dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 213 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 213 ogłoszeń

Rynek pierwotny

890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Okazja domek skrajny! deweloper! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków wolnostojących wśród zieleni! nowe domy tylko 10 minut od centrum lublina.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł26,80 m² 17 164,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 26,8 mkw., zlokalizowana przy ul. Żuromińskiej 7 w Warszawie. Mieszkanie ma funkcjonalny układ i składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w kamienicy na parterze w Świebodzicach. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie jasne, słoneczne o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł6 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna o powierzchni 6000 mkw. (0,60 ha), w pierwszej linii zabudowy, w malowniczej okolicy, położona na obrzeżach Woli Uhruskiej. Działka jest w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

5 490 000 zł651 m² 8 433,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:20 061 m²

Nowoczesna rezydencja z basenem w towarzystwie parku Baldram Najważniejsze atuty: - powierzchnia użytkowa ok. 400 m (parter, piętro, część basenowa, garaż i zaplecze techniczne) -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 697 900 zł163 m² 10 416,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Nowoczesna Bryła i przemyślane wnętrze. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący Parterowy o powierzchni ok. 163m2, usytuowany na dużej, ładnej działce w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł105,64 m² 12 116,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne, klimatyczne mieszkanie w sercu Milanówka. Na powierzchni 105,64 m bezczynszowego mieszkania, usytuowanego w zielonej, willowej dzielnicy, składają się: - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

4 320 000 zł28 800 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Malowniczo położona działka o pow. 2.88ha składająca się z : 2,01 ha przeznaczona na zabudowę - tereny zabudowy mieszkaniowej ( 8 działek) 0,8 ha tereny zielone ze stawem 0,07 ha drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 242 zł58,18 m² 7 120 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle Pod Zamkiem nowoczesność w sercu zielonego Wieruszowa Osiedle Pod Zamkiem to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w jednej z najbardziej malowniczych i spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 907,50 m² 1 834,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 652 m²

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o charakterze produkcyjno-magazynowym, położona w doskonałej lokalizacji Złotoria, zaledwie 1,5 km od granic Torunia. Obiekt z gotową, pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Mostkowo

Mostkowo,warmińsko-mazurskie

250 000 zł40 300 m² 6,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki rolne klasy III i IV o łącznej powierzchni 4,03 ha. w miejscowości Mostkowo gmina Łukta. Cena za całość wynosi 250 000 pln. Dostęp do działek drogą.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł57 m² 12 894,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfortowe dwupokojowe mieszkanie w Otwocku Małym. Prezentuję Państwu nietypowe, nowe mieszkanie o pow. 57m2 położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku w Otwocku Małym.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł1 000 m² 919 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Pęcicach Małych gmina Michałowice Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m . Działka posiada drogę dojazdową oraz dostęp do mediów: woda, gaz, światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł889 m² 191,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy Deszczno, ul. Sadowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 889 m , położona w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł120 m² 2 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Tylko W naszym biurze! Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok 120 m2 położony w Jastrzębiu-Zdroju na Zofiówce. Parametry budynku: - budynek z lat 50-tych.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł390 m² 3 330,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 162 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Ustroniu. Dom wolno stojący wielorodzinny, z możliwym przeznaczeniem usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w centrum miasta 100 metrów od jeziora i ścieżek spacerowych. Prezentowana nieruchomość znajduje się w budynku z czerwonej cegły. Kilka lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

951 204 zł76,71 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup mieszkania bez prowizji i podatku pcc. Inwestycja jest gotowa, zapraszam na prezentację. Oferuję do sprzedaży wyjątkowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł667 m² 224,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Sokoły przy ul. Nowy Świat. Parametry: - powierzchnia 667 m, - wymiary 14 m x 46 m, - w kształcie prostokąta, - media: prąd, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł62,75 m² 6 772,91 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie, 62,75 m , Zabrze. Mieszkanie przeszło gruntowny remont : - nowe kafelki na podłodze - nowa kuchnia z pełnym wyposażeniem - meble, piekarnik, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł82,60 m² 22 990,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferuję wyjątkowe mieszkanie w centrum Sopotu w pobliżu Monte Cassino! Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 82,6 m , usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł64 m² 13 734,38 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Prezentuję dwa 2-pokojowe niezależne mieszkania gotowe do wynajmu w świetnie skomunikowanej lokalizacji na Warszawskiej Pradze Południe! lokalizacja: ul. Łukowska, praga Południe, warszawa Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 800 zł70,83 m² 11 941,27 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne 3 pokoje z widną kuchnią i przestronnym balkonem Zadzwoń: adam (również po 18:00) Mówię płynnie po angielsku I m happy to assist you in English. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł463 m² 429,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ważne: dom widoczny na zdjęciu to wizualizacja architektoniczna. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 463 m , gotowa pod realizację Twoich planów budowlanych. Kluczowe parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

662 521 zł36,15 m² 18 327 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Willa Parkowy Zakątek Twój drugi dom w sercu Polanicy-Zdroju. Lokalizacja: ul. Ogrodowa 2, polanica-Zdrój Planowane zakończenie inwestycji: III kwartał 2026 r. (wrzesień) Liczba apartamentów: 31.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł195 m² 4 717,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:904 m²

*** dom przy lesie *** *** blisko białegostoku *** *** sochonie *** *** pompa ciepła *** Polecam wyjątkowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim niepełnym zlokalizowany w urokliwym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

312 000 zł1 400 m² 222,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Znakomita działka w znakomitym miejscu! Do sprzedaży Bardzo ładna i duża działka w znakomitej lokalizacji w Łochowie o powierzchni ok 1400m2! Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł58 m² 14 810,34 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku przy ul. Walerego Sławka 7 w Krakowie gotowe do odbioru To propozycja dla osób, które cenią wygodę codziennego życia - układ.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł34,32 m² 17 482,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Emmerson prezentuje mieszkanie funkcjonujące jako lokal usługowy o pow. 34,32 m2 zlokalizowany przy ul. Malachitowej w dzielnicy Bieżanów- prokocim. (Złocień) Lokal zlokalizowany znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 985 750 zł3 055 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna na sprzedaż, powierzchnia 3055m2, świdnik Wytyczne - Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: przeznaczenie podstawowe - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w formie.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł1 090 m² 3 660,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz gruntu pod projekt, który nie zaczyna się od pustej działki, ta propozycja przy ul. Siennej 23 w Lublinie wyróżnia się realnym zaawansowaniem robót. Działka inwestycyjna na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ruda

Ruda,kujawsko-pomorskie

196 000 zł3 268 m² 59,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ruda koło Grudziądza Biuro Nieruchomości banaś posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3268 m2 , położoną w miejscowości Ruda , gmina Grudziądz.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację oława / rozkład / ipiętro Polecam rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w Oławie. Jego powierzchnia to ok. 50 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł47,22 m² 15 650,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować dwustronne mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bytnara "rudego" 20. Mieszkanie zadbane, w starszym standardzie z wymienioną instalacją.

Szczegóły ogłoszenia

273 000 zł47 m² 5 808,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż oferujemy wygodne jasne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, tuż przy centrum Lubawy. Mieszkańcy osiedla mają dostęp do pełnej infrastruktury oraz doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł609 m² 65,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mieszkaniowa działka w Szymbarku niedaleko słynnego zamku stwarza ogromne możliwości. Oferowany grunt pozwala na wybudowanie domu w tej uroczej miejscowości. Nie ma problemu z uzbrojeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł51 m² 14 686,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Wrzeszcza przy al. Grunwaldzkiej. Lokal o powierzchni użytkowej 51 m , dzięki adaptacji części komórki.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł102,40 m² 2 529,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:17 680 m²

Jelenin, gmina Żagań, dom powierzchnia 102 m2, sprzedam, 259 000 zł. Jelenin to jedna z ciekawszych propozycji w obrębie Żagania. Znajdziesz tam wielu interesujących sąsiadów.

Szczegóły ogłoszenia

82 425 zł1 099 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna o powierzchni 1099 m2 znajdująca się na skraju wsi Wapnica w pobliżu jeziora (ok. 350 m3 od działki). Działka regularna w kształcie kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

259 999 zł1 300 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wygodna działka budowlana! | Myszków ul. Boczna zadzwoń:   Współpracując z homeon biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz żadnych umów. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 286 m² 198,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu działkę na sprzedaż w spokojnej okolicy Mogilna. Nieruchomość położona przy ulicy Prusa. Powierzchnia działki: 1286 mkw. Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja w pasie.