dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 988 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 988 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Warszawa,mazowieckie

889 000 zł57 m² 15 637,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane u zbiegu ulic Ogrodowej i Żelaznej. Rozkład dający wiele możliwości aranżacyjnych, lokalizacja w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Kraków,małopolskie

1 399 000 zł180 m² 7 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Miejscowość zabierzów - możliwość spotkania W weekend zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Facimiech

Kraków,małopolskie

495 000 zł38 m² 12 948 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Marzysz o komfortowym mieszkaniu w spokojnej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38,23 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gronowa

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

159 797 zł803 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 803 m z wz Ostrów Wielkopolski, ul. Gronowa Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 803 m , położoną w spokojnej i dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

491 000 zł37 m² 13 241,60 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji, - bez podatku od czynności cywilnoprawnych, - bez ukrytych kosztów. Poza tą lokalizacją posiadamy również inne atrakcyjne apartamenty i mieszkania. Umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

594 738 zł52 m² 11 337 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Każdy klient, który zakupi mieszkanie do 28 listopada 2025 r., otrzyma bon podarunkowy o wartości 10 000 zł do salonów Maxfliz. Wyjątkowa inwestycja, która oferuje swoim mieszkańcom nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Krzeszowice,małopolskie

5 049 858 zł24 162 m² 209 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuje do sprzedaży działkę o całkowitej powierzchni 24162m2 Przeznaczenie z godnie z mpzp - P2 tereny: -obiektów produkcyjnych składów, magazynów Media w pobliżu nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

1 800 000 zł113 m² 15 929,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż - wyjątkowa nieruchomość w sercu Wrzeszcza Nieruchomość: oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 113 m , dodatkowo wyposażone w zadaszoną werandę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wschodnia

Luboń,wielkopolskie

649 000 zł67 m² 9 686,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szukasz ustawnego mieszkania z niezależnym układem pomieszczeń? Marzysz by zamieszkać z dala od zatłoczonych miast, w spokojnej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

899 999 zł65 m² 13 906 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania mieszkanie z dwoma balkonami na os. Zielone Zacisze tuż przy lasku Marcelińskim. Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w nowym budownictwie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

444 744 zł34 m² 12 917,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny 2-pokojowy apartament w Jastrzębiej Górze 34.43 m | 3 pokoje | Parter | Gotowe do odbioru Na sprzedaż komfortowy, jasny apartament położony w kameralnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Radojewo

Poznań,wielkopolskie

473 760 zł1 128 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej usytuowanej na terenie Radojewa, dzielonica Poznań Stare Miasto. Nieruchomość o powierzchni 1128 m2 położona jest przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł39 m² 14 868 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2M z garażem na zielonych Maślicach. Serdecznie zapraszam do zakupu 2- pokojowego mieszkania o metrażu 39,01 m2 położonego w budynku oddanym do użytkowania w 2022 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Wrocław,dolnośląskie

1 535 000 zł119 m² 12 901,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal biurowy na sprzedaż - 118,98 m | Apartamenty Piaskowa | Wynajęty - bardzo dobre roi Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny lokal biurowy o powierzchni 118,98 m , położony na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Raciborsko

Raciborsko,małopolskie

1 649 000 zł190 m² 8 678,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Wyjątkowa nieruchomość w Raciborsku - przestrzeń, komfort i możliwości inwestycyjne! Na sprzedaż dom wolnostojący z dużą działką w doskonałej lokalizacji - tylko 15 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

1 069 999 zł63 m² 16 925 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowy do wprowadzenia - Stylowy apartament w sercu miasta! Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 63,22 m , położony na 6. piętrze w siedmiopiętrowej, historycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skargi

Katowice,śląskie

646 680 zł49 m² 13 243,50 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament W sercu katowic 48,83 m Cena: 646 680 zł Liczba pokoi: 1 z opcją wydzielenia osobnej sypialni Piętro: 4 Oddanie: 31.01.2027 Na sprzedaż komfortowy, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

3 499 900 zł220 m² 15 908,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 198 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale - idealna dla osób szukających komfortowego domu z dużą przestrzenią, jak i dla tych, którzy planują połączyć funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

745 000 zł54 m² 13 732,70 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atuty nieruchomości: - blok z 2016 r. z zadbanym terenem zielonym wokół, garażem podziemnym i rowerownią, - 6. piętro = widoki na las, ślężę, zachody słońca, loggia (płd-zach), - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

610 574 zł61 m² 9 983,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ornontowice

Ornontowice,śląskie

246 000 zł1 115 m² 220,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1115 m i wymiarach 21 m x 53 m, położoną w malowniczej i spokojnej okolicy w Ornontowicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Cisy

Cisy,pomorskie

809 998 zł4 797 m² 168,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu, bardzo atrakcyjną działkę budowlano- usługową o powierzchni 4.797 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

864 000 zł40 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na Mokotowie - Sielce. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

348 000 zł36 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m - po podłodze ponad 40m2 zlokalizowane w Ząbkach. Lokal na 6 piętrze w budynku z windą. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bułgarska

Kraków,małopolskie

503 415 zł37 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie 37,29 m - Ruczaj, kraków Na sprzedaż mieszkanie w świeżo wyremontowanym budynku, położone w spokojnej części Ruczaju. To doskonała propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 479 900 zł171 m² 8 664,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:986 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej, zielonej części Kamieńca Wrocławskiego - zaledwie kilkanaście minut od centrum Wrocławia. Dom o powierzchni 170,76.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

728 826 zł50 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie Z loggią Doskonała lokalizacja | Blisko komunikacji miejskiej | Minimalistyczna architektura | Starannie zaplanowane części wspólne ***** rozkład pomieszczeń: * Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

558 600 zł70 m² 7 990,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc i bez prowizji Możliwość zakupu przez obcokrajowców - bez konieczności uzyskania pozwolenia na zakup gruntu. Na sprzedaż nowoczesne mieszkania zlokalizowane w zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

715 000 zł60 m² 11 916,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w rejonie ul. Hoffmanowej (podgórze, łagiewniki). Mieszkanie utrzymane jest w bardzo dobrym stanie technicznym i nie wymaga dodatkowego nakładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Papowo Toruńskie,kujawsko-pomorskie

799 000 zł152 m² 5 270,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:772 m²

Jeżeli szukasz przestronnego domu blisko Torunia, który oferuję możliwość własnego zaaranżowania wystroju wnętrza i ogrodu, ta propozycja jest dla Ciebie. Zakup bez prowizji dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

535 116 zł47 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie z ogródkiem Kraków, podgórze Przedstawiamy ofertę mieszkania w nowej inwestycji zlokalizowanej w zielonej części Podgórza, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krajobrazowa

Palędzie,wielkopolskie

898 000 zł122 m² 7 366,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:436 m²

Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Szybka Decyzja Kredytowa u Naszego Doradcy Kredytowego zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł37 m² 15 405,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na pierwszym piętrze w wysokim budynku z konca lkat 60-tych zlokalizowane na Starym Zoliborzeu przy ul.Dymińskiej. Osiedle ogrodzone, z tyłu bloku plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 399 900 zł212 m² 6 603 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Grodzisku mazowieckim!oferujemy parterowy dom wolnostojący z 2008r o powierzchni ok. 145m2, usytuowany na działce 1000m2 w spokojnej okolicy Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

699 000 zł53 m² 13,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe mieszkanie w naturalnym świetlena sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m położone w Wysokiej pod Wrocławiem, w nowoczesnym budynku z 2017 roku. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kościerzyna

Kościerzyna,pomorskie

214 370 zł2 522 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w mio casa Nieruchomości! Przedmiotem sprzedaży jest działka budowalna o powierzchni 2522 m2 w Pucu - w bezpośrednim sąsiedztwie z jeziorem Puc. Obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kontkiewicza

Częstochowa,śląskie

283 000 zł38 m² 7 447,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wyczerpy. Jeden z ostatnich bloków w zabudowie, blisko lasu. Cicha i spokojna okolica. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tadajewo,kujawsko-pomorskie

250 000 zł63 m² 3 968,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Machdom invest nieruchomości Prezentujemy na sprzedaż wolnostojący dom o pow. 63 m2 położony w spokojnej okolicy miejscowości Tadajewo gmina Osiek na trasie Brodnica- rypin. Okolica dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

552 868 zł38 m² 14 495,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z potencjałem! 2 pokoje + balkon w świetnej lokalizacji Krakowa! bez prowizji I podatku pcc! Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tamka

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł56 m² 16 873,90 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie o pow. 56,3 m2 przy ul. Tamka. I piętro. Budynek z przełomu lat 50/60-tych, są 2 windy. Na piętrze są trzy mieszkania. Tamka to jedna z najbardziej znanych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybacka

Jantar,pomorskie

615 000 zł41 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferujemy na sprzedaż komfortowy, nowoczesny apartament z 2020 roku położony na prestiżowym, zamkniętym Osiedlu Bursztynowym w Jantarze. Nieruchomość.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij