dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipska

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł52 m² 24 807,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Klimatyczne mieszkanie w przedwojennej, kameralnej kamienicy w sercu Starej Saskiej Kępy na ul. Lipskiej, zaledwie kilka kroków od Ronda Waszyngtona i ul. Francuskiej Bardzo duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

974 000 zł65 m² 14 984,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jeśli poszukujesz komfortowego i przestronnego mieszkania z charakterem i ogródkiem, to jest to oferta dla Ciebie! Mieszkanie Do sprzedania unikatowe i klimatyczne trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

415 896 zł27 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

724 973 zł41 m² 17 682 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 000 zł47 m² 7 309,32 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji osiedla Bartodzieje (widok na Balaton). Oferta obejmuje lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

437 948 zł47 m² 9 393,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kajetany

Kajetany,mazowieckie

1 698 900 zł211 m² 8 044 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy do sprzedaży Dom wolnostojący w Kajetanach. Jest to przestronna, nowoczesna nieruchomość o powierzchni użytkowej ok.210 m, posadowiona na działce o powierzchni ok. 1200 m. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

728 000 zł60 m² 12 133,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bohaterów II Wojny Światowej

Poznań,wielkopolskie

375 000 zł30 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Noble Estate gorąco poleca na sprzedaż świetnie zlokalizowaną, nietuzinkową kawalerkę na poznańskich Ratajach. Położenie Budynek powstały w latach 70-tych znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gdańska

Gdańsk,pomorskie

1 609 630 zł85 m² 18 981,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie W nowym budownictwie 3. piętro | Nowy budynek z windą i halą garażową | 84,8 m powierzchni całkowitej | Balkon z ekspozycją zachodnią | 2 miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

299 999 zł354 m² 988,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:266 m²

Absolutnie atrakcyjna oferta! Biały Kamień Wałbrzych! Nieruchomość wymaga nakładów inwestycyjnych. Oferuję do sprzedaży wolnostojący budynek mieszkalny z częścią warsztatową/gospodarczą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

409 005 zł41 m² 10 032 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

575 000 zł58 m² 9 918,92 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie w cenie 575 000 złotych o powierzchni 57,97 m , położone na 4 piętrze siedmiopiętrowego, nowoczesnego bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszkina

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

299 000 zł36 m² 8 191,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Jeśli szukasz mieszkania z potencjałem, w dobrze skomunikowanej części Olsztyna, gdzie wszystko, czego potrzebujesz, masz dosłownie pod ręką? Ta oferta spełnia te oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tulecka

Garby,wielkopolskie

502 152 zł58 m² 8 638,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie z dwoma ogródkami, oraz komórką lokatorską w cenie! pcc 0% prowizja 0% Inwestycja znajduje się w świetnie skomunikowanej okolicy, do centrum Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bytom,śląskie

264 999 zł60 m² 4 416,65 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko W naszym biurze! Szukasz mieszkania w centrum Bytomia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mamy do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu przy ulicy Łużyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nowowiejskiego

Gruszczyn,wielkopolskie

629 000 zł81 m² 7 752,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:231 m²

Przedstawiam na sprzedaż dom pod Poznaniem, idealny dla rodziny. Prowizja 0% pcc 0% Dom znajduje się tylko kilometr od granicy Poznania, w cichej i spokojnej okolicy, niedaleko lasu. Do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Myśliwska

Zamość,lubelskie

270 000 zł805 m² 335,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Zamościu, ul. Myśliwska Cena: 300 000 zł Zapraszamy do zakupu działki budowlanej nr 161/4 położonej w Zamościu, ul. Myśliwskiej. Powierzchnia działki: 805 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 979 900 zł161 m² 12 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Oferujemy na sprzedaż Nowoczesny Dom parterowy o pow. ok. 160 m2, z możliwością zagospodarowania poddasza, usytuowany w cichej i zielonej okolicy, zaledwie kilka kilometrów od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

765 000 zł36 m² 21 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament 2-pokojowy po remoncie Gdańsk, wyspa Spichrzów Powierzchnia: 35,2 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 4 z 5 Rok budowy: 2019 Stan mieszkania: po remoncie, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 520 000 zł143 m² 9 964,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Na sprzedaż nowy, przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej inwestycji "domy na Zielonym Uroczysku" tylko 4 budynki, bez dużego osiedla wokół. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chorzów,śląskie

565 595 zł71 m² 7 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów. Nie współpracujemy z pośrednikami. Korzystne warunki zakupowe brak prowizji , brak podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Zawodzie

Gdańsk,pomorskie

4 999 000 zł20 763 m² 240,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Obecnie jeszcze działka rolna, po byłym ogrodnictwie, z widokiem na panoramę miasta, usytuowana pomiędzy ulicami Modrą i Zawodzie, w dzielnicy Olszynka, zaledwie ok. 3 km od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

1 129 000 zł49 m² 23 040,80 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,61 m , położone na III piętrze w kameralnym budynku z 1968 roku, zlokalizowanym przy ul. Fabrycznej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

559 000 zł116 m² 4 836,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:472 m²

Piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 115,58m2 (pow. całkowita 120,44m2). Znajdujący się na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Działka ogrodzona o powierzchni 472m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szosa Czeska

Szklarska Poręba,dolnośląskie

659 000 zł51 m² 12 921,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Willa Józefina to zabytkowy, pięknie odnowiony unikatowy budynek położony w zacisznej części Szklarskiej Poręby. Doskonały punkt wypadowy dla amatorów górskich wycieczek pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Józefowo

Józefowo,wielkopolskie

720 000 zł6 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 6000 m - Józefowo, gmina Słupca Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 6000 m , położona w miejscowości Józefowo, w gminie Słupca. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pod Dębami

Kraków,małopolskie

559 000 zł39 m² 14 388,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,85 m , położone przy ul. Pod Dębami w spokojnej, zielonej okolicy. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

461 000 zł28 m² 16 278,20 zł/m²

 

Piętro:5/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowy apartament znajdujący się na 5. piętrze prestiżowego budynku - Hanza Tower. Apartamentowiec zlokalizowany jest w ścisłym centrum Szczecina w pobliżu sklepów, obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Marków-Świnice,mazowieckie

7 999 000 zł48 300 m² 166 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jestem wyłącznym opiekunem oferty, nie szukaj dalej. :) Oferuję Państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 48 300 m2, która znajduje się w miejscowości Marków-Świnice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kawek

Katowice,śląskie

1 300 000 zł102 m² 12 740,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 102,04 m , usytuowane na 1. piętrze, przy ul. Kawek 2b na zielonym i bezpiecznym Osiedlu Ptasim. Idealne dla rodziny ceniącej komfort, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

690 079 zł63 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Aktualna oferta wszystkich dostępnych mieszkań znajduje się na naszej stronie Patronat Nieruchomości jako oficjalne biuro sprzedaży Inwestycji Dworcowa 28 ma przyjemność zaprosić do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ślężany

Ślężany,mazowieckie

1 830 000 zł209 m² 8 760,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży przedstawiamy niebywałą nieruchomość urządzoną w stylu Hiszpańskim z podgrzewanym basenem i jacuzzi położoną zaledwie 48 km od Warszawy. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chwytowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł45 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Możliwa zamiana za mieszkanie w Bydgoszczy! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego / mieszkalnego (w księdze wieczystej lokal widnieje jako mieszkalny),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

659 000 zł75 m² 8 786,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż 3 pokojowe, 2 poziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 75 m2, a użytkowej 57,2 m2 znajdujące się na 1 piętrze budynku z 2003 roku na Bezrzeczu przy ul. bł. ks. Jolanty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł22 m² 22 790,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka na Starym Mokotowie przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 21,5m2, usytuowane na 2 piętrze w solidnym budynku z cegły z lat 50-tych. Dogodna lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł44 m² 20 454,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania mieszkanie w apartamentowcu z 2012 roku, składające się z: - pokoju - sypialni - aneksu kuchennego - łazienki - przedpokoju - balkonu 5,5 m2 Na skróty 500 m od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

991 448 zł56 m² 17 835 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polanica Living to nowoczesny apartamentowiec (stawka vat 23%) w sercu Polanicy, łączący luksus, komfort i nowoczesność. To jedyna gotowa inwestycja w centrum! Oferujemy apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

890 000 zł135 m² 6 585 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie komfortowa, a weekendy pełne relaksu? To idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Nieruchomość w stanie deweloperskim ( lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

499 000 zł88 m² 5 660,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nietuzinkowe mieszkanie w domu wolnostojącym w Lublinie - Sławin, 3 pokoje o pow. 88,16 m Opis nieruchomości:.