dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł52 m² 12 383,30 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż jasne i przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,49 m , położone na 12. piętrze w zadbanym budynku z 1977 roku z windą. Mieszkanie do remontu. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

Łódź,łódzkie

530 000 zł58 m² 9 187 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Dwupak inwestycyjny roi ~ 9,0% Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość w kamienicy na terenie Nowego Centrum Łodzi, tuż obok dworca pkp Łódź Fabryczna. Dynamicznie rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Paderewskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

499 999 zł98 m² 5 102,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom na sprzedaż - owczarki, ul. Paderewskiego Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży połowy domu położonego w malowniczej i spokojnej dzielnicy Owczarki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

646 000 zł56 m² 11 535,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 56 m usytuowane na parterze w kameralnym budynku z windą. Opis mieszkania: - mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

149 000 zł36 m² 4 085,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej do sprzedania 2 pokojowe z aneksem kuchennym około 36,47m2 mieszkanie po remoncie w Boguszowie-Gorcach miejscowość Boguszów, istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Opole,opolskie

499 000 zł49 m² 10 173,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy nietuzinkowe mieszkanie położone w Opolu przy ulicy Armii Krajowej! Usytuowanie mieszkania na wysokim parterze jest idealnym rozwiązaniem dla starszej osoby, czy rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

589 500 zł28 m² 21 046,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle * Nowe Bielany * Podwyższony standard * Szeroka oferta mieszkań W bliskiej okolicy tereny zielone Lasek na Kole, park Olszyna, wygodny wyjazd na trasę S8, dostępne punkty handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł82 m² 8 524,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Inwestycja składa się z niewielkich, 3-piętrowych budynków mieszczących po kilkanaście mieszkań. Nowoczesne, proste bryły kryte spadzistymi dachami doskonale wpisują się w górski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

738 474 zł84 m² 8 844 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Warszawa,mazowieckie

896 000 zł55 m² 16 290,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Klimat starej Warszawy, zieleń, bulwary Wiślane, 10 minut do Centrum Na sprzedaż mieszkanie o wyjątkowym charakterze - w przedwojennej kamienicy z 1931 r. przy Al. 3 maja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Katowice,śląskie

660 000 zł96 m² 6 852,87 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 96,31 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Katowic. Z uwagi na układ i lokalizację idealnie nada się jako gotowiec inwestycyjny do wynajmu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

796 635 zł76 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewnię Ci pełne wsparcie w zakupie nieruchomości. Nie płacisz za moją obsługę! - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie: od wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Opole,opolskie

599 000 zł62 m² 9 661,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 62 m, położone na 6. piętrze zadbanego, wysokiego bloku z windą. Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

553 486 zł40 m² 13 837,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czyża

Rzeszów,podkarpackie

617 000 zł53 m² 11 741,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż prezentuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie położone na kameralnym, cichym osiedlu dzielnicy Przybyszówka, z jednoczesnym szybkim wjazdem na S19. Odległość do centrum Rzeszowa to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł39 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się na 3 piętrze budynku na osiedlu Bocianowo. Pomieszczenia: 39 m2 - salon - 16 m2 - sypialnia - 7 m2 - kuchnia - 7 m2 - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Żeromskiego

Sochaczew,mazowieckie

449 000 zł66 m² 6 839,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Jdk Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż lokal usługowy położony przy ul. Żeromskiego 29g w Sochaczewie. NA lokal składa się: # pow. użytkowa 65,65 m2, gdzie znajdziemy pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lubsza

Lubsza,opolskie

1 700 000 zł52 650 m² 32,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferujemy działającą kopalnię kruszywa naturalnego "lubsza". Kopalnia posiada ważną koncesję na wydobycie, co umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie eksploatacji. Powierzchnia kopalni to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Promowa

Koszalin,zachodniopomorskie

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 mkw, zlokalizowana w Koszalinie w dzielnicy Jamno, przy ul. Promowej. Działka o nr ewidencyjnym 760/17 ma kształt prostokątny /21x48/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Okopowa

Margonin,wielkopolskie

235 000 zł77 m² 3 052 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:514 m²

NA sprzedaż dom wolnostojacy Margonin, powiat chodzieski. Prezentujemy na sprzedaż niewielki dom jednorodzinny. Atutem nieruchomości jest wyjątkowa lokalizacja w bliskiej odległości jeziora,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tęczowa

Świdnik,lubelskie

890 000 zł133 m² 6 691,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Mam do zaoferowania dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Świdniku osiedle Brzeziny, ul. Tęczowa 6a Stan deweloperski, rok 2025 Lok. nr 1 Powierzchnia całkowita 133m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiślan

Lublin,lubelskie

1 340 000 zł132 m² 10 151,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Unikalna nieruchomość - lokal mieszkalny na parterze w budynku dwulokalowym. Twój azyl spokoju w sercu miasta! Jeśli poszukujesz miejsca w wysokim standardzie z dala od zgiełku ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

2 650 000 zł70 m² 37 857,10 zł/m²

 

Piętro:31/48

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowa okazja! prestiżowy, luksusowy apartament na sprzedaż W sky tower wrocław Marzysz o życiu na najwyższym poziomie? Ten 2-pokojowy apartament o powierzchni 70 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zawieprzycka

Lublin,lubelskie

840 000 zł200 m² 4 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek przemysłowy na działce 1600 m2 Zawieprzycka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

709 000 zł44 m² 16 113,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44mkw na Starej Ochocie w kamienicy z 1950 roku przy ul. Białobrzeskiej. Mieszkanie składa się z: - dwóch pokoi nieprzechodnich. Mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

468 311 zł41 m² 11 425 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Poznań,wielkopolskie

679 000 zł64 m² 10 559,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Nowa Niższa Cena! Top! 3 Pokoje - Świetna Lokalizacja Oferta dostępna tylko u Nas! - wynagrodzenie pokrywa sprzedający! Polecam ofertę 3-pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

1 090 000 zł1 116 m² 976,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Stare Babice / 1116 m2 / budowlana / pełne uzbrojenie Atrakcyjna działka budowlana położona w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Działka Jest obowiązujący Miejscowy Plan Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Dębowa

Mielenko,zachodniopomorskie

380 000 zł1 000 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana o powierzchni ok. 1000 m2, zlokalizowana w urokliwym miejscu - zaledwie 950 metrów od morza w linii prostej! Spacer na plażę zajmie około 15-20 minut (1,5 km),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł104 m² 12 403,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie - strych w zabytkowej, przedwojennej kamienicy na Starej Ochocie, kolonii Lubeckiego. Dom Spółdzielni Mieszkaniowej profesorów Wolnej Wszechnicy Polskiej, zbudowany w latach 1925-28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł49 m² 11 201,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atuty: - dostępne od zaraz - widok na zieleń - oddzielna kuchnia - 3min pieszo do tramwaju i autobusu - w pobliżu zbiorniki retencyjne, parki - wiele sklepów i usług w zasięgu ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

989 900 zł143 m² 6 922 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w Osowcu | Działka 500m | Pompa ciepła | Ogrzewanie podłogowe | Taras i balkony. Oferujemy przestronny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł40 m² 6 294,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty Polecam wyremontowane mieszkanie w samym centrum Bydgoszczy, przy ul Dworcowej. Cena 249 000 pow.39,59 M2 CZYNSZ 325 ZŁ Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 299 900 zł288 m² 4 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Przedstawiam do sprzedaży Piękną Nowoczesną Wille o powierzchni ok. 280 m2 posadowioną na działce w otulinie Lasu Młochowskiego o powierzchni ok. 1100 m2 pod Nadarzynem. Willa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

796 520 zł67 m² 11 870,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,10 m2 z balkonem o powierzchni 9 m2, w dzielnicy Gdańsk Łostowice.!Termin oddania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Wrocław,dolnośląskie

1 358 000 zł138 m² 9 818,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Nowoczesny dom szeregowy Z ogrodem I garażem Funkcjonalny układ 5 pokoi / Standard deweloperski podwyższony - gotowy do odbioru / Ogrzewanie podłogowe i gazowe, instalacja klimatyzacji /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

793 400 zł60 m² 13 223,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Łopianowa

Poznań,wielkopolskie

1 400 000 zł2 341 m² 598,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane naramowice / umultowo ulica łopianowa 11 Idealne miejsce pod budowę domu lub kameralnej inwestycji deweloperskiej. Na sprzedaż oferujemy dwie sąsiadujące ze sobą działki budowlane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

144 900 zł39 m² 3 698,32 zł/m²