dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 980 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 980 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 900 zł54 m² 6 349,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem oraz łazienką, położonego w świetnej lokalizacji - Kapuściska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

644 710 zł59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera Kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 58.61m2 z balkonem w nowoczesnej inwestycji położonej w bliskiej odległości od ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysia

Szczecin,zachodniopomorskie

380 000 zł46 m² 8 172,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m , położone na czwartym piętrze niskiego bloku w samym sercu Starego Miasta w Szczecinie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

698 000 zł71 m² 9 830,99 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bez prowizji, bez pcc! Zadzwoń i umów na prezentację, limitowane oferty w biurze sprzedaży. W cenie: mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

629 900 zł67 m² 9 377,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jest to nowoczesne osiedle położone w wyjątkowo zielonej i spokojnej części Błonia, stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie balans między naturą a bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł46 m² 9 360,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

do wprowadzenia / centrum / blisko zieleń / inwestycyjne / pełne wyposażenie na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 46.47 m - IDEALNE DLA PARY LUB POD WYNAJEM ul. Brzeska 6 - klimatyczna kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Nowe Racibory,mazowieckie

859 000 zł145 m² 5 924,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom parterowy jednorodzinny na pograniczu Prace duże/nowe Racibory ul. Graniczna o pow 145m2 z garażem, na działce 1000m2 pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe w całym domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

592 000 zł54 m² 10 963 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Zadzwoń i umów na prezentację Limitowane ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żwirki i Wigury

Andrychów,małopolskie

526 160 zł66 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam nowe mieszkanie deweloperskie w Andrychowie przy ulicy Żwirki i Wigury 5. Mieszkanie 2-pokojowe dwupoziomowe o powierzchni 65,77m2 usytuowane na II piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotlarska

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł37 m² 18 301,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,10 m z miejscem parkingowym za szlabanem Zapraszam do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość oraz wirtualnego spaceru , który pozwoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

597 104 zł45 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc 2-pokojowe mieszkanie w otoczeniu zieleni - doskonałe na inwestycję lub second home! Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kordeckiego

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł59 m² 11 847,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Przedstawiamy 3 pokojowe, dwustronne, ciche mieszkanie usytuowane w zielonej okolicy na Pradze Południe (grochów), w miejscu bardzo dobrze skomunikowanym ze wszystkimi stronami miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Telimeny

Kraków,małopolskie

690 000 zł53 m² 13 018,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Telimeny, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwinietą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Plac 1 Maja

Ujazd,opolskie

2 500 000 zł994 m² 2 515,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż przestronny pawilon handlowo-usługowy, położony w samym sercu Ujazdu, w centralnej części rynku. Budynek jest idealną propozycją zarówno dla inwestorów, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

690 000 zł270 m² 2 551,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:300 m²

Umowa na wyłączność! Tylko w Naszym biurze! Szukasz dla siebie i dla swojej rodziny domu gotowego do zamieszkania? Oferuję na sprzedaż ciekawą nieruchomość domu szeregowego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Świdnik,lubelskie

299 000 zł47 m² 6 342,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,14 m , położone przy ul. Norwida 2 w Świdniku, na 2. piętrze trzypiętrowego budynku. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Księżycowa

Swarzędz,wielkopolskie

565 000 zł56 m² 10 035,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na kameralmnym osiedlu Swarzędz Dzień dobry, mam na imię i jestem agentką nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki mojemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gliwice,śląskie

531 820 zł65 m² 8 236,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament 4 pokojowy na trzy strony świata, salon z oknami na południe z dużym balkonem 9m2 na chwile prywatnego relaksu. Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł47 m² 15 425,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 na wrocławskim Grabiszynku - jednej z najbardziej prestiżowych i lubianych lokalizacji we Wrocławiu. Układ pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gliwice,śląskie

430 000 zł62 m² 6 912,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Jeśli nie wyświetla Ci się wirtualny spacer, skontaktuj się ze mną! Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

482 672 zł43 m² 11 330,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

-Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Smolec

Smolec,dolnośląskie

850 000 zł101 m² 8 415,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:101 m²

0% pcc | 0% prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż dostępny jest dom szeregowy o powierzchni 101 m , położony w miejscowości Smolec, w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

407 357 zł36 m² 11 394,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 35,67 m , zlokalizowanego na drugim piętrze, nowoczesnego, 2-piętrowego budynku w spokojnej części Siechnic, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

375 000 zł57 m² 6 596,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny usytuowany w kamienicy w ścisłym Centrum przy ul. Sobieskiego na I piętrze. Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 56,85 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

499 999 zł42 m² 11 904,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Zadzwoń i umów na prezentację, wyjątkowe rabaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

670 000 zł74 m² 9 054,05 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bez prowizji, bez pcc! Zadzwoń i umów na prezentację - mieszkanie gotowe do odbioru! Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

655 000 zł70 m² 9 357,14 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bez prowizji, bez pcc! Zadzwoń i umów na prezentację, limitowane ceny w biurze! Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Dąbska

Kraków,małopolskie

2 980 224 zł150 m² 19 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 149,76 m , położony w nowoczesnym budynku przy ul. Dąbskiej w Krakowie. Lokal znajduje się na parterze inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

2 199 000 zł92 m² 24 032,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | Rydygiera 15 | Żoliborz - komfortowa przestrzeń w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie! Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

537 535 zł57 m² 9 482,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

478 000 zł53 m² 9 018,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze w budynku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie na Piaskach. Na powierzchnie mieszkania składa się: - 3 pokoje, - oddzielna kuchnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sosnowa

Ostrzyce,pomorskie

448 000 zł99 m² 4 520,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym - 450 m od Jeziora Trzebno Na granicy Ostrzyc i Rątów, w sercu natury, otoczony lasem Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kozłówka

Kozłówka,lubelskie

289 000 zł10 200 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano - rolna o powierzchni 1,0200 ha położona w Kozłówce gm. Kamionka. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta. Wymiary: ok. 27 m x 375.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Raciborskiego

Kielce,świętokrzyskie

545 000 zł55 m² 9 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne mieszkanie po remoncie, na Ślichowicach 55 m , 1. piętro, gotowe do wprowadzenia. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 499 000 zł290 m² 12 065,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferuję do sprzedaży połowę nowoczesnego bliżniaka usytuowanego w prestiżowej lokalizacji Wilanowa. Kameralne bezpieczne osiedle Zawady zaprojektowane z myślą o prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł44 m² 12 162,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedaż bezpośrednia Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,4 m2 znajdujące się na Tarchominie, na ulicy Aluzyjnej. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 9-cio piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Stefana Batorego

Gdynia,pomorskie

2 250 000 zł113 m² 19 911,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy unikalną ofertę, dostępną wyłącznie u Nas, w formule 0% Zachwycający, dwupoziomowy loft z dwoma balkonami czeka na Ciebie w samym sercu Gdyni w Śródmieściu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zachodnia

Gniezno,wielkopolskie

729 000 zł125 m² 5 824,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ostatni segment! Specyfikacja: - fundament: *ławy fundamentowe wykonane z betonu B20 * fundamenty z bloczków betonowych,wysmarowane podwójnie dysperbitem, ocieplone styropianem 15cm, pokryte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

1 014 580 zł72 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

619 057 zł43 m² 14 423,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko Teraz - Okazja Cenowa! Mieszkanie 2 pokoje z ogródkiem Warszawa Ursus Bez prowizji Bez pcc Bezpośredni zakup od dewelopera. Szukasz idealnego miejsca do życia w Warszawie? Odkryj nowe.