dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Elbląska

Braniewo,warmińsko-mazurskie

209 562 zł1 318 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1318m2 o numerze ewidencyjnym 422/4 obręb numer 6 na terenie miasta Braniewa. Działka posiada utwardzony dojazd o uregulowanym stanie prawnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Sikorskiego

Międzyrzec Podlaski,lubelskie

930 000 zł220 m² 4 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 m²

Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu umówienia spotkania i bezpośredniego zapoznania się z nieruchomością. To wyjątkowa szansa na inwestycję w obiekt z dużym potencjałem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

1 580 000 zł140 m² 11 286 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Przestronny dwupoziomowy dom o powierzchni 140 m2,położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1198m2 w cichej okolicy w pobliżu Grodziska Mazowieckiego, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Cyk

Cyk,wielkopolskie

145 440 zł1 212 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W miejscowości cyk gm. Szydłowo na trasie dolaszewo - kotuń Ofertą sprzedaży jest kompleks działek położony w spokojnej okolicy w miejscowości Cyk gm. Szydłowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 299 900 zł288 m² 4 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Przedstawiam do sprzedaży Piękną Nowoczesną Wille o powierzchni ok. 280 m2 posadowioną na działce w otulinie Lasu Młochowskiego o powierzchni ok. 1100 m2 pod Nadarzynem. Willa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostrobramska

Szczecin,zachodniopomorskie

529 000 zł65 m² 8 113,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż duże mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 65,20 m2, mieszczące się na parterze niskiego budynku z cegły z 2000 roku. Tylko 8100zł za m2 mieszkania.Okazja na fajne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł49 m² 16 734,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na parterze w bloku na osiedlu zamkniętym di Trevi. Mieszkanie jest umeblowane i wykończone w wysokim standardzie. Kuchnia wyposażona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małopolska

Częstochowa,śląskie

440 000 zł42 m² 10 587,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ema Nieruchomości prezentuje luksusowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Małopolskiej w dzielnicy Parkitka, jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Częstochowie. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

1 015 075 zł89 m² 11 462 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piaski

Wojkowice,śląskie

294 000 zł99 m² 2 983,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:190 m²

Rezerwacja Oferujemy Państwu dom wolnostojący, dwukondygnacyjny, podpiwniczony, o powierzchni ok. 98,54 m , przeznaczony do kapitalnego remontu, usytuowany na działce o powierzchni 190.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

690 639 zł52 m² 13 296,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe 52 m | 3 Pokoje - Balkon 4,34 m - dużo słońca przez większość dnia! Doskonała lokalizacja w Jeżycach - tramwaj, szkoły, sklepy - a do centrum Poznania 5 minut! Zadzwoń 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wojkowice

Wojkowice,śląskie

179 000 zł31 m² 5 709,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna i przytulna kawalerka z ogródkiem o powierzchni 31,35 m , narożna działka z osobną bramą i możliwością wjazdu na plac, położona w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł881 m² 1 133,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 881m2 przy jednaj z głównych ulic Rembertowa - Czwartaków. Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, konieczne Warunki Zabudowy - w okolicy zabudowa jednorodzinna lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kosmonautów

Konopiska,śląskie

135 000 zł810 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam. Sprzedam działkę o powierzchni 810 m (ok. 17x48m), zlokalizowana przy ul. Kosmonautów w Konopiskach. Informacje o działce: - nie uzbrojona - Ogrodzona - Dojazd asfaltowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Serock

Serock,mazowieckie

219 000 zł20 m² 10 767 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Przytulna kawalerka w spokojnej części Serocka Szukasz miejsca, które możesz zaaranżować po swojemu? Ta kompaktowa, ale bardzo funkcjonalna kawalerka w cichej i urokliwej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Rybacka

Słupsk,pomorskie

50 000 zł18 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ostatnie miejsce postojowe. Okazyjna cena tylko do 22.12.2025 r. Sprzedam miejsce postojowe w hali garażowej w Słupsku przy ul. Rybackiej 19b (wjazd od ul. Rybackiej - droga asfaltowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mysłaków

Mysłaków,dolnośląskie

699 000 zł358 m² 1 952,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 984 m²

Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 1984 m , zabudowana domem mieszkalnym oraz dwoma budynkami gospodarczymi. Położona w malowniczej miejscowości Mysłaków (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Gdynia,pomorskie

675 000 zł60 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 60m2 w Gdyni, dzielnicy Działki Leśne, obsługiwaną przez biuro Investkon Nieruchomości. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Zawiercie,śląskie

13 000 000 zł5 882 m² 2 210,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:13 357 m²

Zawiercie, woj. śląskie, nieruchomość przemysłowa na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn Częstochowa. 0% prowizji od kupującego. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł23 m² 19 163 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie w świetnej lokalizacji na Starej Ochocie. Budynek z 1962 roku z cegły. W budynku wszystkie instalacje wymienione: grzewcze, wodne i kanalizacyjne, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Faliszewice

Faliszewice,małopolskie

115 000 zł2 863 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka z pozwoleniem na budowę i gotowym projektem czeka na Ciebie. Faliszewice, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski (małopolskie) Powierzchnia: 2863 m Projekt budowlany: archon Dom pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Płock

Płock,mazowieckie

2 400 000 zł394 m² 6 091,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Pragnę przedstawić ciekawy, wartościowy, a co ważniejsze gotowy produkt inwestycyjny- w pełni wyremontowaną kamienicę położoną w samym centrum Płocka! Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł38 m² 13 236,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Motławę w sercu Gdańska! Zdjęcia w ogłoszeniu przedstawiają obecny stan mieszkania oraz wizualizacje ukazujące aranżację wnętrza zgodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

899 000 zł62 m² 14 495,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Pruszkowa. Przestrzeń, w której można zamieszkać od razu, bez kompromisów i dodatkowych nakładów. Komfortowe, rodzinne, dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wiśniowa

Wrocław,dolnośląskie

765 000 zł62 m² 12 352,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w południowej części Wrocławia - Krzyki, przy Al. Wiśniowej. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, mierzące 61,93m2, składające się z 3 pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

970 000 zł137 m² 7 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny bliźniak Grodzisku Mazowieckim, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dom o powierzchni ok.136,6m2, usytuowany na działce ok 540m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Kraków,małopolskie

930 000 zł50 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Staszica (śródmieście, stare Miasto). Nieruchomość jest do remontu. Obecny układ to 2 niezależne pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czeladź

Czeladź,śląskie

319 000 zł50 m² 6 418,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

- przestronne 2 pokojowe mieszkanie - oddzielna duża kuchnia - czeladź piaski- do zamieszkania - Oferujemy do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 49,70m2 usytuowane na IV piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji dla biura! Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Na antresoli można zaplanować dodatkowe 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

684 985 zł63 m² 10 944 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , oraz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

869 900 zł83 m² 10 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Nowy segment o powierzchni ok. 83,5 m2 położony na działce w bardzo ładnym rejonie. Budynek to nowoczesna nieruchomość zaprojektowana z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotników

Toruń,kujawsko-pomorskie

449 000 zł47 m² 9 553,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, składa się z: - salonu z dużym balkonem, - sypialni, - kuchni z jadalnią, - łazienki z wc, - przedpokoju Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

279 000 zł37 m² 7 459,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na parterze w niskim bloku na Żabieńcu. Lokal ma powierzchnię ok. 37m2 i składa się z: - salonu, - sypialni, - łazienki, - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ogrodowa

Żary,lubuskie

295 000 zł69 m² 4 269,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy przy ul. Ogrodowej 1 w Żarach. Powierzchnia lokalu 69m2. Sala sprzedaży ok. 60m2 i zaplecze. Duże witryny, wejście bezpośrednio z chodnika bez barier.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarotek

Ruda Śląska,śląskie

319 000 zł51 m² 6 277,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi revelio! ** po generalnym remoncie, z całym umeblowaniem ** dwa osobne pokoje, jasna kuchnia i balkon! ** jasne i słoneczne, a wokół budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Warszawa,mazowieckie

50 000 zł71 m² 704,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Lokalu Handlowego w pasażu chomiczówka Lokalizacja Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowy o powierzchni 71 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

545 000 zł55 m² 9 855,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji z widokiem na las, w dzielnicy Osowa Góra. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

924 900 zł139 m² 6 644 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom - 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok.140 m2, posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

616 450 zł51 m² 12 087,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rybnik,śląskie

255 000 zł46 m² 5 521,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie położone w Rybniku w niskim bloku na II piętrze o powierzchni 37,13 m2 plus piwnica o powierzchni 9,05 m2 (łącznie 46,18 m2). Okna pcv. Mieszkanie obecnie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

380 000 zł58 m² 6 609 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stylowe 3-pokojowe mieszkanie i pełnym wyposażeniem idealne dla rodziny! Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania, które zachwyci Cię już od progu? Marzysz o wnętrzu urządzonym ze smakiem,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij