dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 313 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 313 ogłoszeń

Dom wolnostojący Krokowo

Krokowo,warmińsko-mazurskie

740 000 zł234 m² 3 162,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 0,6 ha, zabudowana dwoma domami mieszkalnymi oraz budynkami gospodarczymi. Idealna propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 187 500 zł125 m² 17 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wilson' S nieruchomości komercyjne Do sprzedaży lokal biurowy 125 m2 w kameralnym budynku mieszkalnym na warszawskiej Woli. Rozkład: - pokój 1 o pow. 27,3 m2 - pokój 2 o pow. 15 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł3 797 m² 790,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   działka Z halą magazynową/ blisko wjazdu na aow/ wszystkie media Do kupienia działka o pow. 3080 mkw.: - hala magazynowa (1000 mkw.); -.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 020 m² 372,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Atrakcyjne działki budowlane blisko Białegostoku*** od1020m2 Do 1037m2 *** Zapraszam na prezentacje trzech działek budowlanych położonych w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł50,60 m² 6 719,37 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z wnęką zlokalizowane przy ul. Czartoryskiego - dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

694 400 zł56 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Bielany ul. Starej Baśni - autobusy i tramwaje: 300 m - metro : 1,3 km do stacji Stare Bielany Rozkładowe mieszkanie 56 m2, 3 pokoje z oddzielną kuchnią z oknem, z małym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł4 000 m² 1 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Krynica zdrój Do sprzedaży zespół działek budowlanych o łącznej pow. ponad 4000m2 z istniejącym budynkiem hotelowym nadającym się do rozbudowy. Atrakcyjna, kameralna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł29,97 m² 1 334,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 29,97 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Orzegowska 7 wraz z udziałem wynoszącym 761/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

345 000 zł37,10 m² 9 299,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,1 m2 zlokalizowane na osiedlu ksm przy ul. Mazurskiej To idealne miejsce do życia, dzięki bliskości licznych szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł59,50 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przestronne 3 pokoje na Prądniku Czerwonym - Idealne dla Rodziny lub pod Inwestycję! Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł179 m² 3 910,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej Dom pod Agawami 2 blisko pkp i szkoły stan deweloperski Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej realizowana według projektu Dom pod Agawami 2 pracowni.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł84,63 m² 2 776,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 1 zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł100,34 m² 5 630,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie w Dygowie o powierzchni 100 m2 Główne atuty nieruchomości - przydomowy ogródek - orientacja dwustronna - 12 km od kołobrzegu - garaż na posesji - duży taras - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 670 m² 168,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Łazy w gminie Kampinos. Działka ma regularny, prostokątny kształt o wymiarach ok. 28 m x 97 m, co.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 001 m² 99,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Karbowo, gmina Brodnica. Działka z Warunkami Zabudowy w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej o powierzchni 3001 m2 (wymiary ok. 57mx52m) Nieruchomość uzbrojona prąd i wodociąg, z 3.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł150 m² 5 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Dom po remoncie Dodatkowy budynek usługowy Centrum Twardogóry Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w centrum Twardogóry przy ul. Poznańskiej. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł2 500 m² 302 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest budynek biurowy, który można zaadaptować na różne cele komercyjne.Obiekt ze względu na swoja konstrukcje posiada wiele możliwości adaptacyjnych. Budynek: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł153 m² 7 189,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący w Janówku koło Tarczyna komfort, przestrzeń i świetna lokalizacja! Na sprzedaż oferuję przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 153 m + 70.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 949 m² 76,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1949 m Pozezdrze, naprzeciwko sklepu spożywczego Dino w Pozezdrzu. Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze nieruchomości w ramach umowy na.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł768 m² 898,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Siemiany, przy najdłuższym w Polsce jeziorze Jeziorak, zaledwie 10 metrów od linii brzegowej, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł56 m² 20 535,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Warszawa Włochy, ul. Radarowa 56 m , 3 pokoje, 1 piętro Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 1. piętrze w atrakcyjnej części warszawskich Włoch , przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

91 608 zł1 388 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz dla siebie i swojej rodziny miejsca z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie z dogodnym i szybkim dostępem do wszystkich udogodnień? Mamy ofertę, która może Cię.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł43,67 m² 15 090,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż | Kraków - Bieńczyce | 43,67 m Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 43,67 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł59,30 m² 11 787,52 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,3 m , położone w budynku przy ul. Aluzyjnej, z przyjemnym widokiem na otwartą przestrzeń. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 109 m² 238,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w Biurze Reformacka Nieruchomości. Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3 działki o powierzchni 11,09 ara każda. Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł56,10 m² 12 638,15 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przestronne 3 pokoje | Osobna jasna kuchnia | Balkon | Parking za szlabanem Łużycka| 56,10 m | 7 piętro | Dwustronne Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł80 m² 16 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:80 m²

***kamienica W ścisłym centrum białegostoku*** Do sprzedaży nieruchomość w centrum Białegostoku * Budynek ulokowany na zamkniętym dziedzińcu oddzielonym od bezpośredniego hałasu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł2 100 m² 69,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pewel Wielka Działka budowlana Powierzchnia 2 100 m2 Szerokość 25 m Cena: 145 000 zł Pewel Wielka - ładnie położona działka budowlana o powierzchni 2 100 m2. W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 000 zł101 m² 9 900,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:138 m²

0% pcc | 0% prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż dom szeregowy pod Wrocławiem. Nieruchomość o powierzchni 101 m + ogród 138m Lokalizacja Smolec - Sprawny dojazd do centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 640 zł36,72 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie Z balkonem apartamenty wyścigowa, lublin 3. piętro | 36,72 m | balkon 11,28 m | miejsce postojowe w garażu podziemnym Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 924 m² 133,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Okazja! działka Z rozpoczętą budową domu Na sprzedaż nieruchomość położona na dwóch malowniczo położonych działkach, o łącznej powierzchni 2924 m wraz z rozpoczętą budową.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł48,30 m² 8 592,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym, położone w jednej z najbardziej funkcjonalnych dzielnic Torunia, bydgoskie Przedmieście, przy ul. Jana Matejki 82. Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł445 m² 4 247,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:970 m²

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu Kameralną kamienicę z ogrodem w sercu miasta idealna inwestycja lub przestrzeń do zamieszkania Wyjątkowa Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

2 129 775 zł283,97 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż wyremontowane lokale użytkowe w Katowicach Załężu. Lokale są 2, o powierzchni 283,97m2 i 301,25m2 za cenę 7 500 zł/m2 netto + vat. Przeznaczenie lokali jest biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł8 900 m² 30,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rekreacyjna o pow. 8900 m Nieruchomość położona jest w miejscowości Łochynia, gm. Mykanów Wymiary działki: ok. 256 35 m Media: prąd, woda oraz gaz -.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł68,70 m² 7 569,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

**na sprzedaż przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy Olsztyna** Oferujemy na sprzedaż przestronne, bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 68 m , położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

312 780 zł5 213 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka leśna o powierzchni 5213 m , położona w miejscowości Zasady, niedaleko klimatycznej miejscowości Supraśl, w otoczeniu lasów i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Bejsce

Bejsce,świętokrzyskie

97 500 zł20 400 m² 4,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż działek rolnych w gminie Bejsce - powiat kazimierski Biuro Grupa Fortis Nieruchomości oferuje na sprzedaż cztery działki rolne położone w miejscowości Bejsce, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł65 m² 10 769,23 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Unikat na ołbinie | 4 pokoje | Osobna toaleta i osobna łazienka Jedyne mieszkanie na piętrze! | Widok na zieleń Szukasz mieszkania, które łączy życie w centrum z absolutną.