dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 850 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 850 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom

Warszawa,mazowieckie

1 245 000 zł127 m² 9 803,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Kądziołeczki 50M w Warszawie! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 3-pokojowe z balkonem (dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

641 900 zł46 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, bez zbędnych opłat - tak się kupuje wprost z oferty dewelopera. Oszczędź sobie kłopotu i zadzwoń skonsultować najlepsze rozwiązania dla ciebie. Rabaty do końca roku! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Lotników

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł47 m² 17 446,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie 47 m na Mokotowie (służewiec), ul. Orzycka. Mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone. Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

248 000 zł46 m² 5 391,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą lokali handlowo-usługowych na sprzedaż, mieszczących się na osiedlu "cudne Chmielniki: w miejscowości Prądocin. Nowoczesne osiedle składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Pożaryskiego

Warszawa,mazowieckie

7 775 000 zł622 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wawer - ul. Pożaryskiego 35 Metraż: 622 m Piętro: parter z witrynami Stan prawny: pełna własność Stan: deweloperski Oprócz prezentowanego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Warszawa,mazowieckie

848 500 zł38 m² 22 200,40 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 38,22 m zlokalizowane w Warszawie, przy ul. Prądzyńskiego 21, na drugim piętrze dziewięciopiętrowego budynku. Możliwość podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

533 949 zł36 m² 14 952,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

636 999 zł64 m² 9 937,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie z tarasem | 64 m | Osielsko Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w spokojnej, zielonej części Osielska. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Gajowa

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł90 m² 8 877,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Wrocław - Huby / ul. Gajowa- 5 pokoi - 90 m - idealne pod najem / inwestycję Na sprzedaż duże, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok. 90 m przy Gajowej - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Łódź,łódzkie

305 000 zł47 m² 6 489,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 47m2, z loggią, położone na II piętrze w odnowionym i ocieplonym wieżowcu z windą w świetnej lokalizacji, przy ulicy Kasprzaka. Okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pożaryskiego

Warszawa,mazowieckie

10 150 000 zł812 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wawer - ul. Pożaryskiego 35 Metraż: 812 m Piętro: parter z witrynami Stan prawny: pełna własność Stan: deweloperski Oprócz prezentowanego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dziwnów

Dziwnów,zachodniopomorskie

510 000 zł53 m² 9 688,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w bliskim centrum Dziwnowa. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 52,64 m2 znajdujące się na czwartym piętrze w bloku wielorodzinnym - wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mosina

Mosina,wielkopolskie

1 340 000 zł5 159 m² 259,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną z potencjałem o pow. 5.159 m , położoną w miejscowości Krosinko przy ul. Orzechowej w malowniczym otoczeniu pól i lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Leszno,wielkopolskie

381 900 zł39 m² 9 742,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję - nowoczesne, wyremontowane mieszkanie o wysokim standardzie, położone w sercu Leszna, przy ulicy Narutowicza. To dwupokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Morelowa

Zielona Góra,lubuskie

410 000 zł57 m² 7 192,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne, układne 3-pokojowe mieszkanie 57 m na ul. Morelowej, idealne do własnej aranżacji. Jasne wnętrza, balkon od południa, funkcjonalny układ. Blisko las, park z placem zabaw, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwartowa

Kraków,małopolskie

795 000 zł59 m² 13 474,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przestrzenne mieszkanie - prądnik czerwony lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na ulicy Kwartowej 1, dzielnica Prądnik Czerwony. Osiedle i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

939 000 zł68 m² 13 788,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy Państwu piękne, dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie jest bardzo przestronne (84m2 pow. całkowita, a 68,1m2 użytkowa i dzieli się na: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Myśliwska

Leszno,wielkopolskie

549 000 zł98 m² 5 589,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 200m2 w doskonałej lokalizacji w Gronowie. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roosevelta

Legnica,dolnośląskie

199 000 zł65 m² 3 061,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż, usytuowanego na II piętrze w doskonałej lokalizacji w pobliżu Parku Miejskiego i centrum miasta. Mieszkanie przeznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dąbrowskiego

Kraków,małopolskie

849 000 zł41 m² 20 783 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kontakt Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Dąbrowskiego w Krakowie. Powierzchnia użytkowa: 40.85 m2 Zakończenie budowy: IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Modrzewie

Modrzewie,zachodniopomorskie

277 200 zł1 980 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka klasy rv o powierzchni 1980m2, zlokalizowana w Modrzewiu, oddalonego 5km od Goleniowa. Modrzewie to wieś położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie goleniowskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałowice

Michałowice,małopolskie

1 780 000 zł180 m² 9 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Wyjątkowy Dom na Sprzedaż w Michałowicach Twój Azyl Blisko Krakowa! Michałowice cicha, zielona okolica na północ od Krakowa Ostatnia linia zabudowy z pięknym widokiem na las idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

690 000 zł160 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni ok. 160m2 w Sosnowcu Zagórzu. W skład domu wchodzi: - 4 lokale które nie są wyodrębnione - 2x lokal ( 40 m2)+ 2 x lokal (20 m2) - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Białystok,podlaskie

729 000 zł90 m² 8 082,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

*** Z ogródkiem *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam mieszkanie bezczynszowe w zabudowie szeregowej - segment środkowy - w stanie deweloperskim zlokalizowany na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kajetany

Kajetany,mazowieckie

1 698 900 zł211 m² 8 044 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy do sprzedaży Dom wolnostojący w Kajetanach. Jest to przestronna, nowoczesna nieruchomość o powierzchni użytkowej ok.210 m, posadowiona na działce o powierzchni ok. 1200 m. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

451 354 zł52 m² 8 640 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Adamów-Parcel,mazowieckie

189 000 zł1 500 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1500 m położona w Adamów Parcel gmina Radziejowice. Teren objęty mpzp- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Doskonałe wymiary 38 x 40 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

489 000 zł45 m² 10 964,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

*** 2 pokoje *** 2001 *** *** parter *** *** zielone wzgorza *** Oferujemy atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze w niskim bloku z cegły z 2001 roku zlokalizowane na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sosnowiec,śląskie

489 999 zł43 m² 11 303,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2 pokoje z balkonem! Nova Środula | Sosnowiec ul. Konopnickiej zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Golkowice,małopolskie

279 000 zł1 200 m² 232,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu słoneczną działkę budowlaną o powierzchni 1200m2 położoną w Golkowicach w gm. Wieliczka Działka o nieznacznym nachyleniu, prawie płaska z ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Opole

Opole,lubelskie

55 000 zł5 000 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania 3 działki budowlane o łącznej powierzchni 6000 M2 , działki o numerach 292/1, 292/2 ( każda 2000 M2) i trzecia o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tur

Tur,kujawsko-pomorskie

949 000 zł136 m² 6 977,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:926 m²

Przedstawimy przestronny pięciopokojowy dom piętrowy, o powierzchni użytkowej ponad 136 m2, wybudowany na działce o powierzchni 926 m2. Działka Nieruchomość została umiejscowiona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

505 000 zł82 m² 6 157,03 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości z dumą prezentuje komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 82,03 m , położone na pierwszym piętrze eleganckiego szeregowca przy ul. dr. Sujkowskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

895 000 zł105 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 980 000 zł732 m² 2 703,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:1 876 m²

Zaproponuj swoją cenę. Kamienica na sprzedaż idealna dla osoby czy firmy poszukującej gotowego biznesu. Przedmiotem sprzedaży jest duża kamienica, w dobrym stanie, położona przy ul. Dworcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pułaskiego

Kraków,małopolskie

1 874 500 zł113 m² 16 588,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Dwupack W świetnej lokalizacji! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul.Pułaskiego, dzielnica Stare Dębniki. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.