dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 850 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 850 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana

Pręgowo,pomorskie

462 000 zł2 197 m² 210,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż! Przedstawiamy wyjątkową ofertę działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł122 m² 9 404,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:188 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 (powierzchnia całkowita 122,18m2) + opcjonalnie poddasze o powierzchni 29,30m2 z działką o powierzchni 187,77m2. Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jasionka

Jasionka,podkarpackie

1 400 000 zł157 m² 8 917,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nowoczesny dom na sprzedaż jasionka | działka 18 ar | 157 m (użytkowa 130,5 m ) Na sprzedaż piękny, nowoczesny i w pełni wyposażony dom położony w prestiżowej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

819 000 zł60 m² 13 582,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie z ogródkiem i balkonem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 244 763 zł55 m² 22 797,90 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! bez prowizji! mokotów | 3 pokoje | 54,60 m2 | 2 duże balkony | Zapraszamy do oglądania mieszkań znajdujących się na prestiżowym osiedlu apartamentowym w sercu Biznesowego Mokotowa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie

Krynki,podlaskie

45 000 zł900 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w malowniczych Krynkach na Podlasiu, miejscu z ciekawą historią, o której świadczą nieliczne już zabytki. To miejsce zauroczy osoby poszukujące ciszy i spokoju, z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

531 323 zł57 m² 9 328 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

491 800 zł28 m² 17 844,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Inwestycja ta położona u podnóża góry Świeradowiec, starannie zaprojektowany kompleks mieszkalno-usługowy o wysokim potencjale inwestycyjnym. Szczegóły dotyczące lokalu: powierzchnia 27.56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

540 674 zł55 m² 9 830,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55m2 + balkon od strony zachodniej. Klasyczny układ mieszkania z 2 sypialniami i salonem z aneksem kuchennym. Mieszkanie ma dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Warszawa,mazowieckie

3 430 000 zł80 m² 42 661,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Penthouse | Powierzchnia: 80,4 m | 3 pokoje | 50 m taras z ogródkiem | Balkon- 19 m Luksusowy apartament położony w prestiżowej, kameralnej inwestycji Forest Club przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 200 000 zł242 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 267 m²

Wolnostojący dom o powierzchni 242 m, usytuowany na przepięknej działce 2267 m. To przestrzeń, w której codzienność staje się przyjemnością blisko natury, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Husarska

Kębłowo,pomorskie

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

U nas rezerwacja Szukasz przestrzeni do życia w spokojnej okolicy? Oto wyjątkowa oferta dla Ciebie! Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż unikalny, wolnostojący dom, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł75 m² 10 534,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie w centrum Wrocławia,w kamienicy na pierwszym piętrze przy ul. Podwale z widokiem na fosę. Mieszkanie nadaje się do zamieszkania od zaraz: -obecnie 2 pokoje w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

1 280 000 zł86 m² 14 970,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Polecamy! mieszkanie 4 pokojowe do wejścia! wola duchacka! Posiadamy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85 ,5 m2 na ul. Łużyckiej - dzielnica Wola Duchacka. Lokal usytuowany jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Juliusza Słowackiego

Kraków,małopolskie

539 000 zł33 m² 16 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje idealne pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy Al. Słowackiego, dzielnica Stare Miasto. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartoka

Łódź,łódzkie

526 701 zł66 m² 7 992,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pracujemy 23.12; 29-31.12 jeszcze jest czas na kupno swojego wymarzonego mieszkania w niespotykanie niskiej cenie! :) Marzysz o przestronnym, nowoczesnym mieszkaniu w zielonej okolicy Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rąbieńska

Łódź,łódzkie

615 000 zł71 m² 8 660,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament tuż przy parku. Natura za furtką - miasto w zasięgu ręki. 71 m , które naprawdę zmieniają życie. Wyobraź sobie poranne światło przebijające się przez ścianę zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cedry

Łódź,łódzkie

589 088 zł72 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa okazja - 3 pokoje 71,84 m z ekspozycją wschód-zachód za jedyne 8200 zł/m! Przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,84 m gotowe na swoich właścicieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miękinia

Miękinia,małopolskie

720 000 zł169 m² 4 260,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 649 m²

Zamiast małego mieszkania w bloku możesz podarować swojej rodzinie przestrzeń, spokój i ogród do zabawy. Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 121 m (całkowitej 169.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 999 zł38 m² 7 639,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,04 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku z 1970 roku, zlokalizowanego przy dobrze znanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grzybowo

Grzybowo,zachodniopomorskie

1 200 000 zł249 m² 4 819,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:817 m²

N a sprzedaż gotowiec inwestycyjny z 10% stopą zwrotu w skali roku! Specyfika nieruchomości: * 13 pokoi - 12 pokoi 2 os., 1 pokój 3 os. * powierzchnia 249 m + nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 999 900 zł99 m² 20 201 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie apartamenty w promocyjnej cenie! bez podatku pcc I bez prowizji Rezydencja - luksus i kameralność w prestiżowej lokalizacji Szukasz wyjątkowego miejsca do życia w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł27 m² 22 760,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest własnościowe prawo do nieruchomości o powierzchni 27,24 m przy ulicy Mordechaja Anielewicza. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

454 357 zł41 m² 11 071,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

-Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Silno

Silno,kujawsko-pomorskie

149 000 zł1 195 m² 124,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka jest równa i sucha (nie wymaga wymiany gruntu pod budowę). Pośrednikom dziękuję, zainteresowanych zapraszam na oględziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrzei

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

999 000 zł192 m² 5 203,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:673 m²

Szanowni Państwo! Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie typu bliźniak znajdujący się na spokojnym osiedlu w Kątach Wrocławskich. Oferta skierowana jest do osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żółkiewskiego

Piastów,mazowieckie

779 000 zł72 m² 10 774,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Przedstawiam jasne, przestronne mieszkanie położone przy ul. Żółkiewskiego w Piastowie. Lokal o powierzchni 72,30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

885 000 zł50 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję trzypokojowe mieszkanie o metrażu 50 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Płaszów w Krakowie. Mieszkanie zlokalizowane jest w nowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Makowa

Warszawa,mazowieckie

2 250 000 zł218 m² 10 321,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni 218 m. Działka 600 m. Budynek 2 kondygnacyjny Wysokość pomieszczeń na parterze 300 cm. Zaprojektowany na własne potrzeby - projekt indywidualny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 500 zł33 m² 9 018,37 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Wyłącznie Z biurem nieruchomości glam house mają Państwo możliwość nabycia piękną i słoneczną kawalerkę usytuowaną na 6 piętrze wieżowca na bydgoskich Bartodziejach. To czyściutkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bydgoska

Piła,wielkopolskie

680 000 zł702 m² 968,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana piła-Podlasie! idealna lokalizacja! Polecamy do sprzedaży działkę budowlaną z możliwością usług o pow. 702 m2 (własność) położoną w Pile, przy ul. Bydgoskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

720 000 zł58 m² 12 413,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów, ul. Graniczna Powierzchnia: 57,98 m | Cena: 720 000 zł | 9. piętro | Mam do zaoferowania komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bugi

Bugi,warmińsko-mazurskie

92 000 zł3 073 m² 29,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz przestrzeni, która daje prawdziwe poczucie swobody i spokoju? W miejscowości Bugi, położonej w gminie Lidzbark Warmiński, dostępne są działki na sprzedaż o powierzchni od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sebyły

Kłobuck,śląskie

320 000 zł128 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:647 m²

Dzień dobry Nieruchomość zlokalizowana jest w bardzo cichej i spokojnej okolicy, na osiedlu domów jednorodzinnych. Dom jest wybudowany w technologii tradycyjnej. Posiada wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

1 100 000 zł54 m² 20 560,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania położonego na 1. piętrze nowoczesnej inwestycji Panorama Kwiatkowskiego, tuż obok kąpieliska Żwirownia. To propozycja dla osób, które szukają komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Turkusowa

Częstochowa,śląskie

1 790 000 zł435 m² 4 114,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 603 m²

Nieruchomość zabudowana gotową halą produkcyjno-usługowo-magazynową oraz domem W stanie surowym. UL. Turkusowa, częstochowa gnaszyn, w pobliżu autostrada A1 I droga krajowa dk46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Marszałkowska

Rzeszów,podkarpackie

250 000 zł20 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Unikalne inwestycyjne mieszkanie 20 m2 (kwadratowa mikrokawalerka) z niskim czynszem w centrum (osiedle 1000-lecia), z ekspozycją na zadbane, ciche i zielone podwórko, położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Halki

Warszawa,mazowieckie

2 649 000 zł161 m² 16 453,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Bliźniak z niespotykanie Wielką Działką w Wawrze Kameralna Ulica, spokój i Zieleń, stan Deweloperski. Niespotykany design. Niespotykany detal i jakość wykonania. Eksperci budowlani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł132 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

880 000 zł136 m² 6 461,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:159 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , ale z dobrym dojazdem do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

480 943 zł51 m² 9 386,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera wyprzedaż apartamentów w lokalizacji Sarniego Stoku najlepszy układ 3.