dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 975 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Karolewska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

559 000 zł57 m² 9 807,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego bardzo komfortowego mieszkania dwupoziomowego, położonego w świetnej lokalizacji i sąsiedztwie terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

699 000 zł79 m² 8 867,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowy apartament w Toruniu - ostatnie 2! Oferta bezpośrednia: 0% prowizji 0% podatku pcc Najlepsze warunki zakupu - tylko z nami! Wyjątkowa okazja w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

368 245 zł30 m² 12 320 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

2 250 000 zł885 m² 2 542,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 995 m²

Oferuje do wynajęcia budynek produkcyjny 885 m kw,. Obiekt ocieplony, wysoki 8m. Posadzka betonowa. Alarm. Brama otwierana: wysokość od 400 cm przy bramie do 370 cm. Przyłącze 1000 kw. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bolesława Chrobrego

Poznań,wielkopolskie

362 000 zł30 m² 12 066,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja Sprzedajemy kawalerkę Osiedle Bolesława Chrobrego 13 B na drugim piętrze niskiego budynku z 2000 roku Mieszkanie jest urządzone , wyposażone, budynek położony w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

498 000 zł72 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Urokliwe 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Zarzecze w Świdnicy! wombat nieruchomości zaprasza do zakupu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 72 m , położonego na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kujawska

Morąg,warmińsko-mazurskie

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duet Broker oferuje do sprzedaży komfortowe, gotowe do wprowadzenia dwupokojowe mieszkanie w Morągu przy ul. Kujawskiej 15. Nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych pokoi i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

615 000 zł51 m² 11 965 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowoczesne, dwustronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 położone w środku miasta szuka nowego właściciela najlepiej takiego, który doceni komfort życia. Nowoczesne, zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

799 900 zł138 m² 5 788 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, dostępny w promocji do końca roku! To doskonała okazja wymarzonego domu, oszczędzając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

258 000 zł37 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,2 m2, położone na I piętrze czteropiętrowego bloku. To spółdzielcze własnościowe mieszkanie co stanowi atrakcyjną opcję dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

729 000 zł85 m² 8 560,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Drogi Z kostki brukowej! pompa ciepła! ogrzewanie podłogowe! duże działki! Gorąco polecam domy parterowe w zabudowie bliźniaczej położone w gminie Czernica. Dom składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

609 601 zł40 m² 15 107,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 635001 zł Świetna opcja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piątkowa

Piątkowa,podkarpackie

598 000 zł153 m² 3 908,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Biuro nieruchomości Royal Broker ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom w Piątkowej z dala od zgiełku miasta, blisko natury i z pełnym komfortem codziennego życia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

501 391 zł68 m² 7 326 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 490 000 zł232 m² 10 301,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:534 m²

Nowa inwestycja w Powsinie! Kameralne osiedle 6 domów w zabudowie bliźniaczej! Wolny ostatni dom B4! Wysoki standard deweloperski! Ofertą sprzedaży jest dom o powierzchni 232 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Kraków,małopolskie

1 699 000 zł73 m² 23 264,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do zaoferowania mam mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Moniuszki 3, osiedle Oficerskie w Krakowie Zadbana kamienica z 1930r. Piętro 1/4 Metraż 73,03 m2, w skład którego wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żorska

Tychy,śląskie

569 000 zł49 m² 11 638,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja! Wyjątkowe, nowoczesne i stylowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie - Tychy ul. Żorska. 48,89 m 3 pokoje balkon wysoki standard gotowe do zamieszkania Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł59 m² 16 973,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję rozkładowe, dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie (58,62m2) w stanie deweloperskim. Nieruchomość położona jest na Kamionku, w prężnie rozwijającej się części warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

665 937 zł57 m² 11 701,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie nowe z rynku pierwotnego, 3 pokojowe o powierzchni 56,91m2 z balkonem na zielonym, spokojnym Brochowie w południowej części Wrocławia Krzyków. Mieszkanie jest rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

436 000 zł41 m² 10 634,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj w zielonej dzielnicy poznania.DO CENTRUM MIASTA 15 MINUT AUTEM ? +OPOWIEM CI O WSZYSTKICH MIESZKANIACH W INWESTYCJI+ Mieszkania bezpośrednio od dewelopera Nie płacisz PCC Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 900 zł54 m² 6 349,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem oraz łazienką, położonego w świetnej lokalizacji - Kapuściska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

644 710 zł59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera Kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 58.61m2 z balkonem w nowoczesnej inwestycji położonej w bliskiej odległości od ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysia

Szczecin,zachodniopomorskie

380 000 zł46 m² 8 172,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m , położone na czwartym piętrze niskiego bloku w samym sercu Starego Miasta w Szczecinie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

698 000 zł71 m² 9 830,99 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bez prowizji, bez pcc! Zadzwoń i umów na prezentację, limitowane oferty w biurze sprzedaży. W cenie: mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

629 900 zł67 m² 9 377,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jest to nowoczesne osiedle położone w wyjątkowo zielonej i spokojnej części Błonia, stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie balans między naturą a bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł46 m² 9 360,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

do wprowadzenia / centrum / blisko zieleń / inwestycyjne / pełne wyposażenie na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 46.47 m - IDEALNE DLA PARY LUB POD WYNAJEM ul. Brzeska 6 - klimatyczna kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Nowe Racibory,mazowieckie

859 000 zł145 m² 5 924,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom parterowy jednorodzinny na pograniczu Prace duże/nowe Racibory ul. Graniczna o pow 145m2 z garażem, na działce 1000m2 pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe w całym domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

592 000 zł54 m² 10 963 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Zadzwoń i umów na prezentację Limitowane ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żwirki i Wigury

Andrychów,małopolskie

526 160 zł66 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam nowe mieszkanie deweloperskie w Andrychowie przy ulicy Żwirki i Wigury 5. Mieszkanie 2-pokojowe dwupoziomowe o powierzchni 65,77m2 usytuowane na II piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotlarska

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł37 m² 18 301,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,10 m z miejscem parkingowym za szlabanem Zapraszam do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość oraz wirtualnego spaceru , który pozwoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

597 104 zł45 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc 2-pokojowe mieszkanie w otoczeniu zieleni - doskonałe na inwestycję lub second home! Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kordeckiego

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł59 m² 11 847,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Przedstawiamy 3 pokojowe, dwustronne, ciche mieszkanie usytuowane w zielonej okolicy na Pradze Południe (grochów), w miejscu bardzo dobrze skomunikowanym ze wszystkimi stronami miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Telimeny

Kraków,małopolskie

690 000 zł53 m² 13 018,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Telimeny, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwinietą infrastrukturą.