dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 981 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 981 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rubinowa

Gdańsk,pomorskie

359 000 zł26 m² 13 807,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

***rezerwacja*** Mieszkanie 26 m na sprzedaż Gdańsk Orunia, ul. Rubinowa Mieszkanie posiada spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu, dzięki czemu jego zakup jest możliwy również dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chopina

Gruszczyn,wielkopolskie

679 000 zł93 m² 7 320,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż ostatnie lokale zrealizowane w ramach trzeciego etapu inwestycji w podpoznańskim Gruszczynie. Budynki wykonano jako dwukondygnacyjne z dachem stromym (parter + poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sierpińskiego

Warszawa,mazowieckie

643 250 zł42 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji na Ochocie. Jest bardzo ustawne jak na swoje rozmiary, ma 2 pokoje!9m2 i 9m2, odrębną kuchnię 6m2, łazienkę 2,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cinciały

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł26 m² 16 730,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Kawalerka po remoncie | 26 m | blisko centrum Wrocławia Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 26 m , położona na 3. piętrze w 5-piętrowym budynku z lat 60-tych. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

807 975 zł85 m² 9 505,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oraz podatku pcc W ofercie biura inne lokale W tej inwestycji zapraszamy do kontaktu Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie położone w nowoczesnej inwestycji w Czarnochowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

250 000 zł40 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

mieszkanie 2 pokoje 2 piętro Dzierżoniów cena 250 000zł powierzchnia 40m2 ogrzewanie miejskie okna pcv w pokojach na podłodze gumoleum w łazience kafle w kuchni kafle i panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł59 m² 15 315,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,7 m , położone na parterze w zadbanym, 10-piętrowym budynku. Lokal został zaprojektowany w standardzie premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowa

Poznań,wielkopolskie

479 000 zł63 m² 7 555,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zastanawiasz się nad przeprowadzką do nieruchomości zaprojektowanej według Twoich oczekiwań, gdzie będziesz cieszyć się ciszą i spokojem oraz tworzyć swój idealny klimat? A może chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gąbińska

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł26 m² 17 143,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szukasz bezpiecznej inwestycji z pewnym najmem? A może niewielkiego mieszkania na start w zielonej, doskonale skomunikowanej części Warszawy? Ta kawalerka na Bielanach, położona tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 900 zł92 m² 9 208 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka w domu jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej. Połowa B. o powierzchni ok. 92 m2, posadowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chałupy

Chałupy,zachodniopomorskie

1 495 000 zł216 m² 6 905,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 444 m²

Oferta pięknego domu parterowego, wolnostojącego w miejscowości Chałupy (6,5 km od Koszalina), gmina Świeszyno. Bardzo ciekawą i unikatową cechą tej nieruchomości jest jej podział na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

596 804 zł55 m² 10 823,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55, 14 m usytuowane na 2 piętrze. Opis mieszkania: - w przedpokoju miejsce na szafę w zabudowie - dwie sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

471 758 zł43 m² 10 860 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skargi

Pabianice,łódzkie

548 630 zł66 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży mieszkań w nowej inwestycji pod77 - Twój nowy adres w Pabianicach Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkań w nowej inwestycji pod77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

568 000 zł32 m² 17 509,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1925

Jeśli marzysz o mieszkaniu w kamienicy, które pozwoli Ci poczuć prawdziwy klimat Warszawy, a jednocześnie mieć wszystko w zasięgu kilku minut - ta oferta będzie idealna. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czynszowa

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł67 m² 12 687 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Warszawskiej Pradze-Północ Komunikacja: - przystanek autobusowy "szwedzka" - 3' pieszo, - przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prosta

Katowice,śląskie

646 000 zł59 m² 10 949,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji, - bez podatku od czynności cywilnoprawnych, - bez ukrytych kosztów. Poza tą lokalizacją posiadamy również inne atrakcyjne apartamenty i mieszkania. Umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lubelska

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 450 000 zł194 m² 7 491,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Uwaga! ostatni wolny dom W tej inwestycji! Na sprzedaż dom B1.02 w zabudowie bliźniaczej, położony w Jakubowicach Konińskich, w pobliżu ul. Lubelskiej. Powierzchnia 188,12 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Narwik

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł56 m² 18 566,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem przy metrze na warszawskim Bemowie. 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie na parterze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

469 000 zł60 m² 7 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie z dużym strychem Rożnowa, 1,5 km od Wieliczki Szukasz mieszkania z przestrzenią i klimatem domu? To wyjątkowa propozycja dwupoziomowe mieszkanie z dużym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

1 950 000 zł1 090 m² 1 788,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 120 m²

Przedmiotem sprzedaży jest udział (85%) w nieruchomości położonej w Lublinie w obrębie Zadębie. Grunt o powierzchni 2120 m2, zabudowany dwoma budynkami usługowo-przemysłowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marcepanowa

Wrocław,dolnośląskie

1 599 000 zł200 m² 7 995 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1980

Dom 200 m | Klecina | ul. Marcepanowa ogród 325 m , potencjał, świetna lokalizacja. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 200 m , położony w cenionej, zielonej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł49 m² 11 502,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja Fusion Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 48,60 m , położonego na II piętrze budynku w pobliżu Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

854 900 zł141 m² 6 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom, segment ok.141 m2. Piękny, malowniczy ,zielony rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - segment w stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 141 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

538 770 zł26 m² 21 037,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferta 0% prowizji. Luksusowe mieszkanie w sercu Wrocławia - idealne do życia i jako zakup inwestycyjny! Odkryj wyjątkową okazję zamieszkania lub zainwestowania w nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Topolowa

Nowa Wieś,mazowieckie

749 000 zł90 m² 8 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Cudowny parterowy dom nad Zegrzem (około 100m2) w miejscowości Nowa Wieś (gmina Serock). Duży salon prawie 30m2 + 3 sypialnie (około 10m2, 10m2 i 12m2), duża kuchnia, łazienka i druga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szczodre,dolnośląskie

1 180 000 zł153 m² 7 715,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta bez pcc, bez prowizji możliwość bezpłatnej rezerwacji budowa zakończona, klucze gotowe do odbioru Przedstawiam Państwu przepiękny dom w dwulokalowej zabudowie w beztroskiej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Daszewice,wielkopolskie

1 450 000 zł166 m² 8 711 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:704 m²

Wyjątkowy, gotowy do zamieszkania, parterowy dom wolnostojący z 2021 roku w Daszewicach, położony na działce o powierzchni 704 m 2 Inwestycja rozpoczęta: 12.07.2019 r. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lecha

Kielce,świętokrzyskie

178 000 zł23 m² 7 739,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 23 m, zlokalizowanej przy ul. Lecha, na osiedlu Czarnów w Kielcach. Lokal stanowi pełną własność. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołowice

Wołowice,małopolskie

750 000 zł162 m² 4 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Helton ma przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący, zlokalizowany z dala od zgiełku miasta, z uwzględnieniem komfortowego dojazdu do Krakowa. Opis nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

408 300 zł42 m² 9 796,07 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Staromieście - ul. Lubelska. Lokalizacja: budynki położone w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

435 000 zł50 m² 8 770,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż świetna lokalizacja! Szukasz mieszkania dla rodziny lub pomysłu na inwestycję? Ta oferta to strzał w dziesiątkę! Lokalizacja: ul. Mikołajczyka, parter budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Adamieckiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

370 000 zł55 m² 6 784,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w świetnie skomunikowanej części Dąbrowy Górniczej, przy ul. Adamieckiego. To propozycja idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

904 656 zł64 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą i własnym ogródkiem idealne dla osób, które szukają przestrzeni, stylu i wyjątkowego klimatu. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

621 419 zł52 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 579 000 zł179 m² 8 821,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Polecam za sprzedaż nowy dom wolnostojący w Kiełczowie. Nieruchomość o powierzchni 179 m2 wybudowana w 2022r., umeblowana i gotowa do zamieszkania. Na parterze znajduje się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaski

Piaski,lubelskie

899 000 zł300 m² 2 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny z 1926 r., położony w Piaskach. Bardzo dobra lokalizacja, w centrum miejscowości. Działka o powierzchni 200 m2, zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

676 000 zł52 m² 13 022,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,91 m , położone na 4 piętrze w 6-piętrowym budynku z 2009 r. na Starym Mieście ( ul. Tęczowa ). Układ salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

552 966 zł27 m² 20 427,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zalewskiego

Lublin,lubelskie

367 820 zł35 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na Sprzedaż kawalerka na Wrotkowie ul. Ludwika Zalewskiego przy Zalewie Zemborzyckim Sprzedam przytulne mieszkanie położone w spokojnej i zielonej okolicy Wrotków przy ul. Ludwika Zalewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnowiecka

Kraków,małopolskie

969 000 zł52 m² 18 457,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 52,5 m2 znajdujące się przy ulicy Sosnowieckiej w Krakowie. * 4 piętro * idealne dla rodziny lub pod inwestycję * bez.