dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sopot,pomorskie

610 000 zł37 m² 16 279,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w sercu sopockiej zieleni, osiedle Przylesie - 38 m Mieszkanie znajduje się na parterze w zadbanym, 10 piętrowym budynku położonym przy samym lesie, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

135 000 zł38 m² 3 552,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie w biurze Nieruchomości Prestige. Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Wiejska, os. Złote Łany! Przedstawiamy na sprzedaż ustawne mieszkanie o pow. 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kajetany

Kajetany,mazowieckie

1 698 900 zł211 m² 8 044 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy do sprzedaży Dom wolnostojący w Kajetanach. Jest to przestronna, nowoczesna nieruchomość o powierzchni użytkowej ok.210 m, posadowiona na działce o powierzchni ok. 1200 m. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Pustary

Pustary,zachodniopomorskie

115 000 zł30 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mega okazja! 115 tys. Na sprzedaż: kawalerka z potencjałem na 2 pokoje - Pustary, 10 km od Kołobrzegu Lokalizacja: pustary - spokojna miejscowość z bardzo dobrym dojazdem do Kołobrzegu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

894 466 zł60 m² 14 907,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Powstańców Śląskich

Jelenia Góra,dolnośląskie

549 000 zł90 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu pół domu po kapitalnym remoncie, w pełni umeblowane przy ul Powstańców Śląskich. Dwupoziomowy apartament, usytuowany na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białystok,podlaskie

499 000 zł49 m² 10 223,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wygodne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Białostoczek przy al. 1000-lecia Państwa Polskiego. Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,81 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Łask,łódzkie

162 690 zł1 124 m² 144,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca blisko miasta, a jednocześnie w spokojnej i rodzinnej okolicy? Chcesz zbudować dom jednorodzinny w miejscu z dobrym dojazdem do Łodzi i przyjaznym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

411 817 zł35 m² 11 726 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

329 000 zł45 m² 7 311,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie położone na I piętrze niskiego wielorodzinnego budynku w Stargardzie na os. Zachód. Lokal o powierzchni użytkowej 42 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. Pracy

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł26 m² 14 230,80 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka, 26 m , świetna lokalizacja Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26 m , zlokalizowana na półpiętrze pomiędzy 8,a 9 piętrem w świetnie skomunikowanej części miasta, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

1 299 000 zł260 m² 4 996,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 484 m²

Dom na sprzedaż Oborniki Śląskie, będzie to świetny wybór pod gotowy biznes (przychodnia), pod inwestycje na wynajem, oraz dla rodziny z dziećmi. Charakterystyka nieruchomości: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zeusa

Straszyn,pomorskie

1 149 000 zł138 m² 8 299,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Dom, w którym od pierwszego dnia czujesz, że to to Cisza. Zieleń. Przestrzeń. Widok, który koi. Brak prowizji | 4 wyjątkowe domy | Oddanie: i kwartał 2026 Wyobraź sobie poranek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Morzęcin Mały

Morzęcin Mały,dolnośląskie

270 000 zł5 000 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ogłoszenie sprzedaży - działka budowlana 5000 m , Morzęcin Mały Miejsce, w którym każdy poranek zaczyna się śpiewem ptaków, a zieleń otula z każdej strony. To właśnie tutaj -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Paca

Warszawa,mazowieckie

237 000 zł11 m² 21 545,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy zaadaptowany na niezależną kawalerkę (suterena) o powierzchni 10,5 m , zlokalizowany w estetycznie odnowionej w 2017 roku kamienicy przy ul. M.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Boh. Warszawy

Szczecinek,zachodniopomorskie

5 000 zł71 m² 70,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem oferujemy atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 71 m , po generalnym remoncie, położony w doskonałej lokalizacji bezpośrednio przy deptaku. Lokal idealny pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawrzyniaka

Poznań,wielkopolskie

560 000 zł64 m² 8 467,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz nietuzinkowego lokalu pod swoją działalność, biuro, gabinet, salę do medytacji? Pragniesz doskonałej komunikacji i miejsca z duszą? Zapraszam Ciebie do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11-go Listopada

Serock,mazowieckie

670 000 zł72 m² 9 305,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie o powierzchni 72m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku zlokalizowane w Serocku. Aktualnie na powierzchnię mieszkania składa się: -salon, sypialnia, duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biadoliny Radłowskie

Biadoliny Radłowskie,małopolskie

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Wracasz myślami do dzieciństwa na wsi? Do zapachu pieczonego chleba, kaflowych pieców i letnich wieczorów w ogrodzie? To nie musi być tylko wspomnienie w Biadolinach Radłowskich, między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł52 m² 14 174,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Prezentuję Państwu mieszkanie o powierzchni 51,5 m , na czwartym piętrze z windą. Osiedle przy ul. Jeździeckiej 21 w Warszawie Starej Miłosnej to część kompleksu mieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Duchnów

Duchnów,mazowieckie

320 000 zł1 073 m² 298,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Możesz się zakochać od 1 wejrzenia Cicha działka położona w cudownym miejscu. Duchnów koło Wiązownej czyste powietrze i las. Nieruchomość 25,5m od ulicy w głąb 40m. Sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Panewnicka

Katowice,śląskie

339 000 zł57 m² 5 926,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do oglądania Mieszkanie znajduje się Katowicach Ligocie ul. Panewnicka 2a. Mieszkanie w stanie do remontu. Nieruchomość składa się z: 2 pokoi, kuchni, balkonu, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Węglowice

Węglowice,śląskie

136 700 zł2 357 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***** rezerwacja ****** węglowice - działka budowlana super cena! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2357 m2, położona w miejscowości Węglowice, w gminie Wręczyca Wielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

489 068 zł50 m² 9 799 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

1 169 464 zł86 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem oraz antresolą. Nowoczesna i unikatowa inwestycja w samym centrum Łodzi. Miejsce parkingowe gratis do 15.01 2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

558 600 zł36 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc | bez prowizji - oferta deweloperska Oferta dostępna również dla Obcokrajowców. Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni: 69,91m2 w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

735 000 zł48 m² 15 154,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 -pokojowe mieszkanie 48,5 m2 (po generalnej modernizacji) na os. Albertyńskim dzielnica: (bieńczyce) Nieruchomość położona jest na parterze w cztero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Nakło Śląskie,śląskie

2 500 000 zł5 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy teren inwestycyjny(produkcyjno-magazynowy) 5000m2! Teren objęty mpzp symbolem, p - tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów. Wymiary 75m x 66m Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zakopane,małopolskie

1 162 000 zł42 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

English version below We speak English. Do not hesitate to contact us! *** Komfortowy, widokowy , dwupokojowy apartament składa się z: * salonu z aneksem kuchennym * sypialni * łazienki Usytuowanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pogodna

Mielno,zachodniopomorskie

599 010 zł32 m² 18 448,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny z tarasem w Mielnie. Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 32,47 m , położony w nadmorskim Mielnie. To wyjątkowa propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Chełmża,kujawsko-pomorskie

620 000 zł270 m² 2 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:710 m²

Atrakcyjna oferta dla deweloperów, inwestorów, jak i dla klientów indywidualnych. Przedstawiam do sprzedaży nieruchomość zlokalizowaną w samym centrum Chełmży. Powierzchnia działki wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Zwycięstwa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

210 000 zł44 m² 4 772,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 2-pokojowe 44 m Dąbrowa Górnicza - Ząbkowice. Spółdzielnia "koksik". Sprzedaż bez pośredników   . | mieszkanie własnościowe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

530 295 zł51 m² 10 351,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Termin oddania: i kwartał 2027 Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 249 900 zł172 m² 7 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 172m2. Dom jest usytuowany na pięknej działce o powierzchni 1233m2 w miejcowości Dębówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

453 806 zł41 m² 11 079,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

505 385 zł48 m² 10 533,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dojazdów

Dojazdów,małopolskie

729 000 zł109 m² 6 710,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:240 m²

Dom bliźniak 97,85 m2, ogród, widokowa działka Na sprzedaż nowoczesne domy w Dojazdowie (gmina Kocmyrzów-Luborzyca), położone tuż przy granicy Krakowa. Widokowa działka o powierzchni 240 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sezamkowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 295 000 zł330 m² 6 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 126 m²

330 m nowoczesnej willi z ogrodem 600 m . Żerniki Wrocławskie, ul. Sezamkowa oferta premium To nie jest zwykły dom. To przestrzeń, która otula spokojem dom stworzony dla tych, którzy.