dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rysulówka

Kościelisko,małopolskie

407 113 zł21 m² 19 024 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność. Biuro nieruchomosci Chata pod Tatrami rozpoczęła sprzedaż apartamentów w nowym budynku , usytuowanym na widokowej działce z bardzo dobrym dojazdem drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Szczecin,zachodniopomorskie

289 000 zł31 m² 9 383,12 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Przestronne, ciepłe i słoneczne mieszkanie położone na 4 piętrze w wieżowcu na osiedlu w Zdrojach przy ul. Batalionów Chłopskich. Mieszkanie składa się z: - pokoju z wnęką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Heliotropów

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł120 m² 13 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż wygodny 5-pokojowy skrajny dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem (około 130 m ). Nieruchomość położona jest w prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

860 000 zł74 m² 11 686,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Chcesz wprowadzić się jeszcze w tym roku? To mieszkanie ma już położone gładzie i sufit typu slim - wystarczy nadać mu Twój styl! Idealne rozwiązanie, jeśli chcesz uniknąć kurzu, hałasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sierpińskiego

Warszawa,mazowieckie

643 250 zł42 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji na Ochocie. Jest bardzo ustawne jak na swoje rozmiary, ma 2 pokoje!9m2 i 9m2, odrębną kuchnię 6m2, łazienkę 2,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Mutowo

Mutowo,wielkopolskie

490 000 zł4 844 m² 101,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Miasta i Gminy Szamotuły o I przetargu ustnym, nieograniczonym na zbycie nieruchomości gruntowej, położonej w Mutowie, stanowiącej własność Gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczecińska

Świdwin,zachodniopomorskie

1 950 000 zł380 m² 5 131,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:8 100 m²

Ofertą sprzedaży jest przepiękny budynek mieszkalny wolnostojący w stylu "dworu". Wybudowany około 1930 r. Powierzchnia użytkowa wynosi 340 m2. W budynku zachowana została stolarka niemiecka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sosnowy Las

Mielno,zachodniopomorskie

444 570 zł31 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Luksusowe apartamenty nad jeziorem i blisko morza - inwestycja sea&lake w Mielnie Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży wykończonych apartamentów inwestycyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł30 m² 17 751,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Apartament - kawalerka W justin center serce wrocławia Doskonała lokalizacja: mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu Justin Center przy ul. Krawieckiej 1, tuż obok Galerii Dominikańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zławieś Mała

Zławieś Mała,kujawsko-pomorskie

105 000 zł800 m² 131,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki 800m2 w Złejwsi Małej. Działka w kształcie prostokąta z frontem 22,6m, płaska. Dostępne media: wodociąg,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

1 729 380 zł18 204 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki w Brzeźnie, gmina Skoki, powiat Wągrowiecki, ok. 32 km od Poznania, blisko Skoków, murowanej Gosliny i Puszczy Zielonki. W okolicy liczne jeziora: m.in. Brzeźno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Niwy

Niwy,świętokrzyskie

199 000 zł8 400 m² 23,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 8400 m , położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

949 593 zł82 m² 11 545,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego mieszkania 4 pokojowego, usytuowanego na 3 piętrze nowego budynku z windą. Znajduje się na nowym osiedlu w rozwiniętej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawady

Poznań,wielkopolskie

1 090 000 zł96 m² 11 408,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Polecam do kupna przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 95,54 m2, położone na Zawadach w Poznaniu. Na powierzchnię składają się: - salon z otwartą i wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

312 870 zł30 m² 10 384 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Świadka

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania Rzeszów, ul. Świadka Cena: 699 000 zł Powierzchnia: 64 m Czynsz: 690 zł + prąd Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64 m położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andrzeja

Pruszków,mazowieckie

520 000 zł48 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Trzypokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 48 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie dwustronne (wschód, zachód), z pokojem przechodnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

419 000 zł51 m² 8 199,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż unikatowe spółdzielcze własnościowe, w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń, z piwnicą i dużą liczbą miejsc postojowych znajdujących się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Warszawskich

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł64 m² 11 007,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę Gdańska - ul. Powstańców Warszawskich, dzielnica Suchanino Powierzchnia: 63,5 m Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krokwi

Warszawa,mazowieckie

679 999 zł45 m² 15 144,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku z 2014 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Krokwi. Atrakcyjne osiedle - zamknięte, chronione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48m2 usytuowane na 8 piętrze w bloku 9-piętrowym. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 088 900 zł133 m² 8 169 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Dom - 1/2 przestronnego i komfortowego bliźniaka o powierzchni ok. 133 m2 usytuowanego na pięknej i ustawnej działce 500 m2 w miejscowości Osowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zakątna

Bielsko-Biała,śląskie

350 000 zł1 563 m² 223,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania mam działkę położoną w Wapienicy przy ulicy Zakątnej. Ślepa mała uliczka praktycznie bez ruchu. Działka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie pętli autobusowej na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Atlasowa

Warszawa,mazowieckie

2 229 000 zł212 m² 10 514,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Rezerwacja! Klimatyczny trzykondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej w zielonej lokalizacji Włochy, warszawa. Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży trzykondygnacyjnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Chorzyny

Wola Radziszowska,małopolskie

790 000 zł5 200 m² 151,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z widokiem na malownicze wzgórza i Babią Górę. Działka o powierzchni 52 ary, położona w cichej i kameralnej części Woli Radziszowskiej / Chorzyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Igańska

Warszawa,mazowieckie

859 000 zł62 m² 13 744 zł/m²

 

Piętro:17/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 17. piętrze w zadbanym budynku z lat 80. na spokojnym i zielonym osiedlu. Stan prawny Spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wiatrakowa

Żnin,kujawsko-pomorskie

195 000 zł400 m² 487,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powi,400m2 przeznaczona do zabudowy mieszkaniowej wolnostojącej w bardzo dobrej lokalizacji Żnina ul. Wiatrakowa. -blisko do s5 -blisko sklepy i szkoły -spokojne sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żwirki i Wigury

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł27 m² 14 629,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Blok w bliskiej odległości od lotniska im.Chopina Okęcie. Okolica zielona ,ze starodrzewiem. Możliwość pobliskiego parkingu pod blokiem. Bliskość pasażu sklepowego ,dobra komunikacja autobusowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Borowina

Borowina,mazowieckie

1 580 000 zł4 800 m² 329,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż / działka / 4800 m2 / 1 580 000 zł / Kawęczynek-Borowina / gm. Konstancin-Jeziorna można zrealizować trzy budynki mieszkalne jednorodzinne dwulokalowe! Przedmiotem sprzedaży są dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Osowiec

Osowiec,mazowieckie

12 000 000 zł1 200 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży powierzchnia handlowo - usługowa położoną w nowo powstającej Galerii w miejscowości Osowiec. Przedmiotem sprzedaży będą lokale o różnych metrażach rozmieszczonych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słoneczna

Długołęka,dolnośląskie

825 000 zł92 m² 8 933,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:214 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Długołęce przy ulicy Słonecznej w centralnej części miejscowości. Kameralna inwestycja dwóch bliźniaków (4 lokale) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pszeniczna

Koszalin,zachodniopomorskie

349 000 zł3 153 m² 110,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3153 m2 położona przy zbiegu ulicy Działkowej i Pszenicznej w Koszalinie. Nieruchomość dla osób lubiących wyzwania :) Działka posiada Miejscowy Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

684 000 zł54 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Wyposażone i umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54 m , 3 piętro w bloku z windą z 1999 roku-Ząbki, ul. Powstańców. Osiedle zamknięte, monitorowane. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Kraków,małopolskie

681 216 zł55 m² 12 354,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

* tylko teraz - mam dla Ciebie - maga rabaty! * wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z kominkiem, ul. Szara

Gdańsk,pomorskie

329 000 zł27 m² 12 095,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz inwestycji w Gdańsku? To idealna oferta dla ciebie! Dobrze skomunikowana, gotowa do zamieszkania kawalerka. Mieszkanie: na sprzedaż kawalerka w Gdańsku (siedlce) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rynek

Kodeń,lubelskie

999 000 zł528 m² 1 892,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Obiekt handlowo-usługowo-mieszkalny w sercu Kodnia 528,40 m przy ul. Rynek 12 Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

694 000 zł28 m² 24 523 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,30m2 usytuowane na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku 1965 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Mordechaja Anielewicza. Bloku po ociepleniu i ma nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leskiego

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł44 m² 14 393,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Oferujemy na sprzedaż eleganckie mieszkanie o powierzchni 43,71.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

379 900 zł36 m² 10 677,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | Osiedle Młodych | 35,58 m + komórka lokatorska 3,71 m tylko U nas! Nie szukaj dalej! Oferta na wyłączność Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Sportowa

Głogów,dolnośląskie

830 000 zł216 m² 3 842,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej przy ul. Sportowej - komfortowa przestrzeń dla dużej rodziny! Dom o powierzchni 216 m położony jest na działce 2 arów w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wołów

Wołów,dolnośląskie

650 000 zł67 m² 9 701,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:171 m²

Na sprzedaż: dom w zabudowie szeregowej | 67 m | Ogród | Spokojna okolica | Oferta na wyłączność Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego domu.