dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 982 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 982 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy

Białobrzegi,mazowieckie

700 000 zł647 m² 1 081,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko W propertique! Zapraszam do kontaktu w godzinach 7.00-22.00 Szukasz przestronnej, murowanej nieruchomości w centrum miasteczka, z potencjałem pod biznes lub realizację projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pomorska

Łódź,łódzkie

2 548 260 zł142 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Apartament, którego W polsce jeszcze nie było. Najbardziej prestiżowa inwestycja w całej Łodzi Śródmieście, ul. Pomorska. Miejsce, gdzie luksus staje się codziennością. Wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Żabieniec

Żabieniec,mazowieckie

1 220 000 zł1 856 m² 657,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przepięknie położona działka budowlana. Oferta dotyczy nieruchomości gruntowej z zabudowaniami w miejscowości Jastrzębie, blisko Konstancina-Jeziorny. Powierzchnia działki: 1856.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rodziny Grohmanów

Łódź,łódzkie

445 830 zł42 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Łódź Śródmieście - Centrum Łodzi rabat na Spotkaniu! Zadzwoń i dopytaj o szczegóły! Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! Centrum - idealna lokalizacja dla ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Łódź,łódzkie

591 227 zł66 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Natura w sercu Łodzi - przestronny apartament 3-pokojowy z loggią (możliwość oglądania w weekendy) Zadzwoń i umów się na prezentację! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niepołomice,małopolskie

820 000 zł101 m² 8 149,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Z przyjemnością przedstawiamy na sprzedaż dwa domy w zabudowie bliźniaczej, które aktualnie są w trakcie budowy. Domy sprzedawane są w stanie deweloperskim. Zlokalizowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

155 000 zł30 m² 5 215,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,62m2 w skład którego wchodzi: - pokój - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy duża piwnica-7m2. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

679 999 zł45 m² 15 260,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 44,56 m2 z balkonem i piwnicą w osiedlu Albertyńskim 28 w dzielnicy Nowa Huta, czyżyny. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

290 125 zł27 m² 10 604 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chorzów,śląskie

250 000 zł50 m² 5 633,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem, położone przy ul. Brzozowej 22 w Chorzowie Batorym. Lokal o powierzchni 49,7 m znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Handlowe

Kraków,małopolskie

739 000 zł57 m² 12 987,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 56,9 m2 na os. Handlowe 6 w Krakowie. Szukasz przestronnego mieszkania z funkcjonalnym układem, które zapewni Ci wygodę? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oława

Oława,dolnośląskie

1 039 000 zł136 m² 7 639,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:136 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o przestronnej powierzchni! Położony w malowniczej wsi Dobrzyń, otoczony lasami i jeziorami, stanowi idealne miejsce dla osób ceniących harmonię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł61 m² 13 017,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! cena przed promocją 799000 zł Dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Police,zachodniopomorskie

407 000 zł50 m² 8 153,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe | Police, ul. 26 Kwietnia | 49,92 m , balkon, piwnica Oferta Sprzedaży przestronnego i zadbanego mieszkania o powierzchni 49,92 m , położonego na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budy

Warszawa,mazowieckie

717 000 zł59 m² 12 132 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Wyobraź sobie poranek na dziewiątym piętrze. Miasto jeszcze nie pędzi, w mieszkaniu jest cicho, a światło miękko wypełnia wnętrza. Z kuchni i sypialni rozciąga się widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

610 000 zł45 m² 13 646,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Мы также говорим на русском! ul. Drukarska, ruczaj, dębniki, kraków. Obok ulica: bobrzyńskiego, kobierzyńska, łagiewnicka, norymberska, tyniecka. Vibe home oferuje wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oseredek

Oseredek,lubelskie

170 000 zł100 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Dom wśród ciszy i drzew siedlisko na skraju lasu, oseredek gm. Susiec. Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 60 arów, położona w malowniczej miejscowości Oseredek w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Laski Koszalińskie,zachodniopomorskie

295 000 zł76 m² 3 881,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:570 m²

Bliźniak 76 m2 na dużej działce 570 m2 - atrakcyjna oferta! Lokalizacja: laski Koszalińskie, gm. Biesiekierz - 5 km od Koszalina. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 76 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

549 000 zł51 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania w spokojnej części Olsztyna? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zagroble

Gdańsk,pomorskie

1 899 999 zł200 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w Gdańsku. Działka i otoczenie Powierzchnia: 3000 m - teren budowlany z możliwością podziału na mniejsze działki, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerwona Droga

Warszawa,mazowieckie

674 900 zł64 m² 10 566,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Do sprzedaży 2 -pokojowe mieszkanie na Warszawskim Ursusie, przy ul. Czerwona Droga 5, 4/4 piętro (bez windy). Zalety? świetna lokalizacja, bezpłatny parking wewnętrzny dla mieszkańców, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Targ

Nowy Targ,małopolskie

1 349 000 zł350 m² 3 854,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: brama na pilota, działka; w pobliżu: plac targowy, sklepy, szkoła; rozkład: korzystny układ; standard mieszkania: w dobrym stanie; ogrzewanie: centralne własne w budynku, piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

416 426 zł42 m² 9 922 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

432 713 zł57 m² 7 618,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji i podatku pcc oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji. Duże 3pok. w lokalizacji Oś. Kukułek, z mega dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sosabowskiego

Starogard Gdański,pomorskie

472 000 zł56 m² 8 434,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 3-pokojowe z dużym ogródkiem w Starogardzie Gdańskim! Kameralna inwestycja w spokojnej, zielonej części Starogardu Gdańskiego. Blisko lasów i ścieżek spacerowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głogowska

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

339 000 zł46 m² 7 306,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie, po generalnym remoncie z bardzo dobrą lokalizacją w centrum miasta. W pobliżu liczne sklepy, szkoły, targowisko oraz park. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

884 544 zł54 m² 16 459,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wygodne, 3 pokojowe mieszkanie w nowej, prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia. Apartament położony jest na 1 piętrze w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

397 575 zł40 m² 9 922 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 €240 m² 5 208,33 €/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Kapitalny segment skrajny o pow. 180m2 usytuowany na działce o pow. 340 m2 na Saskiej Kępie. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie, która swój elitarny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł55 m² 14 353 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja - obecnie mieszkanie jest zarezerowane do dnia 20.12.2025 Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,39 m wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Krosno

Krosno,podkarpackie

475 000 zł81 m² 5 871,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 80,9m2 zlokalizowane na osiedlu Marckiewicza na 4 piętrze ( 4/4 brak windy). Mieszkanie sklada sie z 4 pokoi nieprzechodnich częściowo umeblowanych, osobno wc, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Częstochowa,śląskie

380 000 zł65 m² 5 837,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Szukasz miejsca w centrum do zamieszkania, biznesu lub wynajmu? Sprawdź tę ofertę. Mieszkanie na 3 piętrze w urokliwej kamienicy przy III Alei nmp w Częstochowie o powierzchni 65,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bony

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł39 m² 15 128,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w spokojnej części Ursusa, na kameralnym, zamkniętym osiedlu niskiej zabudowy jednorodzinnej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

875 000 zł111 m² 7 906,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Koniecznie obejrzyj filmik prezentujący tę nieruchomość. Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o pow. 110,67 m2. zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Bielska- białej- straconka. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

329 399 zł29 m² 11 397,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do obejrzenia na żywo!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie

Ciele,kujawsko-pomorskie

179 300 zł815 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Dla tego terenu gmina opracowuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową - jednorodzinną. Działka Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Orlicz-Dreszera

Gdynia,pomorskie

369 000 zł28 m² 13 418,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Najważniejsze atuty: kawalerka z wyodrębniona częścią sypialnianą mieszkanie niewymagające nakładów finansowych funkcjonalny układ pomieszczeń lokalizacja: 9 minut samochodem do miasta, 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

594 022 zł41 m² 14 484,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni 41,01m2 znajduje się na wysokim parterze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 17,78m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

403 508 zł43 m² 9 306 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

656 710 zł60 m² 10 908,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz przestronnego mieszkania z prywatnym ogródkiem w dobrej cenie i w spokojnej okolicy ale nie chcesz rezygnować z wygodnego dojazdu i pełnej infrastruktury w pobliżu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lutom

Lutom,wielkopolskie

495 000 zł120 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:562 m²

Lutom, gm. Sieraków pow. Międzychód Działka o powierzchni 562 m2 zabudowana domem wolnostojącym o pow. użytkowej około 120m2 oraz budynkiem gospodarczym. Dom posiada 4 pokoje, kuchnię,.