dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 900 zł39 m² 7 689,74 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie dwupokojowe (ok. 39m2 ) na trzecim piętrze w wieżowcu na bydgoskim Śródmieściu. Rozkładowe, funkcjonalne mieszkanie , które składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 771 000 zł89 m² 19 898,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 89 m , zlokalizowany na 2. piętrze nowoczesnego budynku w sercu Miasteczka Wilanów - jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Alpejska

Trzebnica,dolnośląskie

296 115 zł1 039 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Trzebnicy - idealna lokalizacja dla Twojego domu! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1039 m , oznaczoną w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Antalla

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł67 m² 9 295,35 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,7m2 znajdujące się na 5 piętrze budynku przy ulicy Antalla 8 na Tarchominie. Mieszkanie Mieszkanie ma świetny rozkład, jest dwustronne, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Gliwice

Gliwice,śląskie

2 200 000 zł854 m² 2 577,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferuję na sprzedaż biurowiec o powierzchni 853,7 m2 oraz działka o powierzchni 2000m2 Gliwicach. Opis powierzchni biurowca: powierzchnia całkowita 853,7 m2 Powierzchnia użytkowa 653,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Kobyłka,mazowieckie

520 000 zł50 m² 10 429,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ruszyła sprzedaż II etapu - inwestycja zalasek Osiedle zlokalizowane w cichej i spokojnej części Kobyłki jest idealną alternatywą dla wielkomiejskiego zgiełku. Komfort, nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł91 m² 8 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment narożny w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 320 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Stan deweloperski z pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

774 748 zł82 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Aktualna oferta wszystkich dostępnych mieszkań znajduje się na naszej stronie , aktualnie trwa szeroka akcja promocyjna, skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży, aby poznać szczegóły! Patronat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Soplicy

Pruszcz Gdański,pomorskie

723 000 zł72 m² 9 994,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie, słoneczne na wysokim parterze na ogrodzonym osiedlu w centrum Pruszcza Gdańskiego. Istnieje możliwość dokupienia sporego garażu (21,25 m2) w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borowa

Kamionka,mazowieckie

1 599 000 zł206 m² 7 777,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:893 m²

Kamionka ( Piaseczno ) | 1 599 000 zł | przedsprzedaż | 205,6 m2 | połówka domu dwulokalowego został jeden dom! bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wólka Panieńska

Wólka Panieńska,lubelskie

180 900 zł952 m² 190,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działek budowlanych w Wólce Panieńskiej kilka kilometrów od Zamościa. Przedmiotem sprzedaży są działki: nr 41/4 powierzchnia 0,0950 ha, wymiary: 25 m x 38 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

787 100 zł54 m² 14 581,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą, w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mościsko

Mościsko,dolnośląskie

227 262 zł2 319 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki o powierzchniach 2319m i 2621m , położone w malowniczej lokalizacji z widokiem na góry. Cena za metr kwadratowy wynosi 98 zł. Działki są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł45 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wejdź zanim zrobi to ktoś inny przed Tobą mieszkanie z potencjałem, które trudno przebić! Jeśli szukasz miejsca, które połączysz z własnym stylem i wykończysz dokładnie tak, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnieckiego

Rumia,pomorskie

1 299 000 zł121 m² 10 732,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:638 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie typu bliźniak o powierzchni całkowitej 121,03 m (pow. użytkowa 116,95 m ), znajdujący się w Rumi, w otoczeniu niskiej zabudowy i bogatej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piękna

Sokołów Podlaski,mazowieckie

940 000 zł158 m² 5 941,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:219 m²

Dom ul. Piękna, sokołów Podlaski, gm. Sokołów Podlaski, sokołowski, mazowieckie Zobacz dom ze spacerem wirtualnym ( galeria) Cena:940 000 zł Rok Budowy - 2014 Powierzchnia:158.2 m Liczba pięter:1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bluszczowa

Szczecin,zachodniopomorskie

358 000 zł62 m² 5 753,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe, położone w domu wielolokalowym na Pomorzanach. Nieruchomość znajduje się na I piętrze a wspólne wejście jedynie dla trzech rodzin. Ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drawska

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł68 m² 17 526,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie z widokiem na Park Szczęśliwicki Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie przy Parku Szczęśliwickim. Nieruchomość jest prezentowana w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Skrzeszewo,pomorskie

145 000 zł1 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży siedem działek budowlanych o powierzchniach od 948 m2 do 1000 m2, położone we wsi Skrzeszewo Żukowskie znajdującej się w odległości ok. 8 km od Żukowa, ok. 10 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Bilcza,świętokrzyskie

435 000 zł1 333 m² 326,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana 1333 m Bilcza, osiedle echo I, ul. Dębowa Prestiżowa lokalizacja Pełne uzbrojenie 15 minut od Kielc Nieruchomość wyjątkowa w każdym calu Prezentuję Państwu niezwykłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kraków,małopolskie

699 000 zł40 m² 17 514,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Soho Realty Group prezentuje wyjątkową ofertę! Zapraszamy do zapoznania się z 2-pokojowym apartamentem w prestiżowej inwestycji Apartamenty Radzikowskiego nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Wilczków,dolnośląskie

899 000 zł216 m² 4 162,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 522 m²

Zapoznaj się z naszą ofertą i zamieszkaj w spokojnej okolicy, ciesząc się pięknym ogrodem. Dom wolnostojący na sprzedaż w miejscowości Wilczków (gmina Żórawina). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łupińskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

375 000 zł35 m² 10 593,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,4 , położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku na ul. Jana Łupińskego. To doskonała okazja dla osób, które poszukują lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szyperska

Poznań,wielkopolskie

554 780 zł33 m² 17 038,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera - gwarancja najniższej ceny, dostęp do oferty rabatowej i korzystnych warunków zakupu. Pełne wsparcie na każdym etapie kupna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciemne

Ciemne,mazowieckie

1 395 000 zł160 m² 8 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Prowizję pośrednika pokrywa Sprzedający. Ciemne, ok. 3 km. od granic Radzymina, nieruchomość doskonale skomunikowana z Warszawą - ok. 25 min. S8! Wygodny dom o prostej nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 030 zł52 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Trzypokojowe, jasne, ustawne mieszkanie od strony zachodniej z aneksem kuchennym, dwoma sypialniami, holem i balkonem na wrocławskim Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

505 470 zł35 m² 14 442 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni około 34,86 m usytuowane na 1 piętrze w budynku z windą. Opis mieszkania: - w przedpokoju miejsce na szafę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Giebułtów

Giebułtów,dolnośląskie

99 000 zł12 200 m² 8,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Giebułtów, wola Augustowska (gmina Mirsk). działka rolna nr dz. 531. pow.12.200m2. Riiib - 0,33ha, łiii- 0,49ha, łiv - 0,32ha, w0,08 ha. widok - panorama gór Działka rolna w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Golcowa

Golcowa,podkarpackie

53 000 zł3 700 m² 14,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjne działki widokowe - Golcowa Na sprzedaż oferujemy trzy działki położone na malowniczym wzgórzu w miejscowości Golcowa, gmina Domaradz. Nieruchomości usytuowane są bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ożarowska

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł19 m² 20 263,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Woli. Mieszkanie usytuowane na na 2. piętrze kamienicy z lat 60. Budynek z cegły. Budynek po remoncie odnowiona klatka schodowa, wymienione drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Reja

Piastów,mazowieckie

1 599 000 zł210 m² 7 614,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:596 m²

Dom z oddzielną częścią biurowo-produkcyjną i magazynową przy wiadukcie / obok przychodni | Piastów, reja 12a | Idealny pod firmę lub dwa mieszkania Opis ogłoszenia Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wisznia Mała

Wisznia Mała,dolnośląskie

1 239 000 zł112 m² 11 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom na sprzedaż Wisznia Mała w zabudowie bliźniaczej, wykończony oraz gotowy do wprowadzenia. *możliwość zamiany za mieszkanie we wrocławiu Z dopłatą! *ogromnym atutem jest fakt, iż ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmaja

Rzeszów,podkarpackie

420 000 zł37 m² 11 260 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,3 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Chmaja. Możliwość wydzielenia oddzielnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

375 701 zł32 m² 11 726 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balzaka

Warszawa,mazowieckie

696 000 zł51 m² 13 727,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 4 piętrze w wysokim bloku z 1975 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na każdym pietrze tylko 3 mieszkania Ciche, ciepłe, przestronne, jasne - okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cechowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł65 m² 5 871,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej punkcie Fordonu, ul. Cechowa. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon. Bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zajęcza

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł44 m² 50 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowy apartament W najmodniejszej części powiśla Duży taras | Wysokość - 3 m | Z parkingiem podziemnym i komórką lokatorską | Gotowy do zamieszkania | Inwestycja Moderna *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

982 800 zł118 m² 8 355,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

375 288 zł43 m² 8 822 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 499 000 zł380 m² 11 839,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Konstancin - Jeziorna | dom 260 + 126 m2 | sprzedaż | działka 5600 m2 | 4 499 000 zł cena do negocjacji! Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 260 m2, połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł93 m² 6 445,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Duże, ustawne mieszkanie o powierzchni 92,93m2, położone w odrestaurowanej kamienicy w Centrum miasta. Położone na III piętrze, dwustronne, z ekspozycją okien północ/.