dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

360 000 zł54 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 pokoje 54 m | Ul. Piłsudskiego | Po remoncie łazienki | Inwestycja z najemcą Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 4. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 443 zł47,81 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 022 zł47,78 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, tarasu i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 428 zł36,92 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł38,20 m² 14 633,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Oferta biura The House Nieruchomości. Ulica Władysława IV to jeden z najbardziej rozpoznawalnych adresów Śródmieścia Gdyni miejsce, w którym nowoczesne miasto spotyka się z nadmorskim.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł54,33 m² 16 547,03 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 54,33 m . Lokal został urządzony w wysokim standardzie z naciskiem na funkcjonalność, estetykę oraz wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł83,50 m² 5 868,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 83,5 m znajduje się na 9. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą. Z lokalu roztacza się bardzo ładna panorama na Białystok. Na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 100 zł30,19 m² 12 590,26 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prowadzimy sprzedaż z całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania lub o inne inwestycje. 0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł62,32 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Mieszkanie, znajdujące się w inwestycji Północna 26 składa się z 4 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 600 zł60,05 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się w inwestycji Północna 26 składa się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, dwóch łazienek, ogródka, tarasu oraz balkonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 076 zł60,58 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Mieszkanie, znajdujące się w inwestycji Północna 26 składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, aneksu sypialnego, łazienki oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 325 000 zł3 165 m² 734,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 3165 m Warszawa Ursynów, ul. Baletowa W obszarze obejmującym opracowywany mpzp możliwość przeznaczenia pod cele gospodarcze. Doskonała lokalizacja przy S7 i S2.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł49 m² 14 081,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dla kogo? To mieszkanie będzie idealnym wyborem dla pary, singla lub małej rodziny, która szuka funkcjonalnej przestrzeni w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Dzięki dwustronnej ekspozycji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

493 500 zł40,91 m² 12 063,07 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł150 m² 16 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:752 m²

Nieruchomość komercyjna z możliwością mieszkaniówki (budynek wielorodzinny) na działce 752 m2/ Oporów / Solskiego /przy Parku Grabiszyńskim Na sprzedaż nieruchomość komercyjna na ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 700 zł54,56 m² 12 402,86 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł64,60 m² 12 987,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Ruczaj! Atrakcyjne dwupoziomowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 64,6 m2 z dwoma łazienkami, garderobą, balkonem i piwnicą oraz możliwością zakupienia garażu przy ulicy Gutenberga. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 124 zł68,11 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, pralni, balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 290 zł55,15 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 884 zł64,51 m² 7 981,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł34,31 m² 10 754,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 34,31 m po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 34,31 m , usytuowane na parterze w zadbanym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł108,33 m² 10 154,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Jaworze nałęże, powiat bielski - - kup dom I zamieszkaj od zaraz - - nowy dom W zabudowie bliźniaczej wykończony "pod klucz" W sąsiedztwie lasu I Z widokiem na góry! - Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł204,03 m² 9 753,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:778 m²

Dom wolnostojący W markach ul. Z. Nałkowskiej Forma prawna: odrębna własność (dom wolnostojący z działką 778 m2 z kw) Cena: 1 990 000 Powierzchnia: 204,03 m Budynek: z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł44,56 m² 14 587,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 44,56 m2 z oddzielną, jasną kuchnią, balkonem i piwnicą w Osiedlu Albertyńskim 21 w dzielnicy Nowa Huta,.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł60 m² 6 416,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie własnościowe w świetnej lokalizacji. Druga linia zabudowy - cicha okolica. Mieszkanie jasne - duże okna. Dostępność - od zaraz Wymiary pomieszczeń: salon: 4,70m.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł36,57 m² 9 898,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,57m , po generalnym remoncie, położone na 1. piętrze przy ul. Flatta 17 w Łodzi. Funkcjonalny układ mieszkania Jasny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł5 410 m² 351,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż gotowy projekt deweloperski. Atrakcyjna propozycja dla inwestora zainteresowanego gruntem inwestycyjnym w formule Kup i Buduj. Prawomocne pozwolenie na budowę, kompletne projekty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 900 zł41,41 m² 11 733,88 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł50 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Funkcjonalne, przestronne, widokowe 2 pokojowe mieszkanie z piwnicą oraz balkonem na osiedlu Dywizjonu 303. Atuty! * funkcjonalny układ - możliwość wydzielenia trzeciego pokoju * jasne, słoneczne *.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł813 m² 221,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż dwie wyjątkowe działki położone w miejscowości Kal (gmina Węgorzewo), w sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. To propozycja dla osób szukających spokoju, bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

707 146 zł80,08 m² 8 830,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! klucze gotowe do odbioru! Lokalizacja Spokojna, zielona część Gliwic, blisko centrum Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł103 m² 8 252,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Opis Nowoczesny dom parterowy 103m rozwiązania Premium, przestronna działka Sprzedaż bezpośrednia, kupujący oszczędza na podatku 2% i pośrednictwie (nie ponosi tych kosztów). Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł48 m² 15 208,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż odświeżone, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem, oraz dodatkowym balkonem położone w kameralnym bloku z 2008 r. przy ul. Wybickiego. Zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł106 m² 5 188,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:549 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w Woli Rzędzińskiej o powierzchni użytkowej 106 m, położony na działce 549 m, z garażem jednostanowiskowym, tarasem oraz prywatnym ogrodem. Dom realizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł107 m² 7 841,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Ostatnia szansa na zamieszkanie w prestiżowej inwestycji przy ul. Myśliwskiej! Nowoczesny design, 5 funkcjonalnych pokoi i lokalizacja, która łączy ciszę z błyskawicznym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 018 m² 270,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta bez prowizji Na sprzedaż działka w wyjątkowej lokalizacji - 250 metrów od jeziora, do lasu ok 100m. Dostęp do kilkusetmetrowej linii brzegowej jeziora zagwarantowany przez drogę gminną.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł54 m² 14 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest stylowe mieszkanie 3 pokojowe w centrum Grodziska Mazowieckiego blisko dworca pkp. Do mieszkania przynależy komórka oraz miejsce garażowe. W pobliżu najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł28,65 m² 13 577,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28,65 m , położona na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku z windą z 2016 roku przy ul. Marcina Filipa w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 140 000 zł124,10 m² 9 186,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:553 m²

Nowe domy wolnostojące zlokalizowane w Przybysławicach gm. Zielonki - tylko 10 km i 12 min do ul. Opolskiej w Krakowie. Atuty: wygodny dla rodziny kompaktowy projekt domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

308 999 zł47,50 m² 6 505,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna Powierzchnia - ok 48M: - salon - otwarta kuchnia - sypialnia z balkonem - łazienka z wc Pod blokiem zamykany parking dla mieszkańców Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

169 999 zł28,75 m² 5 913,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia - ok 29M:- salon z balkonem - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 500 zł Dobra lokalizacja: - 10 minut do Alei nmp - blisko uczelnia - Club Fitness - Endorfina i Planet Fitness -.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł107 m² 5 607,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nieruchomość leży tuż przy rzece Słupia Na sprzedaż: lewa połowa bliźniaka projekt Ola Bliźniak Bydlino k. Ustki Działka 750 m Stan deweloperski Solidna, wzmocniona konstrukcja Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferuję komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze niskiego bloku, w spokojnej i zielonej części miasta. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

306 063 zł32,91 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja stworzona z myślą o komforcie życia w centrum miasta, ale w spokojnym, kameralnym otoczeniu. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających swojego.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł57 m² 21 052,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Sprzedam mieszkanie bez pośredników położone w Gdyni, dzielnica - Kamienna Góra o pow. 57m2. w stanie dobrym. ( wymieniona instalacja wodna, elektryczna, co z piecem gazowym ).

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł180 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 091 m²

Agent prowadzący: agata, tel.   Na sprzedaż wolnostojący dom usytuowany na dużej, ustawnej działce o powierzchni 1100 m . Nieruchomość położona jest w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł64 m² 5 468,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Agent prowadzący: tomasz, tel.   Do sprzedaży wyremontowane, wyposażone M4, znajdujące się w Tarnowskich Górach, dzielnica Stare Tarnowice, osiedle Przyjaźń przy ul. Łotewskiej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij