dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 213 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 213 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 250 000 zł365,75 m² 3 417,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 077 m²

Przedstawiam unikalną nieruchomość , która zaspokoi najwyższe oczekiwania , niezależnie od planów jej przyszłego właściciela. Położony w malowniczej, leśnej scenerii w Jedliczu A ,.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Skarlin

Skarlin,warmińsko-mazurskie

355 000 zł64 m² 5 546,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Piękna działka rekreacyjna zabudowana klimatycznym domem w Skarlinie zlokalizowana jest w pobliżu jeziora. Niezaprzeczalnym atutem nieruchomości jest udział w pomoście i kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł28,28 m² 19 445 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu do sprzedaży wykończone mieszkanie całoroczne w Apartamentowcu horizon park w boszkowie-letnisku Mieszkanie położone jest na parterze budynku zlokalizowanego w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł400 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:45 100 m²

Są miejsca, które odpowiadają na potrzebę ciszy. I są takie, które potrafią jednocześnie na siebie zarabiać. To siedlisko należy do tej rzadkiej kategorii, w której życie i biznes.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł10 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w miejscowości Radzionków o pow. 1 ha. Działka utwardzona i uzbrojona. Media bezpośrednio na działce.Lokalizacja, blisko obwodnicy, idealnie nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł23,80 m² 6 932,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-2 położone w Jastrzębiu-Zdroju dzielnicy Zdrój po kapitalnym remoncie. Parametry mieszkania: - powierzchnia użytkowa 23,80 m2 - 2 piętro w niskim bloku - pokój, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł79 m² 4 683,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w spokojnej i zielonej części Słońska. Nieruchomość o powierzchni zabudowy 79.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 281 m² 62,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Budowlane działki W sąsiedztwie stoku narciarskiego - małastów (stok Magura Małastowska 2,5 km) Oferowana cena dotyczy jednej działki Prezentowana nieruchomość stanowi dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

141 100 zł1 411 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu sprzedaż działek budowlanych w Rędzinach w cenie od 100 zł za metr kwadratowy. W miejscowości jest żłobek, przedszkole, szkoła, ośrodek zdrowia, kościół, dom.

Szczegóły ogłoszenia

556 000 zł695 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

W ofercie sprzedaży działka budowlana zlokalizowana na Brochowie w okolicy ul. Aleja Róż w obięciach Parku Bieńkowickiego. Działka budowlana o powierzchni 695m2 - kształt regularny.

Szczegóły ogłoszenia

214 000 zł1 424 m² 150,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane Rydzewo, ul. Mazurska 111 Oferuję do sprzedaży atrakcyjne działki budowlane o powierzchni ok. 1425 m każda, położonych w miejscowości Rydzewo (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 200 zł43,45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

9 600 000 zł24 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka nr 402/4 przy drodze krajowej nr 62 w obrębie 0008 Kręgi gm. Somianka z decyzją i projektem na zjazd dla aut ciężarowych. Powierzchnia nieruchomości to około 24000.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł103,47 m² 7 248,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Tylko tu! nie musisz szukać dalej! niniejsza oferta jest na wyłączność! Dla osób poszukujących lokalu w absolutnie ścisłym centrum miasta z myślą o urządzeniu w nim: >.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł8 700 m² 35,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę - Wda, gm. Lubichowo Cena: 310 000 zł Powierzchnia: 8700 m Lokalizacja: wda, gmina Lubichowo, powiat starogardzki, woj. pomorskie Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

1 990 000 zł530 m² 3 754,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:34

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Pensjonat z dużym potencjałem inwestycyjnym - 20 minut spacerem od plaży w Mielnie Na sprzedaż pensjonat położony w cichej, zielonej okolicy Mielna - zaledwie 20 minut spacerem od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł316 m² 11 993,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:524 m²

Wyjątkowa rezydencja W zielonej części warszawy Na sprzedaż przestronny, skrajny dom w zabudowie szeregowej, położony w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych części.

Szczegóły ogłoszenia

692 172 zł61,20 m² 11 310 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji brak pcc! Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,2 m z dużym ogródkiem, zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku oddawanego w 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

747 892 zł82,64 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedam mieszkanie - Chorzów, ul. Kościuszki Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 82.64 m2 , położone w Chorzowie, przy ul. Kościuszki. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 000 m² 99,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość położona na terenie powiatu limanowskiego, gminy Limanowa, obręb rupniów o powierzchni 2000 m2. Działka kształtna o średnich wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł7 200 m² 99,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka 72 ar przy lesie w Malawie to propozycja, która łączy spokój natury z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Działka nr 3679/18 (klasy gruntu: riiia, riva, lzr/psiv, lzr/riva,.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł372 m² 6 317,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:23

 

Powierzchnia działki:3 082 m²

Unikalna willa w ścisłym centrum Milanówka, budynek przedwojenny o nazwie Willa Antonin posadowiona jest na dużej i kształtnej działce. Wewnętrzna klatka schodowa umożliwia stworzenie.

Szczegóły ogłoszenia

228 999 zł37,49 m² 6 108,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie na parterze wyposażone po remoncie , cena 229 000zł ok. 37,m Śródmieście Centrum w Wałbrzychu blisko Szczawna.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 717 m² 61,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę w atrakcyjnej lokalizacji w Bydgoszczy Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1717 m , położona w Bydgoszczy na Łęgnowie Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł33 m² 23 030,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przytulne mieszkanie 33 m na Mokotowie idealne dla singla lub pary. Funkcjonalny układ: jasny salon z aneksem kuchennym oraz komfortowa sypialnia. Lokal zadbany, gotowy do zamieszkania. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł506 m² 3 952,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Prezentuję do sprzedaży budynek wolno stojący warsztatowo-mieszkalny o pow. 506 m2 w tym 80m2 pow. mieszkalnej. Obiekt położony w Brwinowie na działce o powierzchni 1465m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł80,56 m² 11 655,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! taniej O ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 353 zł42,37 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ogrzewanie podłogowe plus miejsce postojowe gratis! przedstawiamy nową inwestycję osiedle santorini W słupsku budynki typ A mieszkania Z balkonami, ogrodami I miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 4. piętrze w bloku przy ul. Zawiszy Czarnego. Nieruchomość z balkonem, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł42,32 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż jasne mieszkanie o powierzchni 42,32 m2, usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Szujskiego. Przestrzeń podzielono na dwa pokoje w przechodnim układzie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł110 m² 4 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Tylko w Biurze Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż dom z możliwością całorocznego zamieszkania, położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 797 m² 43,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlano rolna o powierzchni 3797 m2. Usytuowana w miejscowości Leśniaki, gmina Siewierz, powiat będziński. Nieruchomość położona jest prostopadle do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł57 m² 15 351 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 57 m, usytuowane w zadbanym budynku po modernizacji instalacji. Lokal obecnie jest w stanie deweloperskim, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł1 387 m² 2 090,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:15 671 m²

Fidosz Consulting prezentuje na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem przemysłowym z zapleczem biurowo - warsztatowym o powierzchni ogólnej 1387 m2, położoną na dwóch działkach.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 092 m² 146 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bez prozwizji! decyzja wz! Działka budowlana o powierzchni 1093 m2 w miejscowości Wszebory gm. Dąbrówka. Działka jest położona na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł46,90 m² 12 046,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Komfortowe 2 pokoje z dużym tarasem | świetna lokalizacja | Zielona Góra | Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 46,88 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł8 863 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł3 412 m² 23,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

34arowy teren nadaje się idealnie pod budowę domu w cieniu rosnących tam drzew. Ta niebanalna nieruchomość położona jest wśród nielicznych zabudowań w pobliżu lasu i bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł91 m² 9 659,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Dwupoziomowe mieszkanie w Chmielowicach 91 m | Ogromny taras | Garaż + miejsce postojowe Lokalizacja: opole Chmielowice Cena:   zł Szukasz przestrzeni z duszą, przemyślanego.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł46 m² 16 739 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne, zadziwiająco przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na Ochocie. Jest to doskonała lokalizacja uważana za jedną z najatrakcyjniejszych części Warszawy, charakteryzująca się.