dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mazowiecka

Dobiesz,mazowieckie

999 000 zł4 000 m² 249,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka 4000 m Dobiesz, świetna lokalizacja! Działka składa się z dwóch przyległych części: 1.000 m (nr na mapie 22/4) oraz 3.000 m (nr na mapie 22/9), położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł58 m² 13 775,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kozaków

Szamoty,mazowieckie

3 599 000 zł13 665 m² 263,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 13 665 m , położona w miejscowości Szamoty, gmina Nadarzyn. Nieruchomość ma zapewniony dostęp do dwóch dróg dojazdowych od strony ulic Orłów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

989 500 zł62 m² 15 998 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Dużo prywatności! Spokojne część osiedla w samym centrum miasta! Otoczenie nieruchomości: kępa Mieszczańska to prężnie rozwijające się nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Iwiny,dolnośląskie

1 249 000 zł100 m² 12 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:71 m²

English version below. Dom szeregowy w Iwinach komfort blisko Wrocławia. Na sprzedaż funkcjonalny, nowoczesny lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej położony w Iwinach, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Siedlce

Siedlce,mazowieckie

224 000 zł800 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadam do bezpośredniej sprzedaży działki budowlane, zlokalizowane zaledwie 3 km od Siedlec, w urokliwie położonym miejscu Stoku Lackim, gmina Siedlce. Działki mają powierzchnię od 800 do 1 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

259 000 zł32 m² 8 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 91-105 Polecam do sprzedaży przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 31,50 m2, znajdujące się na parterze w kamienicy jednopiętrowej w bliskim centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Kraków,małopolskie

620 000 zł53 m² 11 610,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

2 pokoje! 2 balkony! do generalnego remontu! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Młyńskiej, dzielnica Olsza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł125 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Bliźniak 126 M | 4 pokoje + poddasze | choszczówka | pompa ciepła zakup bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | bez podatku pcc Prezentujemy nowoczesny i wyjątkowo energooszczędny bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

799 000 zł62 m² 12 866,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przytulne i przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,10 m2. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Kaliska

Modła Królewska,wielkopolskie

524 420 zł4 034 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna - Modła Królewska, ul. Kaliska 47 Powierzchnia: 4034 m Lokalizacja: modła Królewska, ul. Kaliska 47 (gmina Stare Miasto, powiat koniński) Przeznaczenie: idealna pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 720 000 zł87 m² 19 733,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 87,16m2 ( w tym balkon 4,37m2) usytuowane na trzecim piętrze zabytkowej kamienicy z 1930 r. Budynek jest zlokalizowany na Warszawski Powiślu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

547 048 zł36 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie Z loggią Park Grabiszyński | Wrocław - Fabryczna | Loggia 10,24m2 | Wysokoie pomieszczenia | Wyjątkowe poczucie przestrzeni | Szerokie przeszklenia i doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorlice

Gorlice,małopolskie

1 250 000 zł160 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu, położonego w urokliwej miejscowości Łużna. Ta nieruchomość łączy w sobie ciszę malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dmowskiego

Poznań,wielkopolskie

449 000 zł34 m² 13 347,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem i miejscem postojowym | wysoki standard inwestycji Bezpieczny zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wspólna

Stężyca,pomorskie

1 290 000 zł150 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom Z zachwycającym widokiem na jezioro - stężyca, serce kaszub najważniejsze atuty nieruchomości: bezpośredni, panoramiczny widok na jezioro Nowoczesny, w pełni wyposażony dom gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagłoby

Radom,mazowieckie

699 000 zł54 m² 12 837,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament o powierzchni 54,45 m , usytuowany na drugim piętrze budynku z windą oddanego do użytku w 2025 roku. Wnętrze przedstawia przemyślane połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

759 000 zł130 m² 5 838 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Spokojna i zielona okolica idealne miejsce do życia. Marzysz o spokojnym miejscu do życia blisko natury, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

609 786 zł36 m² 16 938,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł33 m² 15 679,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz miejsce postojowe gratis! Idealne na start mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

534 708 zł49 m² 10 846 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wasilkowskiego

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł67 m² 13 498,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Budynek bez windy. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Skrzeszew,mazowieckie

895 000 zł119 m² 7 502,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa gotowa inwestycja W skrzeszewie - gotowe do odbioru! Foreigners do not need permission from the Ministry of Internal Affairs and Administration to purchase / Иностранцам не.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

501 544 zł56 m² 8 910 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czarny Las

Czarny Las,mazowieckie

524 999 zł1 500 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1500 m2, położona w miejscowości Czarny Las gmina Grodzisk Mazowiecki (około 50 km od centrum Warszawy, 7,5 km do Grodziska). Usytuowana w pięknej, zacisznej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bobrowiec,mazowieckie

1 660 900 zł256 m² 6 475,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Piękna 900 metrowa działka, otoczona starymi drzewami, usytuowana w sercu Złotokłosu. W tym wyjątkowym miejscu powstaje przestronny, nowoczesny dom, który będzie gotowy do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Katowice,śląskie

449 000 zł36 m² 12 345,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz mieszkania z doskonałym skomunikowaniem i dostępem do wszelkiej infrastruktury lub inwestycji, która będzie się wynajmować bez większych problemów? To właśnie znalazłeś!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

530 000 zł39 m² 13 586,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39 m z miejscem postojowym w hali garażowej, komórką lokatorską i loggią - zlokalizowane przy ul. Potęgowskiej w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Celarowska

Kraków,małopolskie

449 000 zł24 m² 19 025,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka gotowa do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Celarowskiej, dzielnica Olsza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

319 000 zł44 m² 7 168,54 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

- 2pokoje - balkon - po remoncie - do zamieszkania - Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M-3 o pow. 44,50m2 usytuowane w bloku na VII piętrze. Mieszkanie składa się z 2pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Chełm,lubelskie

425 000 zł50 m² 8 568,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 49,60 m , które łączy w sobie komfort, funkcjonalność i estetykę. To idealna przestrzeń dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Uzdrowiskowa

Gdańsk,pomorskie

632 400 zł527 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki znajdują się na Wyspie Sobieszewskiej najpiękniejszych plaż Bałtyku. Zapewniają dostęp do najwspanialszych nadmorskich atrakcji. Jednocześnie gwarantując spokój i komfort wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prosta

Wyszków,mazowieckie

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w centrum Wyszkowa, skrzyżowanie ulicy Prostej oraz ul. Gen. Józefa Sowińskiego Do sprzedaży: dwustronne, mieszkanie trzema pokojami w tym jeden przechodni, oddzielną widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 390 000 zł162 m² 8 606,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:674 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, wolnostojącego domu o powierzchni 161,5 m , z garażem w bryle budynku. Nieruchomość usytuowana jest.