dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 955 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 955 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 150 000 zł990 m² 1 161,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w zurbanizowanym miejscu Józefosławia. Dwie połączone działki o łącznej powierzchni 990m2. szerokość 22m, długość 43m. Wodociąg, kanalizacja, prąd i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł15 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 15 m , zlokalizowana w okolice ul.Góralskiej, w doskonałej lokalizacji kilka minut od centrum Wrocławia (Stare Miasto). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Łaz

Łaz,lubuskie

680 000 zł4 930 m² 137,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jeżeli marzysz o własnej winnicy i rozpoczęciu przygody z enologią i produkcją wina mamy dla Państwa bardzo ciekawą propozycję zrealizowania swoich marzeń. Chcielibyśmy Państwu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadłubka

Łódź,łódzkie

309 000 zł41 m² 7 536,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Wincentego Kadłubka 16/20 Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku z wielkiej płyty. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pszczyńska

Gliwice,śląskie

199 000 zł18 m² 11 352 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe, oddane do użytkowania - możliwość wejścia od zaraz! zadzwoń Lokalizacja Gliwice, ul. Pszczyńska, obok Politechniki Śląskiej Budynek Oferowane Mikrokawalerki są budowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliskiego

Warszawa,mazowieckie

898 000 zł66 m² 13 503,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Brief: warszawa | Bemowo | ul. Kaliski 35. Jasne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 66,5 m na wysokim parterze z 56-metrowym tarasem. Położone w cichej i spokojnej okolicy, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Fajansowa

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł42 m² 23 826,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji | 0% podatku pcc | Zakup bezpośrednio od Dewelopera Zamieszkaj w jednej z najpopularniejszych dzielnic Warszawy Woli. To coś więcej niż adres, to styl życia, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat

Lublin,lubelskie

635 000 zł72 m² 8 804,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie z miejscem postojowym na zamkniętym osiedlu - Nowy Świat 5D Gotowe do Wprowadzenia! Szukasz przestronnego, rozkładowego mieszkania w spokojnej okolicy z pełną infrastrukturą?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartograficzna

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł71 m² 15 413,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Ekskluzywne mieszkanie 73,1 m z tarasem 50 m Białołęka, ul. Kartograficzna Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku na cichej ulicy z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Jacków

Jacków,lubelskie

184 000 zł1 292 m² 142,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka pod zabudowę zagrodową - 1292 m - Jacków, 5 km od Świdnika Na sprzedaż działka o powierzchni 1292m , położona w miejscowości Jacków , zaledwie 5 km od Świdnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

292 000 zł25 m² 11 680 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży deweloperskiej - nie płacisz prowizji! hej, tu agentka Z trójmiasta:-) zadzwoń do mnie I porozmawiajmy O inwestycjach W nieruchomości. Mam W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pigwowa

Wola Podłężna,wielkopolskie

569 000 zł70 m² 8 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż: nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej Oferujmy na sprzedaż estetyczny, wykończony z dbałością o detale dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krucza

Ząbki,mazowieckie

579 000 zł47 m² 12 430,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie w zielonej części Ząbek | 2009 r. | garaż | Blisko lasu Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,58m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

285 000 zł36 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 36 m2, usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku w Świdniku. Nowa instalacja elektryczna. Rozkład pomieszczeń : - Pokój - 13,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipniak

Lipniak,lubelskie

1 111 000 zł124 m² 8 995,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:548 m²

Na sprzedaż dom 1a w zabudowie bliźniaczej, położony na granicy Kopnica / Lipniak, na działce o pow. 548,38 m2 Powierzchnia 123,57 m2, na którą składa się: salon z jadalnią (ok. 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł123 m² 8 048,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Jeśli szukasz wygodnego domu gotowego do wprowadzenia, to ta oferta jest dla Ciebie. Wygodny 4 pokojowy dom z garażem na 2 samochody i salą kominkową na dolnym poziomie domu. Opis: dom -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Knurów,śląskie

296 583 zł34 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

34,09 m.kw | Knurów, ul. Wolności | Kameralna inwestycja | Bez pcc - bezpośrednio od dewelopera! Liczba mieszkań jest mocno ograniczona, dlatego nie zwlekaj. Interesuje Cię inny układ lub powierzchnia?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

337 410 zł40 m² 8 531,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń i poznaj więcej szczegółów! Oferta limitowana tylko do końca miesiąca - skorzystaj z rabatu Black Friday i zaoszczędź aż 53 985,59 zł! Na sprzedaż nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł36 m² 14 876 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie dwupokojowe idealne dla pary lub inwestycyjnie na wynajem zlokalizowane na Mokotowie, przy ul. Śniardwy. Mieszkanie - usytuowane na 8 piętrze, powierzchnia 36,3 m2 , dwa pokoje (16,5 m2 i 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strzelecka

Mosina,wielkopolskie

679 000 zł97 m² 7 029,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Ostatni dostępny segment szeregowca w III i ostatnim etapie inwestycji. Polecam do sprzedaży środkowy segment szeregowca w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bacewicz

Wrocław,dolnośląskie

940 000 zł83 m² 11 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Opiekun oferty: tel. Nr Licencji pfrn 2258 Zapraszam do zapoznania się z ofertą segmentu w zabudowie atrialnej o powierzchni 82,60, m2 z ogródkiem i tarasem, położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narcyzowa

Lublin,lubelskie

528 384 zł55 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 55,04 m2 w nowej inwestycji na Ponikwodzie, przy ulicy Narcyzowej na parterze. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 349 000 zł79 m² 17 022,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Gotowe do zamieszkania mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 79,25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Biskupice,śląskie

300 000 zł95 m² 3 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Wygodny dobrze rozplanowany dom w pięknej okolicy - Jura Krakowsko Częstochowska Rozkład pomieszczeń. Kotłownia i powierzchnia magazynowa w piwnicy - ok 14m2. Na parterze salon kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kilińskiego

Zielonka,mazowieckie

1 849 000 zł213 m² 8 680,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:735 m²

Dwa lokale z oddzielnymi wejściami, przylegające do wspólnego garażu ze wspólnym podjazdem. To idealne miejsce dla dwóch rodzin lub do adaptacji na potrzeby prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasna

Ząbkowice Śląskie,dolnośląskie

760 000 zł76 m² 10 007,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: tel. Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z tarasem znajdujące się na parterze w nowym budownictwie przy ul. Jasnej w Ząbkowicach Śląskich Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łowicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

374 000 zł43 m² 8 769,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zachęcam do zapoznania się z propozycją zakupu mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego przy ulicy Łowickiej w Bydgoszczy na nowym kameralnym osiedlu (niska zabudowa). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Sikorki

Kraków,małopolskie

504 725 zł33 m² 15 299,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, przytulne studio z dużym balkonem, położone w nowoczesnym budynku w dobrze skomunikowanej części Krakowa. 0% prowizji - brak kosztów po stronie kupującego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Wrocław,dolnośląskie

1 449 000 zł204 m² 7 102,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:488 m²

Przestronny dom z potencjałem w doskonałej lokalizacji idealny dla rodziny lub inwestycji!na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 204 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Baczyńskiego

Świdnik,lubelskie

355 000 zł35 m² 10 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji przestronna kawalerka W samym centrum świdnika,pełne wyposażenie Na sprzedaż oferuję kawalerkę o powierzchni 35,20 m , położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Ceradz Kościelny,wielkopolskie

998 000 zł220 m² 4 536,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:925 m²

Ceradź Kościelny, okolice Poznania, gmina Tarnowo Podgórne, woj. wielkopolskie. Sprzedaż obiektu wolnostojący w Ceradziu Kościelnym. Rezerwacja! Tylko u nas, cena bardzo atrakcyjna ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

559 000 zł46 m² 12 152,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W sprzedaży przytulne, kompaktowe dwupokojowe mieszkanie w najbardziej pożądanej lokalizacji Trójmiasta - Gdańskim Przymorzu, w bliskim sąsiedztwie Uniwersytetu Gdańskiego i obc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rosy

Warszawa,mazowieckie

5 400 000 zł277 m² 19 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny i elegancki dom wolnostojący w Wilanowie. Nieruchomość Wyjątkowa nieruchomość o niepowtarzalnej architekturze, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 211 228 zł71 m² 17 134,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Stara cena -> 1 353 725 zł Nowa cena -> 1 211 228 zł 0% prowizji | 0% podatku pcc | zakup bezpośrednio od dewelopera Mokotów Prestiż | Komfort | Wygoda jedna z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legionowo,mazowieckie

644 000 zł56 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

-nieruchomość dostępna tylko W estate - Z przyjemnością prezentuję jasne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m , położone na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Niezapominajek

Kraków,małopolskie

1 199 000 zł96 m² 12 555 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Piękny nowoczesny dom na świeżo wybudowanym osiedlu! osiedle Z wszystkim co potrzebujesz W jednym miejscu! Sklepy, park, ekologiczna farma, w pobliżu ska oraz przystanek autobusowy. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

397 575 zł40 m² 9 922 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

555 000 zł60 m² 9 188,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Promocja! do 15.12.2025 CENA 555 000,00 ZŁ ZAMIAST 579 000,00 ZŁ. Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w niskim bloku mieszkalnym w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Próchnika

Łódź,łódzkie

270 000 zł44 m² 6 201,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 43,54m , położone w samym sercu Łodzi przy ul. Próchnika. Nieruchomość znajduje się na parterze odnowionej kamienicy i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

454 086 zł52 m² 8 778 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

788 500 zł55 m² 14 320,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc Mieszkanie 3 pokojowe - 55,06 m2 + balkon 4,6m2 (dostępne inne rozkłady, metraże, piętra i mieszkania z ogródkami) W ofercie.