dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Roślinna

Poznań,wielkopolskie

550 000 zł86 m² 6 385,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż przytulny dom z 1970 r. o powierzchni całkowitej 86,13 m (mieszkalnej 66,83 m ), położony w spokojnej i zielonej części poznańskiego Szczepankowa. Idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Środkowa

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł58 m² 14 189,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z 1936 roku zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Środkowej Mieszkanie na 3 piętrze. Na powierzchnię mieszkania składa się: - oddzielna kuchnia, - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Legnica,dolnośląskie

267 760 zł33 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

"Ogrody Samuela- inwestycja w Legnicy" Inwestycja "ogrody Samuela" w Legnicy przy ulicy Samuela Lindego to nowoczesna oferta sprzedaży mieszkań, skierowana głównie do młodych ludzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowopole

Nowopole,małopolskie

45 000 zł1 600 m² 28,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 16 arów (1600 m ) położona w centrum miejscowości Nowopole, w gminie Wietrzychowice. Lokalizacja: działka znajduje się przy drodze asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kozy

Kozy,śląskie

365 000 zł104 m² 3 509,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Połowa domu z widokiem na góry 104 m niezależnej przestrzeni z potencjałem! Na sprzedaż piętro wolnostojącego domu o powierzchni 104 m , stanowiące niezależny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

323 494 zł36 m² 9 064 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Pasteura

Przemyśl,podkarpackie

130 000 zł2 129 m² 61,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość położona w Przemyślu przy ulicy Ludwika Pasteura Działka o powierzchni 2129 m2 Nieruchomość objęta planem zagospodarowania przestrzennego "zielonka II południe".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Łęczyca,łódzkie

417 850 zł61 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli poszukujesz dużego, funkcjonalnego mieszkania na parterze, gdzie wprowadzisz się bez konieczności wykonywania remontu to jest to alternatywa dla Ciebie. Kontakt: tel., e-mail: LOKALIZACJA:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

304 000 zł40 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości Mam w ofercie mieszkanie, które jest rodzinną oazą spokoju. Mieszkanie znajduję się na parterze kamiennicy o powierzchni 39,77m2. Na metraż składają się: korytarz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tkacka

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł43 m² 11 279,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Przytulne i wyposażone mieszkanie na zielonych Pilczycach, idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

789 000 zł32 m² 24 811,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta na wyłączność. Biuro nieruchomosci Chata pod Tatrami rozpoczęła sprzedaż apartamentów w nowym budynku , usytuowanym na widokowej działce z bardzo dobrym dojazdem drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Plewiska,wielkopolskie

475 000 zł40 m² 11 946,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

/Rezerwacja oferty/ Szukasz własnego miejsca, w którym poczujesz się niezależnie, komfortowo, a koszty utrzymania mile Cię zaskoczą? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

860 000 zł58 m² 14 930,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie na sprzedaż - Gdynia Redłowo, ul. Legionów 107, osiedle Zielone lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Redłowie, przy ul. Legionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Kraków,małopolskie

770 000 zł57 m² 13 438 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Z przyjemnością oferujemy jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie, położone na ul. Jasna na Prądniku Białym. Osiedle ogrodzone, niska zabudowa, parking dla mieszkańców, zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

220 000 zł46 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Raków. Funkcjonalny układ - dwa rozkładowe, ustawne pokoje. Ekspozycja okien na wschód i zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Szamotuły,wielkopolskie

1 099 000 zł113 m² 9 725,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 953 m²

Jeśli marzysz o tym, by po całym dniu pracy zrelaksować się w wannie z kieliszkiem wina i nad sobą mieć już tylko gwiazdy- ten dom jest właśnie dla Ciebie. Jeśli szukasz ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Widok

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

399 203 zł31 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: ciechocinek, 5 min od Tężni! Zwrot z inwestycji? Tutaj masz go na wyciągnięcie ręki! Zakup bez prowizji! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową inwestycję klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sitaniec-Kolonia

Sitaniec-Kolonia,lubelskie

890 000 zł163 m² 5 460,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 100 m²

Komfortowy budynek jednorodzinny , wolnostojący, wybudowany w 2011 roku. Dom parterowy, z poddaszem użytkowym, o stylowej, zgrabnej bryle, z garażem jednostanowiskowym. Parter stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 050 000 zł180 m² 5 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Niewielki, parterowy dom z końca lat 70-tych, w bardzo dobrym miejscu, w centrum Grodziska. Dom nadaje się do zamieszkania i jest zamieszkały, ale bez wątpienia jakiś remont by mu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Cholewkarska

Wrocław,dolnośląskie

875 000 zł95 m² 9 240,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Teraz niższa cena! cena przed promocją 925000 zł Na sprzedaż oferujemy segment o powierzchni użytkowej około 95 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Osiedle Zielona Widawa. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Kokoszków

Nowy Targ,małopolskie

85 000 zł1 034 m² 82,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z potokiem i widokiem na Tatry kameralna część Nowego Targu Na sprzedaż oferuję działkę rolną o powierzchni 1 034 m , położoną w wyjątkowo spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Za Cieszynianką

Zakopane,małopolskie

950 000 zł58 m² 16 379,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro pośrednictwa Chata pod Tatrami oferuje Państwu widokowy apartament w górnej części Zakopanego, w sąsiedztwie hotelu Belvedere. Apartament składa się z holu, dziennego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

579 000 zł50 m² 11 533,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

!rezerwacja! 3 pokoje Z własnym ogródkiem - przy parku doliny silnicy I zalewu kieleckiego. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania od razu, bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

435 000 zł34 m² 12 877,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie z przynależnym naziemnym miejscem postojowym. Na dzień dzisiejszy mieszkanie jest wynajmowane, możliwe do sprzedaży od 01.01.2026r. Po więcej szczegółów zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pyskowice,śląskie

216 000 zł50 m² 4 320 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50m2 w Pyskowicach tuż przy Rynku. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w kameralnej kamienicy. * nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

529 000 zł61 m² 8 672,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Pomorzany, szczecin Trwa generalny remont - możesz kupić lokal w obecnym stanie (529 000 zł) i wykończyć po swojemu, lub odebrać gotowe mieszkanie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 750 000 zł180 m² 9 722 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wolnostojący dom położony w spokojnej, zielonej dzielnicy Pruszkowa. W latach 2010-2011 dom przeszedł całkowity remont. Wymieniono większość instalacji, budynek został ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

577 598 zł49 m² 11 828,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji | 0% pcc | zakup od dewelopera Klimatyczne mieszkania na Starołęce nad Wartą - wysoki standard i świetna komunikacja! ㅤ Kluczowe cechy: 48m2 | 2 pokoje | duży ogród 41m2 Niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

520 000 zł1 466 m² 354,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży piękna działka budowlana w Adamowiźnie Urokliwa lokalizacja zapewniająca spokój, ciszę i relaks Powierzchnia terenu 1466m2, w kształcie prostokąta Doskonałe wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

401 146 zł34 m² 11 726 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

489 000 zł64 m² 7 664,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zapraszam na prezentację 3 pokojowego mieszkania położonego na 4 piętrze niskiego bloku przy ulicy Pogodnej na Nowym Mieście. Oferta skierowana do osób, które docenią potencjał dużej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

444 447 zł47 m² 9 533,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyprzedaż apartamentów w lokalizacji Sarniego Stoku. Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów idealne 3pok. mieszkanie z dużym balkon na chwile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł62 m² 12 016,30 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,48 m , położone na czwartym piętrze budynku z windą, w doskonałej lokalizacji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bielsko-Biała,śląskie

799 000 zł102 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie w Komorowicach! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 62 m2 plus 40 m2 antresoli (obecnie zagospodarowanej jako pokój). Mieszkanie znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowniczych LGOM

Lubin,dolnośląskie

289 000 zł48 m² 5 972,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie naszego biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Budowniczych lgom. Nieruchomość o powierzchni 48,39 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Marki,mazowieckie

849 000 zł126 m² 6 735,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowy azyl w Markach zieleń za oknem, spokój za drzwiami, a Warszawa tuż obok! Jeśli marzysz o domu, ale niekoniecznie o koszeniu trawnika w sobotę o 7:00 rano ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

500 000 zł94 m² 5 319,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna przestrzeń w kamienicy 94m2 - na mieszkanie, kancelarię, studio itp. - tylko kilka minut od Starego Miasta! Nieruchomość ma ogromny potencjał aranżacyjny. Oferta wyłącznie W biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Częstochowa,śląskie

318 000 zł52 m² 6 115,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Manufaktura Nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 1 piętrze niskiego, 4-piętrowego budynku w spokojnej i zielonej okolicy. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

427 986 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję przy ul. Św. Walentego w Rzeszowie tylko 15 minut od Galerii Rzeszów! Przedstawiamy mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowe Sołdany

Nowe Sołdany,warmińsko-mazurskie

299 000 zł2 741 m² 109,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka Z możliwością zabudowy Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość niezabudowana o powierzchni 0.2741 ha, działka o nr geod. 11/6 usytuowana w miejscowości Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

950 000 zł50 m² 19 026,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 49,93 M2 przy ul. Wielickiej, podgórze, kraków Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne i w pełni wyposażone w wysokim standardzie mieszkanie.