dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Myczkowskiego

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł74 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 4-pokojowe, własnościowe. Balkon, podwójny przedpokój, duży pokój, 3 pokoje mniejsze, kuchnia, łazienka, osobno wc, komórka lokatorska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motylkowa

Wrocław,dolnośląskie

1 120 000 zł98 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż kolorowe mieszkanie w atrakcyjnej części ołtaszyna, mieszkanie 2 poziomowe góra 2 sypialnie gabinet łazienka obszerny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

860 000 zł75 m² 11 500,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie | Góra Kalwaria | 860 000 zł | Sprzedaż | 74,78 m2 | 3 Pokoje nowoczesna I energooszczędna inwestycja W samym sercu góry kalwarii ogłoszenie dotyczy lokalu nr 12 na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Studzienna

Toruń,kujawsko-pomorskie

519 000 zł63 m² 8 247,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Copernicus Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu Wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w kamienicy - Toruń, ul. Studzienna Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łężyca-Willowa

Zielona Góra,lubuskie

695 000 zł63 m² 11 031,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję nowoczesne mieszkanie o powierzchni 62,7 m , położone na pierwszym piętrze w spokojnej, zielonej części Zielonej Góry. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł47 m² 11 489 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 2 pokoje 47 m2 Marymont ul. Gwiaździsta 27 Dwa osobne pokoje, osobna widna kuchnia, łazienka oraz duża loggia. 6 piętro z windą. Mieszkanie do kapitalnego remontu. Grunty pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Piława Górna,dolnośląskie

50 000 zł43 m² 1 162,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

. Na sprzedaż mieszkanie położone na wysokim parterze zadbanej kamienicy w Piławie Górnej propozycja dla tych, którzy chcą stworzyć swoje własne, idealne miejsce od podstaw. Lokal wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatów Polnych

Dawidy Bankowe,mazowieckie

2 950 000 zł228 m² 12 938,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 228 m , zlokalizowany w spokojnej i zielonej części Dawidów Bankowych przy ul. Kwiatów Polnych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Litomska

Wrocław,dolnośląskie

920 000 zł65 m² 14 212,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania 3-pokojowe, funkcjonalnie i ładnie wykończone mieszkanie przy ul. Litomskiej Doskonała lokalizacja, spokojna okolica, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek Starego Miasta

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł54 m² 21 415,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie inwestycyjne, 2 pokoje, na rynku starego miasta Wyjątkowe miejsce | Doskonała lokalizacja | Na najem zarówno krótko, jak i długoterminowy budynek: nieruchomość położona na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaźmierczaka

Morownica,wielkopolskie

315 378 zł65 m² 4 851,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O licytacji nieruchomości W trybie licytacji elektronicznej Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kościanie Piotr Rozmiarek na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przelotowa

Katowice,śląskie

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2 w Katowicach na ul. Przelotowej, podzielone na dwie kawalerki o powierzchni 20 m2. W skład każdej kawalerki wchodzi: pokój wnęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sadownicza

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

225 000 zł900 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! żołędowo, ul. Sadownicza Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamesznica

Kamesznica,śląskie

670 000 zł98 m² 6 836,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 561 m²

Poznaj urok spokojnej i malowniczej okolicy w sercu Beskidu Żywieckiego - urokliwą Kamesznicę, gdzie harmonia natury łączy się z komfortem codziennego życia! Ta wyjątkowa oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

359 975 zł41 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł61 m² 12 561,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty: podstawowe informacje: mieszkanie o pow. 61,3 m2, na Gądowie przy ul. Drzewieckiego, 3 piętro, winda, balkon, wysoki standard, piwnica. Opis budynku: budynek z 1985 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Koperkowa

Gdynia,pomorskie

2 490 000 zł269 m² 9 246,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 121 m²

Marzysz o miejscu, gdzie z okna rozciąga się widok na Trójmiejski Park Krajobrazowy. Ten Dom jest właśnie dla Ciebie! Znajduje się w spokojniej, urokliwej okolicy, gdzie każdy poranek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Góra

Góra,podlaskie

159 000 zł2 300 m² 69,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji To może być Twój nowy Adres: góra nad Narwią! Spełnij marzenie o budowie domu w otoczeniu natury. Ta wyjątkowa, przestronna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wilsona

Opole,opolskie

509 000 zł660 m² 771,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szanowni Państwo z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkowo rzadko pojawiającą się nieruchomość gruntową jaką stanowi poniższa posesja. Na jej wyjątkowość składa się wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

733 432 zł43 m² 17 017 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie 42,98 m Stare Podgórze Bez prowizji i pcc 0%! Gotowe do odbioru | 8 min rowerem na Wawel | Ogród na dachu Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,98.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Daniłowskiego

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i zielonej dzielnicy Karłowice, wymagające generalnego remontu, co stwarza doskonałą okazję do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcinkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie V piętra w wysokim bloku z windą zlokalizowanym na os. Staszica w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kwietniewskiego

Bytom,śląskie

179 000 zł50 m² 3 557,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Sprzedam lokal użytkowy położony na parterze kamienicy w Bytomiu przy ul Kwietniewskiego 17 wejście bezpośrednio z chodnika. Lokal w doskonałym punkcie komunikacyjnym! Gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kilińskiego

Częstochowa,śląskie

249 000 zł247 m² 1 008,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż wysokie poddasze o powierzchni 247m2 mieszczące się w kamienicy usytuowanej w ścisłym centrum Częstochowy przy ul. Kilińskiego. Lokal z ogromnym potencjałem, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Radzionków

Radzionków,śląskie

220 000 zł821 m² 267,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną w Radzionkowie Działka znajduje się w doskonałej lokalizacji 200 m od drogi krajowej 911 i 600m od planowanej S11 (wariant niebieski jest zaakceptowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lublin,lubelskie

619 900 zł50 m² 12 472,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż stylowe mieszkanie w kamienicy po generalnym remoncie, zlokalizowane w samym sercu Lublina - ul. Środkowa, śródmieście. Powierzchnia 49,7 m , w skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala

Pyskowice,śląskie

6 000 000 zł3 010 m² 1 993,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:11 053 m²

Oferuje na sprzedaż budynek magazynowo- handlowy o powierzchni użytkowej 3010,26m2 plus magazyn podręczny 170m2 oraz powierzchnia działki 11533m2. Na pierwszym piętrze pomieszczenia biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stara Iwiczna,mazowieckie

860 000 zł120 m² 7 154,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Super okazja Stara Iwiczna 120m2, 4 pokoje, 2 łazienki, taras 15m2 oszklony, 2 miejsca postojowe przed budynkiem na zamkniętym terenie za 860.000 zł. Ciekawe, przestronne w okazyjnej cenie 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 230 000 zł46 m² 26 520,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wykończone mieszkanie premium 46,38 m2 gotowe, balkon, klimatyzacja, garaż Na sprzedaż eleganckie, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,44 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Śnieżna

Gowarzewo,wielkopolskie

669 000 zł88 m² 7 635,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu 20 minut od Poznania. Osoba kupująca nie płaci pcc Prowizja 0% Przedstawiam dom w zabudowie szeregowej, znajdujący się w pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kwiatowa

Rębiechowo,pomorskie

250 000 zł1 294 m² 193,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: nieruchomość położona w miejscowości Rębiechowo gm. Żukowo, powiat gdański. W sąsiedztwie zarówno zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Działka z doskonałym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

357 826 zł40 m² 8 910,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Brzozowa

Warzno,pomorskie

820 000 zł3 052 m² 268,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko u nas! Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną lub w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 3.052 m2, usytuowana w malowniczym i pełnym zieleni Warznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sudecka

Jelenia Góra,dolnośląskie

123 456 789 zł21 m² 5 878 890 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Sprzedam lokal usługowy pod Teatrem Na sprzedaż oferuję lokal usługowy(nakłady) profilu gastronomicznym, położony w atrakcyjnej lokalizacji w Jeleniej Górze. Lokal o powierzchni 21m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zamość

Zamość,lubelskie

199 000 zł140 m² 1 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Słoneczny dom w doskonałej lokalizacji Narol Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w cichej i zielonej części miejscowości Narol. Nieruchomość do remontu. Powierzchnia domu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kryspinów

Kryspinów,małopolskie

2 800 000 zł4 000 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna z dużym potencjałem. Lokalizacja: działka położona jest w Kryspinowie w bliskim otoczeniu znajdują się domy jednorodzinne i w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chwałowicka

Rybnik,śląskie

319 900 zł56 m² 5 732,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Idealna oferta dla rodzin, które pragną uniknąć remontów i zamieszkać w dobrej lokalizacji! Na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,8 m2, usytuowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. 3 Maja

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

78 000 zł1 015 m² 76,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka usługowa 1015 m w topowej lokalizacji! Czerwionka-Leszczyny, ul. 3 maja widoczność, potencjał i pełne media! Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 1015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Racibórz,śląskie

210 000 zł45 m² 4 669,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w centrum Raciborza 2 pokoje z balkonem, dostępne od zaraz Na sprzedaż mieszkanie położone w samym centrum Raciborza, zaledwie 5 minut spacerem od rynku. Lokal idealnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Łódź,łódzkie

469 000 zł54 m² 8 743,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w centrum z komórką lokatorską. Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? A może planujesz inwestycję pod wynajem? Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł62 m² 12 139,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie, położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Zaspie. To ulubione miejsce do życia mieszkańców Trójmiasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Następna