dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 975 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

2 900 000 zł441 m² 6 582,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:2003

Dwa połączone ze sobą budynki mieszkalne wielorodzinne, w zabudowie szeregowej, wybudowane w 2003 r., w technologii murowanej. Budynki usytuowane na działkach o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

531 879 zł48 m² 11 044 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

408 693 zł42 m² 9 768 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna

Poznań,wielkopolskie

571 500 zł37 m² 15 631,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? A może Biura w Centrum? To mieszkanie z potencjałem. Szerokie możliwości jego wykorzystania gwarantują inwestycyjny sukces.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

300 000 zł30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestrzeń którą warto zobaczyć na żywo. Zapraszam do obejrzenia na żywo! Blisko wydziały uł, plac Wolności, park Helenów, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

814 000 zł72 m² 11 360,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,65 m2, zlokalizowane przy ulicy Kopisto w ścisłym centrum Rzeszowa! Nieruchomość usytuowana jest na 1 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

305 000 zł46 m² 6 652,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,85 m położone przy ul. Spokojnej w Bydgoszczy. Lokal znajduje się na 1. piętrze w budynku zarządzanym przez Spółdzielnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

870 000 zł27 m² 32 210,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Cena 870 000 zł to kwota netto, należy doliczyć 23% vat, brutto jest to kwota 1 070 100 zł.! lokalizacja, widok na morze, pierwsza linia, 10M do plaży, wachlarz udogodnień! Mamy do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł75 m² 7 447,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią na wysokim parterze w spokojnej lokalizacji częściowo wyremontowane i gotowe do dalszej aranżacji. Odkryj wasz nowy dom w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ofiar Katynia

Rzeszów,podkarpackie

545 000 zł72 m² 7 622,38 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

W ofercie biura na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie ( możliwość zrobienia 4 pokoju) o powierzchni 71,50 m2 zlokalizowane przy ul. Ofiar Katynia w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Kleszczewo,wielkopolskie

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz 2 pokojowego mieszkania w nowym budownictwie? Marzysz o zamieszkaniu w spokojnej zielonej okolicy? Gorąco polecam jasne, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

310 000 zł29 m² 10 544,20 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka z panoramicznym widokiem centrum Szczecina, ul. Stanisława Herakliusza Lubomirskiego Cena: 310 000 zł (10544.22 zł/m ) Powierzchnia: 29,4 m Liczba pokoi: 1 pokój, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

680 407 zł64 m² 10 648 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

504 000 zł1 455 m² 346,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Działka budowlana w doskonałej lokalizacji - idealna pod dom jednorodzinny! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1454 m , położona w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

799 000 zł54 m² 14 890 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Lokalizacja - nieruchomość znajduje się w Krakowie przy ulicy Powstańców, dzielnica Prądnik Czerwony. Mieszkanie: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

724 900 zł66 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferowana nieruchomość to zadbane i funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na Węglinie Południowym. Mieszkanie z dużą loggią, boksem garażowym pod blokiem i przestronną komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł66 m² 19 601,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Warszawa, ul. Wspólna 69 - piętro 2, nowa winda. Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o wysokości 3 m, w zadbanej, reprezentacyjnej kamienicy w samym sercu Śródmieścia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krosinko

Krosinko,wielkopolskie

563 500 zł85 m² 6 613,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Promocja świąteczna podpisz umowę przedwstępną do 23 grudnia i skorzystaj z bonusów bonus na Telewizor Sony kd-55x75wl 55" led 4k Google tv Dolby Vision Dolby Atmos dvb-T2 w kwocie 2500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czerniawy

Kazimierz Dolny,lubelskie

1 580 000 zł180 m² 8 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:701 m²

Stylowo urządzony, elegancki dom przy ulicy Czerniawy, z pięknie wykończonymi, jasnymi wnętrzami, słonecznym tarasem i wyjściem do ogrodu, w którym można postawić jacuzzi, saunę lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 649 000 zł88 m² 18 802,70 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Duże mieszkanie 4 pokojowe o pow. 87,70m2 z dużą loggią o pow.18m2 i ogromnym tarasem o powierzchni 61,78m2 w super lokalizacji na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

360 000 zł36 m² 9 863,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Idealna propozycja dla poszukujących kompaktowych 2 pokoi na Prawobrzeżu: - ul. Otwocka (szczecin Dąbie) - 2 pokoje, 36.5 m2 - 1. piętro, piwnica - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Goździkowa

Zielona Góra,lubuskie

599 000 zł59 m² 10 232,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Już gotowe! Apartament z ogrodem na nowym, kameralnym osiedlu na Jędrzychowie w Zielonej Górze przy ulicy Goździkowej! i pcc! Szczegóły u Marty Hozakowskiej tel. "   ".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Jerzmanowa,dolnośląskie

795 000 zł129 m² 6 163 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Tylko u nas! Gotowy dom wolnostojący z dużą, zadbaną działką, fotowoltaiką i pełnym wyposażeniem - Jerzmanowa, ul. Kwiatowa. Świetna lokalizacja - 8 minut od Głogowa. Zobacz, zanim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

577 000 zł35 m² 16 485,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dobrze ustawne mieszkanie, w spokojnej ale rozwijającej się okolicy na północy Krakowa. Mieszkanie składa się z: -salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Poznań,wielkopolskie

514 000 zł50 m² 10 300,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż obszerne i jasne, 2-pokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni użytkowej 49,9 m2, zlokalizowane w niskim bloku na os. Bolesława Chrobrego, na poznańskim Piątkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Drewny

Warszawa,mazowieckie

8 040 000 zł6 700 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 6700m2 zlokalizowana przy u. Drewny w Warszawie, idealna pod usługi. Teren na którym znajduje się działka nie ma Planu Zagospodarowania Przestrzennego, należy wystąpić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krosinko

Krosinko,wielkopolskie

562 500 zł85 m² 6 602,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Promocja świąteczna podpisz umowę przedwstępną do 23 grudnia i skorzystaj z bonusów bonus na Telewizor Samsung qe65q80dat 65" qled 4k 120hz w kwocie 3500 zł (regularna cena 566 000 zł).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Posada,wielkopolskie

540 000 zł93 m² 5 787,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z ogródkiem w miejscowości Posada. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, stan widoczny na zdjęciach. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kiedacza

Warszawa,mazowieckie

1 699 000 zł97 m² 17 497,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię miękkie światło wpadające przez okna sypialni. Wychodzisz na duży taras z kubkiem kawy, a jedynym dźwiękiem jest śpiew ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kasztanowa

Daszewice,wielkopolskie

448 000 zł1 580 m² 283,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu przestronną działkę budowlaną położoną w Daszewicach, gmina Mosina przy ul. Liściastej - okolice ul. Kasztanowej. Spokojna, wewnętrzna uliczka, wokół zabudowa jednorodzinna.