dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 975 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Norblina

Gdańsk,pomorskie

49 999 zł24 m² 2 083 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży garaż blaszany w Gdańsku dzielnica VII Dwór ulica Norblina 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Daliowa

Lublin,lubelskie

618 870 zł63 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie z wystawą okien od strony południowej i wschodniej , znajdujące się na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku z windą. Jest dwustronne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wisła

Wisła,śląskie

799 000 zł2 465 m² 324 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka marzeń w Wiśle z widokiem, który robi robotę! Jeśli szukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, bo pijesz ją z widokiem na góry, las i skocznię narciarską to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

481 977 zł43 m² 11 314 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

-Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jerzego Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

859 000 zł75 m² 11 453,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Wyobraź sobie mieszkanie, które spełnia wszystkie Twoje oczekiwania miejsce pełne światła, komfortu i spokoju, gdzie stworzysz niezapomniane wspomnienia. Szukasz przestrzeni, która da Ci swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzyleska

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł38 m² 18 372,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie, w którym chce się zostać. Do mieszkania należy miejsce postojowe w garażu podziemnym- zakup obligatoryjny - cena 50 000 pln Są mieszkania, do których wchodzisz i od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hemara

Warszawa,mazowieckie

871 650 zł58 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry, sprzedam wykończone mieszkanie o powierzchni 58,65 m2, wraz z miejscem parkingowym i komórką lokatorską. Mieszkanie położone w bloku przy ulicy Mariana Hemara. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzego

Zabrze,śląskie

310 000 zł65 m² 4 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie po remoncie, wszystkie instalacje nowe,dwa pokoje, kuchnia z połączona z salonem+ dodatkowo spiżarnia. Spokojna okolica. Blisko przedszkola, szkoły, szpital,środki komunikacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

425 000 zł26 m² 16 346,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest przytulne mieszkanie o powierzchni 26,12 m z dodatkową piwnicą (2,83 m ) oraz dużym balkonem, położone przy ul. Dobrego Pasterza w Krakowie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Smolec

Smolec,dolnośląskie

850 000 zł83 m² 10 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

0% pcc | 0% prowizji | Oferta deweloperska Nowoczesne domy szeregowe w zielonej części Smolca Lokalizacja: smolec - nowoczesna i najszybciej rozwijająca się sypialnia aglomeracji wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Długa

Poznań,wielkopolskie

299 000 zł28 m² 10 678,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Rezerwacja! Centrum miasta ul. Długa, bezpośrednio przy placu Bernardyńskim. Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy na 5, ostatnim piętrze. Powierzchnia 27, 7 m2. Pokój z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wici

Łódź,łódzkie

299 990 zł45 m² 6 647,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie do własnej aranżacji na zielonym Teofilowie Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Teofilowa ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

1 160 760 zł85 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowy apartament w inwestycji Słoneczne Tarasy to idealna przestrzeń dla twojej oazy. Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poraj,śląskie

1 149 000 zł240 m² 4 787,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu wolnostojącego położonego w Poraju przy ul. Kolejowej 39b. Cechy nieruchomości: dom o powierzchni ~ 240.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łąkowa

Łomianki,mazowieckie

1 440 000 zł122 m² 11 803,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Ekskluzywny apartament 122 m w Łomiankach - niedaleko Metra Młociny Wyjątkowe połączenie elegancji, komfortu i prywatności poznaj apartament o powierzchni 122 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Oś Królewska

Warszawa,mazowieckie

943 000 zł41 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

TO nie mieszkanie. TO przestrzeń, która zmienia twoje życie. Wilanów | 41 m | parter z prywatnym ogródkiem | luksus, który czuć wszystkimi zmysłami zamknij oczy I wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

892 330 zł49 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Cudowne mieszkanie, które czeka na ciebie okazja! na rynku prawie nie ma takich mieszkań! jedyne W swoim rodzaju I może być twoje! Wyobraź sobie poranek, w którym budzisz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł54 m² 14,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Mieszkanie na śródmieściuna sprzedaż mieszkanie wyremontowane w wysokim standardzie, trzypokojowe, położone we Wrocławiu przy ul. Wygodnej, na czwartym piętrze kamienicy. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

1 250 000 zł160 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:243 m²

Nieruchomości lublin** Oferujemy Państwu do sprzedaży zadbany segment w dzielnicy Szerokie. Dysponujemy kluczami i po umówieniu wizyty chętnie go zaprezentujemy przyszłym właścicielom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Astronautów

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł20 m² 17 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Digital Broker prezentuje 1-pokojowe mieszkanie z potencjałem , położone przy ulicy Astronautów 3. Dużym jego atutem jest lokalizacja - spokojna i dobrze skomunikowana okolica , w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Głowackiego

Kraków,małopolskie

589 000 zł35 m² 16 828,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja! Dwupokojowe w super lokalizacji ul. Głowackiego! ( Krowodrza / Bronowice ) Proponujemy Państwu bardzo jasne i ustawne mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się przy ulicy Głowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojtyły

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł68 m² 11 018 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo po remoncie, przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,98 m2, zlokalizowane przy ulicy Sikorskiego w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Gdynia,pomorskie

459 000 zł46 m² 10 087,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Dąbka w Gdyni, dzielnica obłuże/oksywie Dane nieruchomości: - pomieszczenia: przestronny salon z wyjściem na balkon, oddzielna sypialnia, łazienka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strażacka

Golęczewo,wielkopolskie

1 190 000 zł166 m² 7 181,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

Luksusowy Dom - komfort i nowoczesność Golęczewo - ul. Strażacka 17/2 Podstawowe parametry lokalu: powierzchnia: parter (96,34 m2) + piętro (69,36 m2) = 165,7 m2 Poddasze/schowek: 15 m2 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawy

Warszawa,mazowieckie

1 393 000 zł82 m² 16 987,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji [please call, i speak English. Direct sales.] Pośredników zapraszam z klientami. Nowa niższa cena mieszkania i drugiego miejsca postojowego. Dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

555 000 zł62 m² 8 880 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, ustawne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 62,5m2 usytuowane na I piętrze w bloku. Nieruchomość składa się z: przestronnego salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

480 000 zł37 m² 13 114,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk Osowa Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,6 m , składające się z funkcjonalnie zaprojektowanych pomieszczeń. Lokal posiada odrębną księgę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Parkowa

Pigża,kujawsko-pomorskie

170 000 zł75 m² 2 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 591 m²

Przedstawiam państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w miejscowości Pigża, gmina Łubianka. Jest to siedlisko budowlane z możliwością pobudowania nowego domu. Na działce o pow. 1591.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stanisławowska

Wrocław,dolnośląskie

959 000 zł87 m² 10 997,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

WE speak english, |najwyższe piętro| |duża prywatność| |przestronne mieszkanie| |zamykany niezależny garaż| - szukasz ustawnego mieszkania po remoncie w nowym budownictwie, do którego możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł53 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne 3 pokoje / 53 m / Wrocław Ołtaszyn, ul. Agrestowa 141 Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

883 197 zł47 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:17/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Znajduje się na 17 piętrze w 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszkowców

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł44 m² 13 863,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio sprzedam funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ulicy Kościuszkowców, w warszawskim Wawrze (marysin Wawerski) Układ i stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Sęczkowa

Warszawa,mazowieckie

1 074 000 zł80 m² 13 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:405 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Chcesz zamieszkać w spokojnej i zielonej dzielnicy Warszawy, ale z łatwym dojazdem do Śródmieścia czy na Saską Kępę? Zależy Ci na miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

320 000 zł26 m² 12 549 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 25,5 m z ogródkiem w Krakowie - idealne na start lub inwestycję! Lokalizacja: okolice ul. Rakowicka, kraków Śródmieście 5 minut spacerem do Dworca Głównego, galerii Krakowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Podgłębokie

Podgłębokie,lubelskie

3 990 000 zł91 m² 43 654,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 434 m²

Do sprzedaży stacja paliw położona w miejscowości Podgłębokie nr 3b, gmina Cyców, powiat łęczyński, woj. lubelskie, (droga krajowa nr 82 Lublin - Włodawa). Stacja posiada pas zjazdowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł45 m² 15 413,50 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty: 15 piętro, lokal wolny od zaraz, cichobieżna winda, widok na morze z balkonu, miejsce w hali garażowej, drzwi antywłamaniowe, wideofon, światłowód oraz naziemną telewizję cyfrową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Syrokomli

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł27 m² 15 693,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż w pełni urządzona kawalerka 28 m Bródno, ul. Syrokomli. Sprzedam w pełni urządzoną i gotową do zamieszkania kawalerkę o powierzchni 27.4 m , 6 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malinowa

Kraków,małopolskie

579 000 zł37 m² 15 648,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje pierwsze mieszkanie może wyglądać właśnie tak! Nowe! Bez pcc i bez Prowizji To 37m czystej wygody Co tu znajdziesz? 37m funkcjonalnej powierzchni 2 pokoje - idealne pod wynajem lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

655 485 zł70 m² 9 364,07 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Wyjątkowo w najbliższą niedzielę 14 grudnia - biuro sprzedaży dewelopera czynne od 9:00 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dziwnów

Dziwnów,zachodniopomorskie

251 100 zł279 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko U nas! oferta na wyłączność. Działka na sprzedaż w Dziwnowie o pow. 279 m2. Cena ofertowa za 1 m2: 900 zł. Przedmiot oferty: nieruchomość gruntowa niezabudowana. Typ transakcji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łęg

Łęg,mazowieckie

400 000 zł1 778 m² 224,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki we wsi Łęg gmina Konstancin - Jeziorna. Nieruchomość gruntowa posiada powierzchnię 1778 m2, jest w kształcie trójkąta. Wymiary to.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij