dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbka

Rumia,pomorskie

595 000 zł47 m² 12 659,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Komfortowe mieszkanie z tarasem i ogrodem | Rumia, ul. Dąbka Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na wysokim parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja gen. Antoniego Chruściela Montera

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł105 m² 9 514,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, rozkładowego i bardzo funkcjonalnego 5 - pokojowego II poziomowego mieszkania znajdującego się na 3 oraz 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klonowa

Gdańsk,pomorskie

549 900 zł48 m² 11 385,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zamieszkaj lub wynajmij - lokalizacja, która pracuje na Ciebie. Mieszkanie o powierzchni 45,3 m , położone na drugim piętrze budynku z cegły. Składa się z dwóch przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

554 221 zł63 m² 8 809,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze rabaty, najniższe ceny Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Ø Skorzystaj z indywidualnych rabatów tylko dla decyzyjnych klientów Ostatni taki układ 4 pokoi na inwestycji, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Witnica,lubuskie

330 000 zł59 m² 5 611,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez dodatkowych remontów? Zależy Ci na spokojnej okolicy, własnym ogródku i przestronnym wnętrzu? Ta nieruchomość w Witnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

240 000 zł48 m² 4 948,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Neo Nieruchomości prezentuje rozkładowe mieszkanie w dzielnicy Ostatni Grosz. Mieszkanie położone jest na 3. piętrze w niskim bloku. Składa się z: - dużego salonu z balkonem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Olmonty

Olmonty,podlaskie

298 000 zł1 071 m² 278,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka pod zabudowę jednorodzinną *** *** urokliwa okolica *** *** mpzp *** Polecamy działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną położoną na obrzeżach Białegostoku w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

1 270 000 zł72 m² 17 685,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Banacha, górka Narodowa. Doskonale rozwinięta infeastruktura handlowo-usługowa: liczne sklepy, kawiarnie, restauracje, punktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

939 000 zł82 m² 11 493,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 4 pokojowe, 2 poziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 81.7 m2 znajdujące się na 1 piętrze zabudowy wielorodzinnej z 2017 roku w Mierzynie przy ul. Zacisznej 30. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

640 000 zł39 m² 16 334,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokojowe mieszkanie Z komórką lokatorską W cenie! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Górka Narodowa przy Al. 29 listopada, dzielnica Olsza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kalinowice

Kalinowice,lubelskie

1 300 000 zł210 m² 6 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży uroczego domu jednorodzinnego. Komfortowy dom z poddaszem użytkowym i dwustanowiskowym garażem usytuowany w Kalinowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 250 000 zł180 m² 6 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowoczesny komfortowy dom z antresolą to idealne rozwiązanie dla osób ceniących elegancką prostotę. Duże przeszklenia pozwalają na bliskie obcowanie z przyrodą. Przepiękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawadowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 189 000 zł82 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Układ pomieszczeń: - salon (20,35 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

660 000 zł178 m² 3 704 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nieruchomość z potencjałem w świetnej lokalizacji Brwinowa, ok.1 km od PKP. Dom - 1/2 Bliżniaka o powierzchni całkowitej 178 m2. Z uwagi że budynek jest do kapitalnego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 450 000 zł210 m² 6 905 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:925 m²

Dom Z dużym potencjałem! Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok. 210m2 posadowiony na pięknej działce o pow. ok. 925m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Borzygniew

Borzygniew,dolnośląskie

319 000 zł1 000 m² 319 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Twoja Prywatna Oaza z Widokiem na Jezioro Mietkowskie - Borzygniew. Działka, która czeka na Twój wymarzony dom! zalety Marzysz o życiu z dala od miejskiego zgiełku, ale wciąż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

689 000 zł40 m² 17 194,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecamy na sprzedaż bardzo ładnie wykończone 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu na Ruczaju. Doskonała komunikacja z reszta miasta z pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

449 000 zł30 m² 14 966,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkania w bloku z lat 80-tych. W budynku znajduje się winda. Parkowanie na ogólnodostępnych miejscach dla mieszkańców z identyfikatorem. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rumia,pomorskie

529 000 zł43 m² 12 377,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Love at home prezentuje! Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja! - - - poleć nas innym I zyskaj- cena 530 000 zł Powierzchnia użytkowa 42,74 m2 Opiekun oferty: przemek tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kębłowice,dolnośląskie

2 389 990 zł255 m² 9 372,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 348 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, komfortowego domu o powierzchni ok. 250 m2, położonego na spokojnym, kameralnym osiedlu w Kębłowicach (tuż za Smolcem),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Poniatowskiego

Fugasówka,śląskie

599 000 zł2 112 m² 283,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka przy drodze wojewódzkiej z komercyjnym potencjałem. Możliwość dokupienie działki sąsiedniej. Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 000 zł86 m² 9 849 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na bardzo ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86mkw, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to wizualizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głogowska

Legnica,dolnośląskie

260 000 zł52 m² 5 009,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego. Oferowane mieszkanie o powierzchni 51,90 m2 położone jest na 3 piętrze w kamienicy przy ul. Głogowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kopernika

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł11 m² 34 545,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż: jednopokojowe mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji ul. Kopernika 28. Piękna kamienica Ludwika Gerlacha zrealizowana według projektu Władysława Marconiego, zlokalizowana jest tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

552 463 zł60 m² 9 171,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brenna

Brenna,śląskie

1 300 000 zł10 548 m² 123,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka letniskowa z funkcją uzupełniającą - budowlaną w górach 10 548 m Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Duża, widokowa działka zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Biała Podlaska,lubelskie

395 000 zł62 m² 6 330,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie Biała Podlaska, ul. Parkowa Lokalizacja: ul. Parkowa, i piętro Powierzchnia: 62,04 m Układ pomieszczeń: 3 pokoje kuchnia łazienka wc przedpokój balkon piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł35 m² 19 241,70 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Nowa cena! 2-pokojowe mieszkanie w sercu Warszawy | Nowogrodzka 78 Idealne pod wynajem lub dla singla/pary - gotowe do zamieszkania! Szukasz mieszkania w samym sercu Warszawy, gdzie wszystko masz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wojnowice

Wojnowice,łódzkie

1 580 000 zł224 m² 7 055,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Mam do zaoferowania nowoczesny dom w Wojnowicach o powierzchni użytkowej ok. 223 m2 na działkach o powierzchni ok. 2,16 ha. W skład nieruchomości wchodzą dwie działki: zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferuję bardzo ładną oraz gustownie urządzoną nieruchomość znajdującą się w Wałbrzychu na dzielnicy Konradów, posadowioną na ogrodzonej działce o powierzchni 500m 2. Lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Chyby

Chyby,wielkopolskie

1 035 000 zł900 m² 1 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w prestiżowej miejscowości Chyby, w gminie Tarnowo Podgórne. Nieruchomość znajduje się w znakomitej lokalizacji, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

759 000 zł132 m² 5 728,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Lokal w stanie deweloperskim w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Malownicze miejsce, zalesione, blisko rzeczka, jezioro, miejsca do spacerowania. jednocześnie świetnie skomunikowane, 2 minuty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

592 000 zł51 m² 11 713,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta trzypokojowego apartamentu Z widokiem na marinę W śródmieściu. Tramwaj, wyspa spichrzów. Umów się na prezentację zanim się sprzeda! - kup bez prowizji! Biuro sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Malbork,pomorskie

275 000 zł50 m² 5 511,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,9 m z przynależną piwnicą 2,3 m , położone na 6 piętrze w zadbanym bloku z windą. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

270 000 zł41 m² 6 585,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 41 m2 + 4,85 m2 piwnica, wykończone i urządzone w wysokim standardzie, w bardzo dobrej lokalizacji Wałbrzycha - sąsiedztwo dzielnicy Podzamcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł63 m² 11 838,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W biurze Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63.27m2 z garażem, miejscem postojowym oraz ogrodem ulokowane na parterze w niskiej, dwulokalowej zabudowie, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rzeźbiarska

Warszawa,mazowieckie

1 120 000 zł59 m² 18 983,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja Osiedle przy ul. Rzeźbiarskiej Wawer Anin | Lokale z ogródkami i tarasami | Bezpośrednio od dewelopera! Na sprzedaż lokale mieszkalne oraz budynki w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

399 000 zł36 m² 10 997,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie marzeń w Bielsku-Białej - 2 pokoje, balkon, parter, blisko centrum! Jeśli szukasz nowoczesnego mieszkania w doskonałej lokalizacji, które łączy wygodę życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

604 650 zł42 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Stać cię na życie blisko centrum. Nie musisz płacić prowizji za to mieszkanie. Przekonaj się na żywo o możliwościach, jakie są w zasięgu ręki Ustawne, wygodne 2 pokoje na Prądniku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kiełczów,dolnośląskie

659 000 zł65 m² 10 081,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

NA sprzedaż: 3 pokojowe mieszkanie (65,37 m2) z balkonem oraz miejscem postojowym w kameralnym budynku (tylko 4 mieszkania) w Kiełczowie- gotowe do wprowadzenia. Lokalizacja: mieszkanie.