dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolnobrzeska

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł48 m² 7 660 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Tylko w Po Prostu Nieruchomości. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią przy bocznej uliczce w samym Centrum Leśnicy. W promieniu 500m tramwaj, supermarkety, apteka, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

1 564 400 zł196 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1914

Strych do adaptacji W samym centrum przy plantach! Oferuję Państwu lokal mieszkalny o powierzchni po podłodze: 278,05m na ul. Krowoderska, lokal usytuowany jest na czwartym piętrze w 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 613 800 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec/zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, oze, przy autostradzie A4 i dk 94. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 498 000 zł95 m² 15 833,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie - Kępa Mieszczańska | 0% prowizji! Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 94,61 m , położone w prestiżowej lokalizacji - Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

699 000 zł216 m² 3 236,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość o powierzchni użytkowej około 207 m2, położona w dobrze skomunikowanej, przemysłowej części Olsztyna przy ul. Tracka 5. Budynek parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palmowa

Białystok,podlaskie

495 000 zł60 m² 8 208,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku po termomodernizacji przy ul. Palmowej w Białymstoku. Mieszkanie dwustronne o powierzchni 60,30 m składa się z oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

417 000 zł36 m² 11 583,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Ustawna i jasna kawalerka z balkonem, aneksem kuchennym, małym holem, łazienką oraz pokojem dziennym od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł40 m² 13 725 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie z duszą na Gajowej Twoje miejsce na nowy początek. Są takie mieszkania, do których wchodzi się z poczuciem spokoju i myślą: tu mogłabym zamieszkać. To właśnie jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maczka

Szczecin,zachodniopomorskie

785 000 zł71 m² 11 005,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne i przestronne mieszkanie z możliwością dokupienia garażu. - 0% dla biura sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

945 000 zł114 m² 8 289 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:488 m²

Dom w bardzo spokojnej zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok. 114m2, usytuowany w pięknych okolicy, wśród zieleni i lasów. Bardzo pozytywne-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Małopanewska

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł70 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Specjalista ds.Nieruchomości: Tel. Luksusowe 3-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania z dwoma łazienkami, osobną pralnią i balkonem o powierzchni 70 m2, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 989 000 zł295 m² 6 742,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:955 m²

Posesja położona jest w dzielnicy i przy ulicy Zalesie. Działka ma 955m.kw. powierzchni, 25,3m szerokości i 37,8m długości. Uzbrojona jest we wszystkie sieci: wodociągową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Po podziale można kupić halę, dom z garażem i działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

105 000 zł39 m² 2 625 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu położonego w Gdańsku przy ulicy Jagiellońskiej. Lokal znajduje się na gruncie dzierżawionym od Spółdzielni mieszkaniowej ,przymorze'. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sompolno

Sompolno,wielkopolskie

250 000 zł120 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 330 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym - duża działka 2330 m ! Sompolno (woj. wielkopolskie), przy ul. Niepodległości. Informacje o nieruchomości: dom jednorodzinny w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Paderewskiego

Łódź,łódzkie

265 000 zł27 m² 9 760,59 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania kawalerka w wieżowcu w rejonie Ronda Lotników Lwowskich. Budynek w dobrym stanie technicznym, ocieplony, media miejskie, windy. Mieszkanie po generalnym remoncie -nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

326 629 zł34 m² 9 724 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wronczynek

Wronczynek,wielkopolskie

1 346 000 zł155 m² 8 683,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 202 m²

Tuczno - Wronczynek - Puszcza Zielonka Oferujemy do sprzedaży piękny nowy dom w miejscowości Wronczynek koło Tuczna w otoczeniu lasów i jezior (w okolicy do dyspozycji 14 czystych jezior).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

754 000 zł52 m² 14 441,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Spółdzielcza

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

799 000 zł95 m² 8 384,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Bardzo atrakcyjna oferta 4 pokojowego mieszkania Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 95,30 m2 znajduje się na 3 piętrze w bloku wybudowanym w 2009 roku z cegły. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Lublin

Lublin,lubelskie

535 000 zł61 m² 8 837,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

4 pokoje z loggią i piwnicą - dwustronne, po remoncie, spokojna klatka - pełna infrastruktura w pobliżu Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,54 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komunardów

Łódź,łódzkie

270 000 zł36 m² 7 485,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w Łodzi, w dzielnicy Bałuty, przy ulicy Komunardów. Mieszkanie znajduje się w bloku, który jest w dobrym stanie technicznym, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strumykowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

549 000 zł80 m² 6 844,53 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rewelacyjna oferta mieszkania na toruńskiej Starówce. Idealne na biznes - booking ze względu na lokalizację wygodną dla turysty. Mieszkanie o powierzchni 80,21 m2 znajduje się w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

407 392 zł44 m² 9 240 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł81 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż, kamieniec wrocławski. 10 km od granic Wrocławia. Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji w Kamieńcu Wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł62 m² 13 478,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,32 m2 znajdujące się na Tarchominie przy ul. Majolikowej. > salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, wc, przedpokój, bardzo duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

289 000 zł38 m² 7 645,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nasłonecznione dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Gen. Jarosława Dąbrowskiego w samym centrum Zielonej Góry w kameralnym sąsiedztwie i ze świetną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

520 000 zł53 m² 9 792,84 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Lokalizacja: gdynia Chylonia Powierzchnia: 53,10 Liczba pokoi: 3 Piętro: 6/12 Opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Budy Wolskie

Budy Wolskie,łódzkie

3 400 000 zł225 m² 15 111,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 412 m²

Do sprzedania nieruchomość gruntowa w rejonie Aleksandrowa Łódzkiego! Świetna lokalizacja- teren wiejski, zieleń, spokój a jednocześnie blisko do Łodzi oraz do wjazdu na drogę S14. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

483 000 zł29 m² 16 655,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

MIII.3.4 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA! Prądnik Biały okolice ul. Glogera/ Pachońskiegoo - mieszkanie 29 m2. Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł46 m² 7 934,78 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Startfragment Mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, ul. Spokojna | 46 m | nowa cena! 365 000 zł | Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Literacka

Warszawa,mazowieckie

1 565 000 zł85 m² 18 321,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Aktualizacja: na to mieszkanie jest rezerwacja do 16.12.2025. Do tego czasu prosimy nie dzwonić. Dzień dobry, w swojej ofercie posiadamy na sprzedaż atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie na Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Natać Wielka

Natać Wielka,warmińsko-mazurskie

550 000 zł90 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 157 m²

W ofercie sprzedaży zadbany dom typu brda z funkcją całoroczną, na pięknej, dużej działce, 50 metrów od brzegu jeziora Omulew. Bezpieczny mazurski azyl. Jezioro omulew = strefa ciszy Ponad 500 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Handlowe

Kraków,małopolskie

590 000 zł51 m² 11 501 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje do własnej aranżacji! lokalizacja: os. Handlowe (dzielnica Nowa Huta) charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy, punkty usługowe, punkty opieki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Katowice,śląskie

390 000 zł50 m² 7 781,32 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 50 m z balkonem na osiedlu Paderewskiego w Katowicach, dolina Trzech Stawów idealne dla osób aktywnych i miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kochanowskiego

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł86 m² 13 919,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Oferowane na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 86,21 mkw usytuowane jest na 4 piętrze w pięknie wyremontowanej oficynie kamienicy. W kamienicy nie ma windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Armii Ludowej

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł49 m² 24 439,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Idealne dla aktywnych - dwu i pół pokojowe mieszkanie z dodatkową garderobą w pierwszorzędnej lokalizacji w sercu Śródmieścia Południowego, niedaleko metra i w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

289 000 zł61 m² 4 753,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji na osiedlu Południe, o powierzchni 60,80m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bieszczadzka

Gdynia,pomorskie

372 060 zł34 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie w Gdyni. Osiedle zlokalizowane jest w Gdyni w spokojnej, zielonej okolicy, z wygodnym dojazdem do centrum miasta i Trójmiejskiej Obwodnicy. To świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Krakowska

Warszawa,mazowieckie

989 000 zł60 m² 16 483,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3pokojowe w atrakcyjnej cenie. Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie: -ustawny salon z aneksem kuchennym -dwie sypialnie -komfortowa łazienka -miejsce na szafę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czerwieńskiego

Kraków,małopolskie

1 069 700 zł80 m² 13 371,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje z prywatnym ogrodem >120 m | 80,0 m | Bronowice | gotowe | 0% prowizji | bez pcc Szukasz mieszkania, które możesz obejrzeć od ręki? Oto propozycja, która łączy wygodę,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij