dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

630 000 zł50 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na sprzedaż * 50m2 * 2 pokoje * Oś. Jar Nowoczesne mieszkanie, po generalnym remoncie i przearanżowaniu wnętrza, w którym zlikwidowano korytarz, tworząc przestronną i jasną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł114 m² 16 545,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przestronny 4 Pokojowy Apartament ze słonecznym tarasem z widokiem na zieleń, blisko Wisły. Apartament mieści się na drugim, ostatnim piętrze, w kameralnym i eleganckim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Łomianki,mazowieckie

1 440 000 zł122 m² 11 803,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4-pokojowy apartament w podwarszawskich Łomiankach przy ul. Łąkowej. Apartament ten jest położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Warszawa,mazowieckie

1 575 000 zł97 m² 16 237,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Apartament Kameralne osiedle czterech dwupiętrowych apartamentowców z podziemnym garażem przy ul. Zaściankowej. Apartament mieści się w drugiej linii zabudowy na ostatnim piętrze, cechą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

488 556 zł43 m² 11 420,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

552 868 zł38 m² 14 495,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Kraków, os. Piaski Nowe - bez prowizji i pcc! Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do centrum? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

341 000 zł28 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przyjdź W niedzielę 14.12! Zapraszamy 10-18. Bez prowizji! wyjątkowa oferta przestronnej kawalerki W śródmieściu. Tramwaj, wyspa spichrzów. Umów się na prezentację, zanim się sprzeda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

868 673 zł60 m² 14 494,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 4q.2026 * Świetna lokalizacja Teraz niższa cena! cena przed promocją 904 868 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mołowiste

Mołowiste,podlaskie

1 320 000 zł175 m² 7 563,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego w miejscowości Mołowiste (20 min od Augustowa), w okolicy jeziora Serwy oraz przepięknych lasów Puszczy Augustowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Toruń,kujawsko-pomorskie

349 000 zł48 m² 7 225,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

*** mieszkanie na osiedlu młodych ul. Matejki - 48,30 m2, 2 rozkładowe pokoje, oddzielna kuchnia, 4 piętro W niskim bloku 4-piętrowym, balkon, piwnica *** idealne pod inwestycję Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Puławy

Puławy,lubelskie

895 000 zł250 m² 3 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:525 m²

Dom wolnostojący o dwóch kondygnacjach naziemnych z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony na działce 525m2 w Puławach Parter: - wiatrołap - salon z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osiek

Osiek,dolnośląskie

659 000 zł122 m² 5 401,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:479 m²

Sprzedam, dom, lubin, osiek nowy dom wolnostojący W osieku pod lubinem o pow. użytkowej 77,77m 2. (całkowita powierzchnia 122,92) a licząc po podłodze 90,82m2) posadowiony na 497m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipińskiego

Kraków,małopolskie

795 000 zł65 m² 12 287,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3-pokojowe mieszkanie Z osobną kuchnią I balkonem kraków, dębniki, ul. Wacława lipińskiego lokalizacja: prezentowane mieszkanie znajduje się przy ul. Wacława Lipińskiego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stołeczna

Białystok,podlaskie

330 000 zł33 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

***nie zwlekaj kawalerka idealna na wynajem - ścisłe centrum**** Prezentuję Państwu ofertę mieszkania na ulicy Stołecznej w ścisłym centrum Białegostoku. Nieruchomość usytuowana jest na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gołdap

Gołdap,warmińsko-mazurskie

375 000 zł61 m² 6 187,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam ciepłe mieszkanie w Gołdapi we Wspólnocie Mieszkaniowej z ładnym widokiem z balkonu na Piękna Górę. Mieszkanie w centrum miasta, obok Biedronka.istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowa Wieś

Nowa Wieś,łódzkie

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż piętrowy dom o powierzchni 140 m położony na działce 1500 m . Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, 5 km od Kutna, skąd łatwo dojechać do Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Skalna

Karpacz,dolnośląskie

6 900 000 zł650 m² 10 615,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nowoczesna Willa z apartamentami, widokiem na góry i Kotlinę Jeleniogórską w Karpaczu. Obiekt stoi na skraju Parku Krajobrazowego Willa Skała jest laureatem nagrody architektonicznej za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 950 000 zł494 m² 3 949,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:278 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w samym sercu Świdnicy, idealną dla inwestorów poszukujących obiektu o dużym potencjale adaptacyjnym w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

178 000 zł37 m² 4 790,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Raków, częstochowa Świetna lokalizacja - blisko komunikacji, sklepów, szkół i terenów zielonych Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzezówka

Brzezówka,podkarpackie

550 000 zł248 m² 2 217,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Nieruchomości Homever z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego, położonego w malowniczej miejscowości Brzezówka, gmina Ropczyce. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Warszawa,mazowieckie

1 495 000 zł71 m² 21 056,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szanowni Państwo, rzadko zdarza się taka okazja. Mieszkanie w pięknej, przedwojennej kamienicy, w sercu miasta, za to tak zlokalizowane, że za oknami jest cicho i spokojnie. Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Łochowice,kujawsko-pomorskie

697 000 zł148 m² 4 716,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:558 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny, piętrowy domu typu bliźniak w super lokalizacji w Łochowicach ul. Łąkowa (2km od Łochowa). Stan deweloperski obejmujący instalacje wewnętrzne, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórna

Zielona Góra,lubuskie

470 000 zł62 m² 7 569,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Nie przegap okazji Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na parterze kamienicy przy ul. Podgórnej w Zielonej Górze. Idealne zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Puszczykowo,wielkopolskie

1 249 000 zł204 m² 6 113,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:641 m²

Poszukujesz domu z bujnym ogrodem i przestronnym balkonem, gdzie będziesz rozkoszować się letnimi grillami w gronie rodziny lub delektować się kieliszkiem wina przy zachodzie słońca?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tyniec Mały,dolnośląskie

2 699 999 zł377 m² 7 161,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 570 m²

Klimatyczny dom z dużą działką w Tyńcu Małym idealny dla rodziny lub pod działalność Na sprzedaż przestronny i klimatyczny dom o powierzchni 377 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

280 000 zł41 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa niższa cena! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe, ulokowane na pierwszym piętrze w kamienicy niedaleko centrum. Nieruchomość o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł53 m² 12 352,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż ustawne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 53,35 m zlokalizowane przy ul. Okulickiego (praga-Południe). Lokal znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

435 000 zł60 m² 7 243,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż! nowa inwestycja! kupujący nie płaci pcc! Nowe osiedle apartamentów powstające w Tarnowskich Górach - dzielnica Repty. Dostępne apartamenty : - a1a parter - 93,87m2 - 750 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Katarzyńska

Gruszczyn,wielkopolskie

920 000 zł128 m² 7 166,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Nowa promocyjna cena do 30.11.2025 roku na udział w drodze za 1,23 zł brutto. Polecam do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młyńska

Lublin,lubelskie

304 500 zł39 m² 7 868,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w kamienicy przy ul. Młyńskiej - świetna lokalizacja, tuż przy Dworcu Metropolitalnym Na sprzedaż komfortowa kawalerka położona na 1 piętrze kamienicy po termomodernizacji. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Romantyczna

Puławy,lubelskie

478 400 zł598 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jedyne takie działki W puławach W ofercie do sprzedaży dwie działki budowlane zlokalizowane obok siebie o powierzchniach: 598m2 i 561m2. Działki w bardzo dobrej lokalizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

670 000 zł130 m² 5 149,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:726 m²

Bez prowizji! przy lesie bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: 1. Wiatrołap: 4,95 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

605 000 zł34 m² 17 536,20 zł/m²

 

Piętro:5/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,5 m , położone na 5. piętrze w Hanza Tower. Lokal jest obecnie wynajmowany, a nowy właściciel przejmuje stały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

765 000 zł63 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z bezpośrednim dojazdem do Centrum miasta - gotowe do wprowadzenia. Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

946 800 zł109 m² 8 710,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

920 000 zł75 m² 12 299,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 74,80 m - Kraków, prądnik Czerwony Oferuję do sprzedaży wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 74,80 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

873 533 zł57 m² 15 325,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe - 56,36m2 + duży ogród 107m2 promocja na parking podziemny tylko teraz 20.000 ZŁ Z KAŻDEGO POKOJU WYJŚCIE NA SŁONECZNY, DUŻY OGRÓD Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Cieszyn

Cieszyn,śląskie

290 000 zł38 m² 7 631,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam umeblowane m3, piętro 3, pokoje nie sa przechodnie, kuchnia i łazienka. Dobra lokalizacja, blisko sklepy, szkoła, przystanek. Czynsz miesięczny do spółdzielni wynosi ok. 600 zl przy 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kościelna

Muszyna,małopolskie

899 000 zł170 m² 5 288,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom w przepięknej okolicy. Muszyna pow. Nowosądecki Na sprzedaż dom o powierzchni około 170 m2. *Podpiwniczenie 70m2 do adaptacji *wysoki parter Duży salon , kuchnia , toaleta , duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 353 000 zł559 m² 2 420,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana znajdująca się w atrakcyjnej lokalizacji. Cena 1.100.000,00 zł + Vat. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, punkty handlowe, usługowe, placówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

349 007 zł1 965 m² 177,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana z przyłączonym prądem i wodą w Cholewiance tylko 3 km od Rynku w Kazimierzu Dolnym Na sprzedaż działka o powierzchni 1965 m przeznaczona w całości.