 Wymiary: 24mx62m mpzp i przeznaczenie: teren pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krapkowicka

Opole,opolskie

930 000 zł200 m² 4 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Sprzedam dom bez pośredników. Dom jest umieszczony na 12 arowej działce z 3 ogrodami. Na zewnątrz znajdują się liczne pomieszczenia gospodarcze. Dom składa się z 5 pokoi w tym duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Potulicka

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł43 m² 13 881,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na sprzedaż, szczecin Potulicka, nowe Miasto / 2 pokoje / 43,15 m / Balkon / 3 piętro / budynek z 2019 r. Na sprzedaż nowoczesne i stylowe 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

2 240 000 zł118 m² 18 983,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży cichy, przestronny, 4-pokojowy apartament położony w budynku przy ul. Sarmackiej w Miasteczku Wilanów, wzdłuż Osi Królewskiej i nowopowstałego parku linearnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł49 m² 20 408,20 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60 m , położone na IV piętrze w kameralnym budynku z 1968 roku, zlokalizowanym przy ul. Górnośląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łukaszowice

Łukaszowice,dolnośląskie

2 499 000 zł162 m² 15 425,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! wyłączna oferta biura pm silesia! W sprzedaży pojawiła się wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

363 015 zł40 m² 9 174 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Opole,opolskie

445 000 zł49 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne i Funkcjonalne Mieszkanie Idealne na Start. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania dwupokojowego w Opolu. Składa się z funkcjonalnie rozplanowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Elbląg,warmińsko-mazurskie

259 000 zł57 m² 4 512,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 3 pokoje, oddzielna kuchnia, 57,4 m2 parter, ul. Stefana okrzei. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu mieszkanie w okolicy Elbląskiego Targowiska oraz wyjazdu do drogi S7,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klonowa

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

740 000 zł302 m² 2 450,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:685 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 212m2 położonego w Skarżysku-Kamiennej, przy ul. Klonowej, w dzielnicy Metalowiec. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł50 m² 14 580 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

*** ogłoszenie bezpośrednie *** Na sprzedaż urokliwe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 50 m (po podłodze ok. 62 m ), położone na 4. piętrze w bloku z 2002 roku.