dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 980 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 980 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Milówka,śląskie

159 000 zł40 m² 3 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 690 m²

Unikalna Nieruchomość w Sercu Beskidu Żywieckiego - Stara Wiejska Chata z Bala Otoczona Lasem! Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku i codziennej rutyny? Przedstawiamy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 771 000 zł90 m² 19 677,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowy apartament 3-pokojowy w sercu Miasteczka Wilanów - ul. Rzeczypospolitej 2 Na sprzedaż apartament o powierzchni 89,8 m , położony w prestiżowej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Kostrzyn,wielkopolskie

435 000 zł60 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Moja ulubiona hot oferta - promocja - taniej o 30 tys zł Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc 4 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem bez prowizji I pcc - bezczynszowe! Obsługa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 300 000 zł132 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży apartament w prestiżowej inwestycji na Mokotowie, 5 pokoi 132 m2 z 3 balkonami i 2 łazienkami. Szanowni Państwo mamy dużo ofert w jednym miejscu porównamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Warszawa,mazowieckie

1 194 000 zł52 m² 22 961,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Mieszkane na sprzedaż stary mokotów 2 pokoje / balkon / piwnica / kamienica Przedmiotem oferty jest przepiękne mieszkanie zlokalizowane w sercu Starego Mokotowa w jego najlepszej części przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Onyksowa

Lublin,lubelskie

566 748 zł73 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim | ul. Onyksowa, lublin | 72,66 m , 4. piętro Lokalizacja, która ułatwia życie. Mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Śnieżna

Gowarzewo,wielkopolskie

629 000 zł92 m² 6 827,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Nowoczesny dom 92 m w Gowarzewie - stan deweloperski dokładne wymiary na ostatnim rzucie Lokalizacja: gowarzewo, ul. Śnieżna, gmina Kleszczewo Termin oddania: II kwartał 2026 r. Atuty oferty: darmowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miroszowice

Miroszowice,dolnośląskie

1 270 000 zł167 m² 7 604,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż przestronny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 137 m , położony na zadbanej, pięknie zagospodarowanej działce w miejscowości Miroszowice, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urzędnicza

Kraków,małopolskie

1 975 000 zł67 m² 29 477,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1941

Polecamy! mieszkanie 3 pokojowe 67 m2 okolica ul. Chopina ,ul. Urzędniczej dzielnica: ( Krowodrza ) Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 3 - piętrowej kamienicy z 1941 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł49 m² 16 272,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość po generalnym remoncie tuż metrze Księcia Janusza! Mieszkanie przeszło w 2022 roku generalny remont łącznie z wymianą elektryki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Niedźwiedzica

Niedźwiedzica,dolnośląskie

35 000 zł3 200 m² 10,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: oferta zarezerwowana. Oferta sprzedaży wyjątkowej, widokowo - rekreacyjnej działki położonej w malowniczej lokalizacji Gór Sowich nieopodal zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł49 m² 15 043,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Rezerwacja Mieszkanie o powierzchni 49,19 m2 to jasna, wygodna i nowocześnie urządzona przestrzeń w budynku z 2013 roku, idealna dla osób, które chcą mieszkać blisko centrum, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

450 000 zł37 m² 12 162,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w bloku z cegły rok budowy 2020. Salon z aneksem kuchennym Sypialnia Łazienka z prysznicem Przedpokój Balkon z widokiem na teren zielony gdzie nie powstanie żaden blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zeusa

Straszyn,pomorskie

1 149 000 zł138 m² 8 299,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:297 m²

Zapraszam do kupna 2-poziomowego, przestronnego domu w Straszynie, z szybkim dojazdem do Gdańska i obwodnicy Trójmiasta. Parametry nieruchomości: powierzchnia użytkowa ok. 138,44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

385 000 zł34 m² 11 326,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż ustawne, jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na ostatnim piętrze bloku z windą blisko centrum Rzeszowa, przy ul. Hetmańskiej. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł74 m² 14 765,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Rezerwacja Dla klienta gotówkowego możliwość negocjacji ceny. W przypadku umowy przedwstępnej wymagany jest zadatek. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż interesującą nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Onyksowa

Lublin,lubelskie

332 593 zł37 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim | ul. Onyksowa, lublin | 37,37 m , 4. piętro Lokalizacja, która daje spokój i wygodę Mieszkanie położone jest przy ul. Onyksowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł86 m² 11 582,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferuję jasne i komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,25 m , idealne dla rodzin, które cenią spokój, przestrzeń i poczucie prywatności. Lokal znajduje się na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

415 500 zł41 m² 10 183,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja w dynamicznie rozwijającej się się dzielnicy Gdańska! Kontakt: w pobliżu pełna infrastruktura: sklepy,przystanki tramwajowe i autobusowe. 2-pokojowy apartament blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Jeziórko

Jeziórko,mazowieckie

499 000 zł2 094 m² 238,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna, zalesiona działka o powierzchni 2094 m2 w miejscowości Jeziórko - Ustanówek. Na działce znajduje się drewniano- murowany domek letniskowy. Działka ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pabianicka

Wrocław,dolnośląskie

806 892 zł53 m² 15 170 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do zaoferowania mam nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,19 m2 w inwestycji przy. ul Pabianickiej 25 Mieszkanie gotowe do odbioru Piętro 3/10 lok. 03.C.25 Zakup bez prowizji i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Częstochowa,śląskie

160 000 zł35 m² 4 625,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,5 m , położone na parterze w bloku zlokalizowanym w dzielnicy Stare Miasto przy ul. Piotrkowskiej w Częstochowie. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Gdynia,pomorskie

311 650 zł28 m² 11 130,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bez wkładu własnego | gotowe do odbioru na wiosne 2026 | bez prowizji | brak podatku pcc 2 pokoje obok przystanek autobusowy Istnieje możliwość wykończenia pod klucz Cena mieszkania: 311 650 zł + 6 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł85 m² 6 849,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatnie wolne mieszkania prestiżowej inwestycji blisko ul. Lwowskiej W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości nowa inwestycja niskiej zabudowy szeregowej z mieszkaniami na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukietowa

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł48 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Warszawa, mokotów, ul. Bukietowa 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy. Oddzielna widna kuchnia. Wysokość lokalu 2,80 m. Metro Wierzbno - 500 m Pełna własność z Księgą Wieczystą - grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł43 m² 13 805,10 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2 pokojowe - idealne dla pary lub inwestycyjnie na wynajem, zlokalizowane przy ul. Krasnobrodzkiej na targówku/bródno mieszkanie - o powierzchni 43,1 m2 rozkładowe, dwa pokoje salon (pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grodzka

Stargard,zachodniopomorskie

353 000 zł53 m² 6 606,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne 3 pokojowe (z możliwościa wydzielenia 4 pokoju) położone na IV piętrze niskiego bloku w samym sercu Starego Miasta w Stargardzie. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

294 001 zł27 m² 10 901 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie zamiast akademika? A może dochodowa inwestycja pod wynajem? Wykończony pod klucz apartament inwestycyjny we Wrocławiu czyli Wenecji północy - gotowy na najemców! Szukasz inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swobodna

Białystok,podlaskie

369 000 zł48 m² 7 641,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie według własnego stylu? Masz dość powtarzalnych wnętrz wyglądających identycznie jak w setkach innych ofert? To mieszkanie daje pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

249 000 zł32 m² 7 781,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 32 m (łącznie z piwnicą 39,70 m) zlokalizowane w Opolu, na Metalchemie. Nieruchomość położona jest na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iranka-Osmeckiego

Rzeszów,podkarpackie

330 000 zł37 m² 9 016,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży ustawnego mieszkania na ulicy Iranka Osmeckiego. Mieszkanie o powierzchni 36,6 m2 znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wyrzysk

Wyrzysk,wielkopolskie

769 000 zł232 m² 3 320,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 547 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż: przestronny dom jednorodzinny z ogromnym potencjałem - Wyrzysk Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 318 220 zł67 m² 19 790,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie W świetnej lokalizacji Idealne dla rodzin, inwestorów, osób, które cenią sobie aktywny styl życia oraz bliskość terenów zielonych. Atuty inwestycji - 15 minutowe miasto Bardzo duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Radzymin,mazowieckie

549 000 zł63 m² 8 685,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie bezczynszowe na parterze o pow. 63,21 m z ogródkiem w nowej inwestycji Osiedle Witosa w Radzyminie bez pcc gotowe do odbioru Powierzchnia: 63,21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kotlarska

Kraków,małopolskie

1 074 200 zł53 m² 20 344,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Polecamy! - do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 52,8 m2 na ul. Kotlarska - dzielnica: (grzegórzki). Mieszkanie usytuowane jest na 3 - piętrze w 4 piętrowym bloku z 1956roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

495 000 zł44 m² 11 306,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja nowy 2-pokojowy apartament I garaż przy ul. Zdrojowej W zielonej górze wyjątkowo ciekawa oferta - Apartament o powierzchni 43,78 mkw składający się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wiarusa

Zielonki,małopolskie

1 049 000 zł69 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowe mieszkanie 68,5 m wysoki parter balkon + taras mpec Os. Magnolie Na sprzedaż piękne, po generalnym remoncie mieszkanie położone na wysokim parterze w prestiżowym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

459 000 zł53 m² 8 709,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przytulne i bardzo ciepłe mieszkanie 52,7 m2 w Obornikach Śląskich , położone na II piętrze budynku z 2009 r. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym 25,5 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

485 714 zł50 m² 9 724 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pelplińska

Starogard Gdański,pomorskie

940 000 zł191 m² 4 920,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:824 m²

Dom na sprzedaż w Starogardzie Gdańskim przy ul. Pelplińskiej! Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży dwupoziomowego domu jednorodzinnego, położonego w spokojnej części Starogardu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodakowska

Warszawa,mazowieckie

778 082 zł44 m² 17 850 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy, która gwarantuje szybki wzrost wartości nieruchomości. To idealna propozycja dla singla, pary lub.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij