dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kmieca

Koszalin,zachodniopomorskie

749 000 zł71 m² 10 579,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Sąsiedztwo lasu, bliskość jeziora Jamno to niewątpliwie lokalizacyjnie strzał w 10! Nowa inwestycja dotyczy budynku mieszkalnego jednorodzinnego dwulokalowego. Oferta dotyczy jednego z lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł1 191 m² 1 091,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam mam do sprzedania na Warszawskim Rembertowie Link do uchwały: /documents_uch1.pdf/df07bec7-d59e-e550-13c5-a6b4c50fcfa2?t= Nr działki: 61/1 Obręb: 3-09-10 1. Przeznaczenie terenu: 1) podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

2 172 760 zł79 m² 27 615,20 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 79,31 m , położony na 9. piętrze budynku, z imponującą loggią 31,60 m , biegnącą wzdłuż panoramicznych przeszkleń salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Krępa

Krępa,lubuskie

374 550 zł68 100 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka rolna o powierzchni około 7 ha, położona w bliskiej odległości od Zielonej Góry. Działka w kształcie trójkąta, w jednym kawałku, teren działki płaski porośnięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Rzędzińska

Wola Rzędzińska,małopolskie

629 000 zł132 m² 4 776,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 114,3 m (całkowita 131,7 m ), położony w Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Marki,mazowieckie

920 000 zł111 m² 8 288,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

3 mieszkania przy ul. Piłsudskiego (vis a vis Prima Park) w Markach. Mieszczą się w środkowym segmencie w kameralnej inwestycji. Z segmentu wydzielono 3 mieszkania: jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 900 zł120 m² 6 566 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja! Termin oddania II kwartał 2025 r. Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie przedstawiamy do sprzedaży Do - 1/2 Bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gersona

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Górzyskowo ul. Gersona. Mieszkanie wymaga odświeżenia. Budynek Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

407 452 zł53 m² 7 655,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żupańskiego

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł36 m² 11 000,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Jasne, słoneczne, rozkładowe M2 z loggią w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji, na poznańskiej Wildzie. Mieszkanie Rozkładowe, 2-pokojowe o łącznej powierzchni 36,27m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

621 985 zł43 m² 14 491,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje Nowe Życie na Ursusie! Marzysz o idealnym połączeniu komfortu, nowoczesności i doskonałej lokalizacji? Poznaj - inwestycję stworzoną dla tych, którzy cenią miejski styl życia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Książnica,dolnośląskie

251 000 zł3 009 m² 83,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka siedliskowa w pięknie położonej okolicy. Bliskość Ślężańskiego Parku Krajobrazowego (wzgórza Kiełczyńskie) Wieś położona na wystawie południowej tworząc specyficzny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Topolowa

Podańsko,zachodniopomorskie

1 150 000 zł237 m² 4 860,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 454 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom parterowy o powierzchni całkowitej 236,5 m (użytkowej 167,5 m ), położony w spokojnej miejscowości Podańsko, zaledwie 10 minut od Goleniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ołowiana

Wrocław,dolnośląskie

549 999 zł46 m² 11 930,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, rozkładowego mieszkania o powierzchni 46,1 m , położonego na Gajowicach, w pobliżu Sky Tower. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

699 000 zł85 m² 8 223,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1888

Rezerwacja! Wyjątkowe mieszkanie w Śródmieściu Gorzowa Wlkp. ul. Krzywoustego, przy parku tzw. Kwadracie Ponad 100-letnia kamienica w bardzo dobrym stanie, wygodne II piętro, ostatnie! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

550 000 zł368 m² 1 493,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na osiedlu Kasztanowym lokal użytkowy o powierzchni 368,18 m2 na wysokim parterze o wysokości 4 m. Na gastronomię, gabinety lekarskie, opieka dla dzieci, nieuciążliwa działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziewińska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

265 000 zł45 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,90m kw, usytuowane na 4 z 4 pięter w budynku wybudowanym w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

409 188 zł26 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Róż

Piaseczno,mazowieckie

380 000 zł30 m² 12 837,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: kawalerka w centrum Piaseczna (aleja Róż) Oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni około 30 m , usytuowane w doskonałej lokalizacji, w sercu Piaseczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Floriana

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie 2 pokojowe 50m2 z balkonem w centrum zielonej części Ożarowa Mazowieckiego. Mieszkanie do remontu i własnej aranżacji. Ciche w otoczeniu zieleni, bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Złotokłos,mazowieckie

1 660 900 zł256 m² 6 475,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

W centrum Złotokłosu, na wyjątkowej działce o powierzchni 900 m , otoczonej starym drzewostanem, powstaje dom jednorodzinny o nowoczesnej architekturze tytan 3, wariant C. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Bierzgłowo

Bierzgłowo,kujawsko-pomorskie

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz dużej działki pod wymarzony dom w dobrej cenie w spokojnym i cichym miejscu, a jednocześnie z dobrym dojazdem drogą asfaltową ta oferta jest dla Ciebie! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pruszcz Gdański,pomorskie

531 645 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, 3 piętrowe budynki z windą w dzielnicy domów jednorodzinnych we wschodniej części Pruszcza Gdańskiego, w sąsiedztwie osiedla z pełną infrastrukturą handlową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. 26 Stycznia

Knurów,śląskie

560 000 zł45 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania, które wyróżnia się na tle innych? Cenisz nieszablonowe rozwiązania i wysoką jakość materiałów? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Przedmiotem sprzedaży jest nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł70 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69 mkw. + 16 mkw. taras, usytuowane na Mokotowie przy ul. Modzelewskiego, w bloku z 2001r. Dużym atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skargi

Katowice,śląskie

1 534 502 zł105 m² 14 673 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesny dwupoziomowy apartament W sercu katowic 104,58 m Cena: 1 534 502 zł Liczba pokoi: 4 Piętro: 16 Oddanie: 31.01.2027 Na sprzedaż nowoczesny, wyjątkowy dwupoziomowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipinki Królewskie

Lipinki Królewskie,pomorskie

379 000 zł124 m² 3 066,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym Lipinki Królewskie Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Lipinki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

691 957 zł88 m² 7 832 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

296 594 zł28 m² 10 604 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Kielce,świętokrzyskie

446 000 zł48 m² 9 291,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja okazja inwestycyjna gotowiec inwestycyjny tylko W premium apartment! Kielce, osiedle Sady, ul. Nowowiejska oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Premium Apartment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żupnicza

Warszawa,mazowieckie

885 000 zł57 m² 15 504,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tylko kilka minut pieszo do stacji Metro Mińska (docelowo planowanej linii M3). 25 minut do Centrum! Błyskawiczny dojazd do ścisłego centrum Warszawy (śródmieście) dzięki doskonałej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

585 000 zł64 m² 9 069,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m , zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego bloku z windą z poziomu zero na popularnym osiedlu w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

396 000 zł41 m² 9 649,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Marzysz o mieszkaniu w centrum skąd wszędzie masz blisko? Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,04 m , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Lgota,śląskie

115 500 zł1 050 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1050 m , położoną w miejscowości Lgota , gminie Kłobuck. Działka usytuowana jest w kameralnej okolicy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Targowa

Łódź,łódzkie

315 365 zł26 m² 11 941,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania W sercu łodzi prestiżowa lokalizacja, historia + nowoczesność! Oferta bezpośrednia: 0% prowizji 0% podatku pcc Najlepsze warunki zakupu - tylko z nami! Dostępne metraże:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Szalejów Dolny,dolnośląskie

265 000 zł1 435 m² 184,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Szalejów Dolny Na sprzedaż działka budowlana nr 105/4 w Szalejowie Dolnym, w pełni przygotowana do rozpoczęcia budowy domu jednorodzinnego. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł103 m² 8 647,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: mieszkanie 4-pokojowe 102,81m2 idealne zarówno pod kancelarie ( wynajmowane było przez ostatnie 10 lat), pod podział inwestycyjny, jak i dla siebie. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wejhera

Gdańsk,pomorskie

444 000 zł28 m² 15 783,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Więcej zdjęć na naszej stronie : dobraoferta.Pro Stylowa kawalerka na 1 piętrze blisko morza MIESZKANIE: - kapitalny remont w 2010 roku - aranżacja nowoczesna, funkcjonalna i stylowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pińczata

Pińczata,kujawsko-pomorskie

490 000 zł82 m² 5 953,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom na sprzedaż / zamianę | 490 000 zł | do wprowadzenia od zaraz Pińczata to zielona enklawa spokoju, w zasięgu wygodnego dojazdu do Włocławka. To tutaj stoi piękny dom gotowy do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliskiego

Warszawa,mazowieckie

966 000 zł74 m² 13 054 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Hampton Home oferuje na sprzedaż mieszanie o wielkości 73,5m2 w stanie przygotowanym do przeprowadzenia remontu oraz urządzenia według własnych potrzeb. Idealne pod inwestycję ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Strzelin

Strzelin,dolnośląskie

259 999 zł71 m² 3 671,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe z werandą , osobną kuchnią i ogródkiem. Mieszkanie o powierzchni 70,81 m2 , przestronne i klimatyczne. Doskonałe mieszkanie dla rodzin lub osób.