dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 981 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 981 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Krosno Odrzańskie,lubuskie

465 000 zł44 m² 10 672,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta zablokowana W trakcie realizacji! wysoki standard! nowy blok! nowe mieszkanie! nigdy niezamieszkałe! klimatyzacja! klasa premium! miejsce postojowe W cenie. Polecamy! Wynagrodzenie biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

1 008 962 zł90 m² 11 198,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Do zaoferowania mam nowe dwupoziomowe 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Konduktorskiej, dzielnica Jagodno we Wrocławiu Zakup bez prowizji i podatku pcc Termin realizacji III kwartał 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

790 000 zł130 m² 6 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:417 m²

Opis budynku stan surowy zamknięty ze stolarką i dociepleniem - powierzchnia użytkowa: 113m2 + możliwość adaptacji strychu 27m2 (wejście klatką schodową) - powierzchnia działki: 417m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stare Budy

Stare Budy,mazowieckie

1 049 900 zł142 m² 7 378 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 197 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok.142 m2, usytuowany - posadowiony na bardzo ładnej, zagospodarowanej działce o powierzchni ok.1200 m2. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gliwice,śląskie

434 500 zł51 m² 8 519,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera ( Bez prowizji / bez pcc ) bez ukrytych kosztów ;) duże 3pokoje dodatkowo z dużym balkonem na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Borówkowa

Manowo,zachodniopomorskie

125 135 zł863 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w malowniczej miejscowości Manowo, na końcu ulicy Borówkowej, tuż za marketem Dino. To idealne miejsce dla osób pragnących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Śnieżna

Gowarzewo,wielkopolskie

629 000 zł92 m² 6 827,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Nowoczesny dom 92 m w Gowarzewie - stan deweloperski dokładne wymiary na ostatnim rzucie Lokalizacja: gowarzewo, ul. Śnieżna, gmina Kleszczewo Termin oddania: II kwartał 2026 r. Atuty oferty: darmowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Pyskowice

Pyskowice,śląskie

590 000 zł1 700 m² 347,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o całkowitej powierzchni 1700m2. Dostępne media: -woda -prąd -kanalizacja Na działce stoi altanka. Liczne drzewa m.in orzech. Brama wjazdowa. Bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł61 m² 11 477,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedmiotem oferty jest niepowtarzalne mieszkanie, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nowoczesny blok z 2019 roku na terenie zamkniętym. Bardzo korzystna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Boglewice

Boglewice,mazowieckie

488 600 zł34 900 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 3,49 ha, położona w Malowniczej miejscowości Boglewice, w województwie mazowieckim. Parametry działki: działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tychy,śląskie

1 800 000 zł120 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Woźniakowski Nieruchomości ma zaszczyt przedstawić ofertę sprzedaży wyjątkowego, nowoczesnego i pięknie wykończonego domu w Tychach, usytuowanego na prestiżowym Osiedlu Z1 Paprocany. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Bartąg,warmińsko-mazurskie

629 000 zł64 m² 9 905,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Sprzedane Szukasz mieszkania w spokojnej i rodzinnej okolicy? Prezentujemy nieruchomość, która spełni oczekiwania rodziny, a także osób ceniących własną przestrzeń oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Królowej Jadwigi

Kraków,małopolskie

2 799 000 zł180 m² 15 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Bezpośrednio od właściciela. Oferuję na sprzedaż komfortowy dom w prestiżowej dzielnicy Krakowa Woli Justowskiej. Nieruchomość stanowi część budynku w zabudowie bliźniaczej, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Korczyńskiego

Zakliczyn,małopolskie

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położone, działki budowlane w Zakliczynie, bezpośrednio przy spokojnej ulicy Dr Stanisława Korczyńskiego Do sprzedania pozostały cztery działki. Każda po około 10 arów (1000m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Grodziec

Grodziec,śląskie

344 400 zł2 460 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka 24,6a w miejscowości Grodziec gm. Jasienica. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - mn.17 (teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, max pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 149 000 zł783 m² 1 467,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę z domem do przebudowy Zakopane, ul. Guty oferta prywatna - bez pośredników Oferuję na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną w malowniczym Zakopanem, przy ul. Guty 1a. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytom,śląskie

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

0% prowizji! Lokal mieszkalny po remoncie w atrakcyjnej lokalizacji w centrum w Bytomiu Śródmieście w pobliżu Rynku. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 48,00 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 550 000 zł219 m² 7 077,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:920 m²

Tylko W propertique Zapraszam do kontaktu w godzinach 7.00-22.00 Tel. Piękny dom rodzinny na obrzeżach Konstancina na kameralnym zamkniętym osiedlu. Nieruchomość posiada 219 m2, 5 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wyględy

Wyględy,mazowieckie

2 890 000 zł211 m² 13 696,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:996 m²

Wyględy gm. Leszno | Dom pod Warszawą | Warszawa Zachodnia | Nowy Dom | Dom na Sprzedaż | Dom Wolnostojący | Dom z Działką | Sprzedaż Domu | Dom Blisko Babic | Dom z Rekuperacją | Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

482 145 zł43 m² 11 318 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

-Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona, ul. Parkowa

Pigża,kujawsko-pomorskie

170 000 zł1 591 m² 106,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam państwu ofertę sprzedaży działki siedliskowej w miejscowości Pigża, gmina Łubianka. Jest to siedlisko budowlane z możliwością pobudowania nowego domu. Na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

249 900 zł39 m² 6 389,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Wygodne 2 pokoje, balkon! Gotowe do zamieszkania | Sosnowiec ul. Zamenhofa zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

456 869 zł41 m² 11 233,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie, siechnice Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 42,60 m , zlokalizowanego na drugim piętrze, nowoczesnego 2-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność przedstawić Państwu funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie na 3 piętrze niskiego bloku na zamykanym i monitorowanym osiedlu na Partynicach. Komfortowe mieszkanie 49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

597 577 zł59 m² 10 175 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy naramowice/winogrady w Poznaniu. Wyjątkowo w najbliższą niedzielę 14 grudnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 249 000 zł150 m² 8 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

1 249 000 zł I Sprzedaż I Dom bliźniak 150 m2 I Rusiec I gm. Nadarzyn I pow. pruszkowski okna aluminiowe schuco W standardzie! klimatyzacja W promocji! dostępny lewy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 089 000 zł71 m² 15 427,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie z garderobą i 2 balkonami, wrocław, kępa Mieszczańska, ul. Romana Dmowskiego 19a Do sprzedania przestronne i w pełni wykończone, 3-pokojowe mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sochaczewska

Macierzysz,mazowieckie

1 360 000 zł1 700 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka z dobrą komunikacją do miasta i do metra, o wymiarach 75x 18,50 + droga dojazdowa szer. 5 m łącznie działka 1695 m2, bez drogi dojazdowej 1386 m. wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kłomnicka

Zdrowa,śląskie

549 000 zł220 m² 2 495,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Zamień marzenia w rzeczywistość - wyjątkowa nieruchomość z potencjałem w Zdrowej! Na sprzedaż przestronny, piętrowy dom o powierzchni ok. 130 m , położony na imponującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojska Polskiego

Babiak,wielkopolskie

350 000 zł80 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:12 289 m²

Działka 1,23 ha w centrum Babiaka - idealna pod budowę domu lub inwestycję Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 12 289 m (1,23 ha), położona w miejscowości Babiak, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głowackiego

Lublin,lubelskie

979 000 zł88 m² 11 083,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do zaoferowania mam przestronne mieszkanie o powierzchni 88,33 m2, zlokalizowane w dzielnicy Wieniawa ul. Głowackiego 16 Budynek to nadbudowana i odnowiona kamienica (w 2015 roku) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Władysławów,mazowieckie

2 899 000 zł396 m² 7 320,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Komfortowy dom wolnostojący | 332m | Działka 2400 m | 2 899 000 zł | Władysławów | gm. Lesznowola Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni 332m , położony na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 399 000 zł160 m² 8 760,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Podpisz umowę do 10-01-2025 i zakup ekskluzywny dom w relacyjnej cenie! Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem! To prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Emilianów

Emilianów,łódzkie

365 000 zł120 m² 3 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 439 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z cegły, o powierzchni około 120 m2, położony w miejscowości Emilianów (województwo łódzkie, powiat łowicki, gmina Bielawy). Dom usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Smolęcin

Smolęcin,zachodniopomorskie

439 000 zł6 000 m² 73,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 6000 m z wz pod halę magazynowo-produkcyjną Smolęcin, gm. Kołbaskowo Na sprzedaż duża, gotowa do inwestycji działka o powierzchni 6000 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czeremchowa

Warszawa,mazowieckie

2 399 990 zł157 m² 15 286,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 157 m , położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu na Białołęce. Nieruchomość wybudowana w 2022 roku została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

1 267 000 zł55 m² 22 965,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Metro Stokłosy I Dwa pokoje I Ursynów I Aleja ken 90 I Sprzedaż poczuj to Wyobraź sobie mieszkanie, które nie jest tylko miejscem - to Twój kawałek świata, przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miękińska

Krzeszowice,małopolskie

1 500 000 zł360 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Duży dom na działce 38 arów z widokiem na zielone wzgórze położony w Krzeszowicach (25 km od Krakowa). 7 sypialni, 2 salony, 3 łazienki, taras, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

539 000 zł34 m² 15 852,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe, dobrze ustawne i przytulne mieszkanie o podwyższonym standardzie bezpośrednio przy Czerwonych Makach. Mieszkanie składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Opole,opolskie

349 000 zł47 m² 7 364,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

~~~mieszkanie 2pkł na zaodrzu~~~ Lokalizacja: ul. Zwycięstwa, opole Mieszkanie o powierzchni 47,39m2 składa się z salonu, widnej kuchni, sypialni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

1 800 000 zł89 m² 20 123 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, garażem i komórką lokatorską- ul. Przybyszewskiego, kraków Bronowice Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o pow. 89,45 m , położone na.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij