dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

539 000 zł1 001 m² 538 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prószkowska

Opole,opolskie

409 000 zł57 m² 7 226,15 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży, ustawne mieszkanie o powierzchni 56,60m2, położone na ul. Prószkowskiej w Opolu. Funkcjonalny układ pomieszczeń, trzy niezależne pokoje, kuchnia, przedpokój i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

420 000 zł89 m² 4 713,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana! Mieszkanie w zadbanym budynku w samym centrum miasta a jednak bardzo zacisznie usytuowane. Idealne na wygodny apartament dla dwojga lub dla pary z dzieckiem. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmska

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł73 m² 21 964,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Apartament na Mokotowie | 72,8 m | Loggia | Klimatyczne Osiedle z Ochroną Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, dwustronnego mieszkania z klimatyzacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł72 m² 26 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Lokalizacja Kamienica znajduje się przy samym Placu Unii Lubelskiej. Estetyczne, zadbane klatki schodowe z zachowaną przedwojenną posadzką. W budynku jest piwnica, rowerownia oraz ciche, zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

900 000 zł155 m² 5 795,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:517 m²

O % prowizji Kup swój wymarzony dom w obniżonej cenie tylko do końca listopada! Podpisując umowę w tym miesiącu zapłacisz jedynie 900 000 pln, zamiast 970 000! rabat 70 000 pln - oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

384 369 zł52 m² 7 325,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz pomocy przy zakupie nieruchomości zadzwoń Inwestycja wpisuje się w ideę pierwszej zrównoważonej dzielnicy w Polsce, zaprojektowana z myślą o ekologii,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

383 000 zł38 m² 10 052,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Makler Nieruchomości zapraszają do zakupu świeżo wyremontowanego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 37 m , zlokalizowanego na parterze na bydgoskich Wyżynach- dostępne od listopada! Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

515 760 zł37 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń umów sie na spotkanie zakup od dewelopera 0% prowizji - brak 2% podatku pcc gotowe kraków - mistrzejowice we speak english budynek gotowy zapraszam na prezentacje W dogodnym dla państwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bychawa

Bychawa,lubelskie

599 000 zł87 m² 6 885,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku przy ul. M.J. Piłsudskiego 65b w Bychawie. Dobra propozycja dla rodzin. Doskonała lokalizacja dzięki dobrej sieci dróg do Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

857 500 zł66 m² 12 992,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament z widokiem na Skrzyczne i Skocznie Skalite Mam ogromną przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni użytkowej 46,10 m oraz antresoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł44 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Rzeszów, ul. Dąbrowskiego - 44,2 m Cena: 539 000 pln Rynek: wtórny Powierzchnia: 44,20 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 2/2 Czynsz: 760 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rudna Mała

Rudna Mała,podkarpackie

199 000 zł1 146 m² 173,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę położoną w urokliwej miejscowości Rudna Mała. Działka o powierzchni 11,46a i znajduje się w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

699 328 zł31 m² 22 450,30 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Stara cena -> 751 966 zł Nowa cena -> 699 328 zł 0% prowizji | 0% podatku pcc | zakup bezpośrednio od dewelopera Mokotów Prestiż | Komfort | Wygoda jedna z najbardziej prestiżowych i lubianych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł43 m² 12 039 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dwupokojowe mieszkanie z antresolą na Maślicach tuż przy Parku Świetlików tylko 5 min od aow ( stan deweloperski , antresola z możliwością wydzielenia trzeciego małego pokoju, duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Węgliniecka

Wrocław,dolnośląskie

557 745 zł45 m² 12 505,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 44,6 m - rynek pierwotny, gotowe do odbioru! Oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ponad 44 m , znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Podgrodzie

Trzepowo,pomorskie

260 000 zł2 252 m² 115,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Twój prywatny kawałek świata - dla siebie, rodziny albo jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

449 987 zł53 m² 8 495,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

525 000 zł59 m² 8 913,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 2 pokoje o powierzchni 58,9 m , położone na 2. piętrze budynku z windą w samym sercu miasta. Umeblowane i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

650 000 zł62 m² 10 514,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, funkcjonalnego i w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 61,82 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Łódź,łódzkie

470 000 zł45 m² 10 412 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania mieszkanie w ładnej, zrewitalizowanej kamienicy w centrum miasta. Remont budynku obejmował elewacje, klatki schodowe, podwórko, a także wymianę wszystkich instalacji, okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łęka

Łęka,łódzkie

5 350 000 zł133 m² 40 225,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:37 932 m²

Pawilon mieszkalny Położony na działce przylegającej do parku stanowiącą integralną część terenu. Projekt parterowego domu to projekt indywidualny stworzony i wykonany przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sienna

Pabianice,łódzkie

534 000 zł71 m² 7 494,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego i rozkładowego 3 - pokojowego mieszkania o powierzchni 64,25 m umiejscowionego na drugim piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

670 000 zł36 m² 18 396,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie na sprzedaż , które od pierwszych chwil zachwyca jakością i starannością wykończenia. To przestrzeń, w której każdy szczegół został zaprojektowany przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

320 000 zł31 m² 10 322,60 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą zlokalizowane w Legionowie- centrum. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny z wnęka sypialnianą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Łódź,łódzkie

285 000 zł38 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Wielkopolska. Budynek w dobrym stanie technicznym, media miejskie. Mieszkanie utrzymane w bardzo dobrym stanie. Rozkład: sypialnia oddzielna ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczyny

Warszawa,mazowieckie

2 575 000 zł117 m² 22 008,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronny apartament, położony w okolicach Parku Arkadia, w zielonej części Mokotowa, w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł45 m² 17 704,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkania na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Mieszkania dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdynia,pomorskie

1 280 000 zł65 m² 19 814,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| jasne | 2 pokoje | blisko morza | osiedle zamknięte | miejsce W hali garażowej| komórka lokatorska | orłowo | Na sprzedaż przestronne i jasne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł50 m² 21 881,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas, bez prowizji i pcc! Na sprzedaż świeżo wykończone, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,27m2 znajdujące się na trzecim piętrze budynku z 2024r. położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł105 m² 10 914,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera! Został ostatni, najtańszy dom, gotowy już w czerwcu 2026. Prezentujemy komfortowe osiedle składające się z 13 domów bliźniaczych w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przerwana

Warszawa,mazowieckie

761 420 zł43 m² 17 576,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Przerwanej 11 na nowoczesnym, chronionym osiedlu z siłownią. W skrócie: ul. Przerwana 11 / Warszawa, włochy 2 pokoje / 43,32 m + ładny balkon 5. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siedlątków

Siedlątków,łódzkie

150 000 zł45 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu letniskowego w malowniczej miejscowości Siedlątków, otoczonego naturalnymi atrakcjami. Ten urokliwy dom znajduje się w wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

279 000 zł26 m² 10 924 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż o powierzchni 25,52 m2, znajdujące się na 6 piętrze w wieżowcu w ścisłym centrum miasta z widokiem na Hanza Tower Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarny Dwór

Gdańsk,pomorskie

1 250 000 zł48 m² 26 041,70 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż świeżo wykończony, 48-metrowy apartament premium, zlokalizowany w jednym z najbardziej atrakcyjnych punktów Przymorza - w nowej inwestycji bulvar Apartments. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Łódź

Łódź,łódzkie

964 000 zł112 m² 8 597,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Oferta sprzedaży trzech domów w zabudowie szeregowej w Łodzi w osiedlu Stoki - Sikawa 1) dom skrajny o pow. 112,13 m2, 4 - pokojowy z garażem i ogrodem o pow. 261m2 Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferujemy do sprzedania trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w czteropietrowej kamienicy w okolicy ulic Wólczańskiej oraz Struga. Kamienica jest wyremontowana, reprezentacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lechicka

Poznań,wielkopolskie

457 000 zł34 m² 13 593,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Co za oferta! To mieszkanie aż się prosi o wydzielenie sypialni - ścianka już stoi - kup kawalerkę i zyskaj 1 pokój! :) Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość -sprzedaż trwa - pospiesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł39 m² 14 721,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz miejsce postojowe gratis! Idealne na start mieszkanie z balkonem.