dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 980 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 980 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

726 279 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kruszyn,kujawsko-pomorskie

479 000 zł126 m² 3 797,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:837 m²

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Na sprzedaż prezentujemy dom jednorodzinny z projektu dom przy przyjemnej 18 bis - w stanie surowym zamkniętym, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Suwałki,podlaskie

819 000 zł170 m² 4 817,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:664 m²

Na sprzedaż oferujemy Nieruchomość położoną w Suwałkach przy ulicy Gałaja. Dom wolnostojący 3 kondygnacyjny o powierzchni użytkowej 120 m , posadowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Cieszyn

Cieszyn,śląskie

740 000 zł202 m² 3 663,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Sprzedam dom w spokojnej okolicy Cieszyna. Dom przeszedł remont kapitalny 10 lat temu. Okna oraz cała instalacja wod-kan i C.O zostały wymienione a budynek został ocieplony. Na działce są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łódź

Łódź,łódzkie

9 200 000 zł4 200 m² 2 421,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży parterowy obiekt magazynowy o powierzchni około 3000 m2 połączony z dwukondygnacyjnym budynkiem biurowym o pow. użytkowej około 1200 m2. Budynek ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czarnów,dolnośląskie

1 499 000 zł200 m² 7 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 098 m²

Oaza ciszy i spokoju - pięknie położony i odrestaurowany dom w Czarnowie Czarnów - bo właśnie w tym miejscu znajduje się ta niezwykła nieruchomość - jest to urokliwa, mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

1 160 000 zł68 m² 17 058,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Aleje Pokoju 3 pokojowe + taras + garderoba + pralnia 68m2 podziemne miejsce garażowe doskonała lokalizacja (tramwaj + autobus) Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 metrów kwadratowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Węgrzce

Węgrzce,małopolskie

360 000 zł43 m² 8 372,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

English below. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,28 m z przynależną piwnicą 10,96 m , położone na drugim piętrze w 2-piętrowym budynku z cegły z 1955.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. 8 Maja

Wińsko,dolnośląskie

249 000 zł7 300 m² 34,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 7 300 m2 położona w malowniczej i historycznej miejscowości Wińsko. Do działki prowadzi droga gminna wewnętrzna, na którą wjeżdża się z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Kraków,małopolskie

849 000 zł115 m² 7 382,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:421 m²

Wrząsowice, 5min od Krakowa zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

349 044 zł34 m² 10 120,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Osie

Osie,kujawsko-pomorskie

310 000 zł64 m² 4 843,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia przestrzennego i wygodnego mieszkania usytuowanego na parterze dwupiętrowego bloku przy ulicy Nowy Świat w Osiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Gościnna

Rzeszów,podkarpackie

1 000 000 zł1 437 m² 695,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

W sprzedaży działka budowlana w strategicznym miejscu dla wszelkiego rodzaju działalności usługowych na osiedlu Drabinianka. Główne informacje o nieruchomości: * obecnie projekt gotowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Śrem

Śrem,wielkopolskie

509 000 zł74 m² 6 841,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze, które powstało z połączenia dwóch kawalerek już na etapie budowy - dwie księgi wieczyste. Unikalny układ zapewnia niezwykłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

699 000 zł60 m² 11 644,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie Z piwnicą W cenie! lokalizacja: nieruchomość położona na Os. Bohaterów Września (dzielnica Mistrzejowice). Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sygietyńskiego

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł18 m² 21 611,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 18 m przy ul. Sygietyńskiego 7 w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, 6 piętrze w budynku z windą. Układ mieszkania: - jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

960 298 zł63 m² 15 173 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rodzinne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Kraków, piaski Nowe Zakup bez prowizji i podatku pcc! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania - miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Nowe Aleksandrowo,podlaskie

1 450 000 zł270 m² 5 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 327 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż dom, który mieści się w urokliwym miejscu na wzgórzu w Nowym Aleksandrowie gmina Dobrzyniewo Duże. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 1 327m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 270 000 zł48 m² 26 519,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*rezerwacja do 29.08.2025*** Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży pięknego, nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Zdziechowskiego 4 w dzielnicy Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

308 000 zł34 m² 9 058,82 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie znajduję się na najwyższym, 11. piętrze wieżowca z panoramicznym widokiem na Stare Miasto. Informacje podstawowe: - nieruchomość jest w pełni wyposażona i gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

640 338 zł52 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,06m2 z ogromnym ogrodem 41m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 52,06m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kostki Napierskiego

Łódź,łódzkie

349 000 zł43 m² 8 116,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na Retkini Powierzchnia 42,42m2 Mieszkanie na 1 piętrze w bloku 4 pietrowym Super lokalizacja Mieszkanie widne i słoneczne Rozkładowe z dużą logga Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jasińskiego

Kraków,małopolskie

379 000 zł21 m² 18 424,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka świeżo po remoncie! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowane jest w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, ul. Jasińskiego. To okolica ze świetnie rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł52 m² 17 244,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

To wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie stanowi idealne połączenie komfortu, funkcjonalności i spokoju, a jednocześnie oferuje doskonałą lokalizację w samym sercu Wawra. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 250 000 zł165 m² 7 572 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:202 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w Legionowie. Dom murowany, o powierzchni 165,08 m2, wybudowany w 2009 roku. Materiał budowlany: cegła ceramiczna, ocieplenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł88 m² 5 684,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł33 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaz mieszkanie na Krzykach, przy samym Sky Tower. Wszystko blisko na miejscu : Centrum handlowe restauracje, siłownie, spa i komunikacja miejska Mieszkanie znajduje się na 7/11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nagietkowa

Krzyków,dolnośląskie

1 790 000 zł168 m² 10 654,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:880 m²

Przedmiotem oferty jest nowoczesny, wysoce funkcjonalny wolnostojący dom jednorodzinny znajdujący się w miejscowości Krzyków, gmina Czernica, oddalony od granic Wrocławia o 15 minut drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stary Wołów

Stary Wołów,dolnośląskie

160 000 zł1 664 m² 96,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 0,1664 ha Stary Wołów, gm. Wołów | mpzp zabudowa jednorodzinna Do sprzedaży działka gruntu o powierzchni 0,1664 ha, położona w obrębie Stary Wołów. Teren objęty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

759 000 zł51 m² 14 940,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy na sprzedaż słoneczne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, usytuowane w Gdańsku, przy ulicy Myśliwskiej, na pograniczu dzielnic jasień/piecki-Migowo. Lokalizacja Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Komorów

Komorów,świętokrzyskie

510 000 zł80 m² 6 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro Nieruchomości Great House ma przyjemność przedstawić Państwu urokliwą nieruchomość położoną w m. Komorów. zaledwie 15km od Świętokrzyskiego Centrum Rehabilitacyjnego Czarniecka Góra,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

2 700 000 zł112 m² 24 029,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Opis nieruchomości krótko: śródmieście Południowe, ul. Hoża 39, między ul. Marszałkowską i ul. Poznańską | mieszkanie o powierzchni 112,36 m | 3 pokoje + osobna kuchnia + garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Mickiewicza

Wola Radziszowska,małopolskie

1 050 000 zł7 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowa - Wola Radziszowska, gm. Skawina Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o przeznaczeniu usługowym (usługi nieuciążliwe), położoną w miejscowości Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Ostrowiecka

Chmielów,świętokrzyskie

85 000 zł3 600 m² 23,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą addom Posiadam na sprzedaż działkę rolną z możliwością uzyskania warunków zabudowy (przeznaczenie w studium oraz sąsiedztwo sugerują zabudowę mieszkaniową).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Warszawa,mazowieckie

889 000 zł57 m² 15 637,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane u zbiegu ulic Ogrodowej i Żelaznej. Rozkład dający wiele możliwości aranżacyjnych, lokalizacja w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Kraków,małopolskie

1 399 000 zł180 m² 7 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Miejscowość zabierzów - możliwość spotkania W weekend zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Facimiech

Kraków,małopolskie

495 000 zł38 m² 12 948 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Marzysz o komfortowym mieszkaniu w spokojnej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38,23 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gronowa

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

159 797 zł803 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 803 m z wz Ostrów Wielkopolski, ul. Gronowa Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 803 m , położoną w spokojnej i dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

491 000 zł37 m² 13 241,60 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji, - bez podatku od czynności cywilnoprawnych, - bez ukrytych kosztów. Poza tą lokalizacją posiadamy również inne atrakcyjne apartamenty i mieszkania. Umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

594 738 zł52 m² 11 337 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Każdy klient, który zakupi mieszkanie do 28 listopada 2025 r., otrzyma bon podarunkowy o wartości 10 000 zł do salonów Maxfliz. Wyjątkowa inwestycja, która oferuje swoim mieszkańcom nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Krzeszowice,małopolskie

5 049 858 zł24 162 m² 209 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuje do sprzedaży działkę o całkowitej powierzchni 24162m2 Przeznaczenie z godnie z mpzp - P2 tereny: -obiektów produkcyjnych składów, magazynów Media w pobliżu nieruchomości:.