dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 847 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 847 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Kielce,świętokrzyskie

449 000 zł60 m² 7 520,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność zaprezentować ustawne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 4. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym bloku na osiedlu Słoneczne Wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Łąkowa

Piotrkowiczki,dolnośląskie

269 000 zł1 127 m² 238,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Nie szukaj! Wskażemy lokalizację! Na sprzedaż działka budowlana w mpzp o pow. 1127 M2, przeznaczona pod budowę domu mieszkalnego jednorodzinnego, objęta mpzp- funkcja mieszkaniowa Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

269 300 zł26 m² 10 318 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jadwigi

Kostrzyn,wielkopolskie

310 000 zł721 m² 429,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w prestiżowej lokalizacji Kostrzyn Wlkp., ul. Jadwigi 57 Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną nr 2404 o powierzchni 721 m w Kostrzynie Wielkopolskim jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Staniątki

Staniątki,małopolskie

1 490 000 zł227 m² 6 576,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dwa domy, ogród leśny i ogromny potencjał inwestycyjny. Szukasz miejsca, które od razu oczarowuje atmosferą spokoju, natury i autentycznego klimatu? Ta posiadłość w Staniątkach to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

700 000 zł95 m² 7 381,63 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości - przestronne mieszkanie, które pozwoli Ci cieszyć się zarówno spokojem, jak i szybkim dostępem do centrum Rzeszowa. To niecałe 95m mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 199 900 zł62 m² 19 353,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament z panoramicznym widokiem - ostatnie piętro, wysoki standard, gotowy do zamieszkania! we also speak english - feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

897 149 zł88 m² 10 249,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże, dwukondygnacyjne mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 87,53m2 z ogrodem 30m2 i dwoma balkonami po 4,5m2! -powierzchnie mieszkalną można zaaranżować jako dwurodzinną - jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poziomkowa

Gdańsk,pomorskie

475 000 zł51 m² 9 352,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 50,79 m2 mieszkanie na piętrze Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na 1-wszym piętrze w kameralnej okolicy, położone na nowoczesnym osiedlu w gdańskim Borkowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bazarowa

Szczecin,zachodniopomorskie

515 000 zł55 m² 9 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m w centrum miasta kolo Galaxy. Znajdziesz tu 3 pokoje, oddzielną kuchnię oraz balkon. Mieszkanie usytuowane jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Miedary,śląskie

450 000 zł1 714 m² 262,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta działki przemysłowej - miedary/zbrosławice Parametry działki: powierzchnia 1714 m2 Media: na działce woda , prąd. Kanalizacja: szambo. Mpzp - teren zabudowy przemysłowej, magazynowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porzeczkowa

Zielona Góra,lubuskie

460 000 zł60 m² 7 615,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie na osiedlu Zacisze przy ul. Porzeczkowej. Lokal położony jest na ostatnim piętrze pięciopiętrowego bloku, co gwarantuje prywatność i ciszę. Na 60,4 m2 zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galicyjska

Kraków,małopolskie

1 130 618 zł90 m² 12 499,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera Brak podatku pcc 0% prowizji! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w doskonale skomunikowanej dzielnicy Krakowa - Czyżyny Lokal nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tetmajera

Radzymin,mazowieckie

799 000 zł107 m² 7 480 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Komfortowy segment w Radzyminie pod Warszawą z ogródkiem i miejscem postojowym. Nieruchomość Idealna propozycja dla rodzin ceniących komfort i funkcjonalną przestrzeń. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żwirki i Wigury

Radom,mazowieckie

740 000 zł59 m² 12 580,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Radom, osiedle Gołębiów II Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58,82 m , usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2019 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 26 Marca

Wodzisław Śląski,śląskie

229 000 zł50 m² 4 580 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta mieszkania na trzecim piętrze o powierzchni 50m2 w Wodzisławiu Śląskim na 26 Marca. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, łazienki, kuchni oraz przedpokoju ciekawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł35 m² 19 685,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na sprzedaż - 699 000 pln Warszawa, ursynów / Natolin, ul. Stryjeńskich 19 Powierzchnia: 35 m + 8 m tarasu Widok: na park Stan: odświeżone Status: aktualnie wynajmowane Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Góra Kalwaria,mazowieckie

6 900 000 zł1 543 m² 4 471,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:11 800 m²

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, obiekt usługowy z możliwością adaptacji na dowolną funkcją użytkowania, np medycyna/dom spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Lipnik

Lipnik,zachodniopomorskie

15 999 zł899 m² 17,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 900 m2 usytuowana w kompleksie wydzielonych działek położonych pomiędzy Lipnikiem a Grzędzicami. Działka idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Smołdzino

Smołdzino,pomorskie

149 000 zł1 012 m² 147,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1012 m2 ( z wydanymi warunkami zabudowy na budynek jednorodzinny z garażem), oraz udział w drodze wspólnej 239 m2 (1/4 części).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radziejowice-Parcel

Radziejowice-Parcel,mazowieckie

749 900 zł125 m² 5 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Nowy bliźniak - Dom jest o powierzchni ok.125 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok.500 m2 Dom do sprzedaży w tzw. stanie developerskim: - mury cegła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

308 924 zł26 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , oraz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawowa

Kraków,małopolskie

847 320 zł55 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,2 m , położone na 1. piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku w jednej z najszybciej rozwijających się części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ludgierzowice

Ludgierzowice,dolnośląskie

119 000 zł1 400 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej Na sprzedaż oferujemy 2 działkę budowlaną, każda o powierzchni około 1400 m - 1800m Działka położona jest w malowniczej okolicy, zaledwie 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spokojna

Leoncin,mazowieckie

1 260 000 zł138 m² 9 143,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Solidny, funkcjonalny i gotowy do wprowadzenia dom w miejscowości Leoncin (powiat nowodworski). Jeśli szukasz domu w pobliżu lasu, z ogrodem, za cenę 3 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

399 000 zł38 m² 10 417,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Helskiej w Gdyni Dane nieruchomości: - forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, - rodzaj budynku: wieżowiec, - położenie: parter w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Ogrodzieniec,śląskie

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 890 m²

Dom, który pachnie szczęściem 180 m natury, światła i spokoju Na życzenie wysyłam link do wirtualnego spaceru - proszę o kontakt. Wyobraź sobie poranek. Budzisz się w sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

1 150 109 zł75 m² 15 435,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie 4 pokojowe z tarasem i balkonem - ostatnie piętro! - Kraków, piaski Nowe - bez prowizji i pcc Szukasz mieszkania, które łączy komfort wnętrza z przestrzenią na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł132 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lwowska

Wierzbice,dolnośląskie

999 000 zł108 m² 9 284,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej - Wierzbice, ul. Lwowska, gm. Kobierzyce Kameralne, zamknięte osiedle - tylko 7 domów! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Romaszewskiego

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł63 m² 12 300,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 4-pokojowe, usytuowane na 4 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Zbigniewa Romaszewskiego. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Miedziana

Augustówek,mazowieckie

250 000 zł1 317 m² 189,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni idealnej do realizacji marzeń o własnym domu. Zlokalizowana przy ul. Miedzianej w Augustówku, gm. Czosnów, ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

588 000 zł46 m² 12 869,30 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Klucze do odbioru! 2 pokojowe mieszkanie na górnym tarasie Rataj, w super lokalizacji, idealne dla Rodziny lub inwestycyjnie. Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc zadzwońi umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

344 000 zł49 m² 6 983,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Odrodzenia w Katowicach, przy ul. Radockiego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w kameralnym bloku 3 piętrowym, posiada balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Piła

Piła,wielkopolskie

440 000 zł52 m² 8 461,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

N a sprzedaż lokal usługowy w Pile - Osiedle Górne - świetna lokalizacja! Inwestycja z potencjałem - idealne miejsce dla gabinetów medycznych, kosmetycznych, biur i do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława Jagiełły

Poznań,wielkopolskie

670 000 zł69 m² 9 696,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Kontakt: szanowni Państwo, dzisiaj serdecznie zapraszam do zapoznania się z nową ofertą mieszkania do sprzedaży. Położone jest ono na 4 piętrze niskiego (4 piętra) 30-to letniego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Żwirowa

Wrocław,dolnośląskie

537 000 zł3 580 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę pod aktywność gospodarczą, w Jerzmanowie. Działka o pow. 3 580 m2 znajduje się w okolicy Zakładów Chemicznych przy ul. Żwirowej. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Harbutowice

Harbutowice,śląskie

790 000 zł100 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z użytkowym poddaszem o powierzchni 100m2 w Harbutowicach gmina Skoczów. Dom posadowiony na płaskiej, osadzonej w całości tujami działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Reguły

Reguły,mazowieckie

10 500 000 zł9 050 m² 1 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-biurowa z możliwością prowadzenia nieuciążliwej produkcji. Położona w pobliżu Alei Jerozolimskich na terenach intensywnie rozwijających się i jest to rozwój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł37 m² 12 162,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie jedno pokojowe , świetna lokalizacja, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 199 000 zł150 m² 7 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Jeśli szukasz przestronnego, komfortowego domu w spokojnej okolicy, ale blisko dużego miasta, ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.